0

Widać można się elegancko wypowiedzieć, bez zwalnia wszystkiego na sędziów i szukania teorii spiskowych.

0

Bale z silnymi rywalami ma 0 goli i 0 asyst. Z ogórkami może sobie strzelać, nikomu nie imponuje. Neymar natomiast im lepszy rywal, tym lepiej gra.

0

1:1 ;/

0

Brakuje magii Iniesty :/

0

Nie chciałem nikogo obrazić :)

0

Z taką formą to mogą nawet grać w koszulkach Widzewa :D

0

Tak na marginesie:
"Próbowałem zrobić z Messiego najlepszego piłkarza na świecie. Skończyło się na tym, że to on zrobił ze mnie jednego z najlepszych trenerów..." ~Pep Guardiola.

0


Nigdy tego nie zapomnę :D

0

Valdesa jeszcze zobaczymy na Camp Nou jak będzie prezentował puchar LM :D

0

W pierwszych 48 meczach Pepa i Taty bilans to: 36-7-5 :D Statystyki identyczne, mam nadzieję, że się przełoży na puchary :D

0

Nie tak wyobrażałem sobie pożegnanie Victora z Barceloną ;/ Nikt nie mógł tego przewidzieć, ale stało się. Na szczęście mamy Pinto, który przecież nigdy nie zawodził i wiem, że da z siebie 110 %.
Mam nadzieję, że zobaczymy Victora, jak razem z Carlesem podnoszą puchar w Lizbonie :)

0

Jakie znaczenie ma wygrana przy tak poważnej kontuzji jednego z najlepszych bramkarzy świata ;/ Strasznie mi szkoda Victora, mam nadzieję, że los mu dopomoże i wyjdzie z tego jak najszybciej.

0

RAC1: Jeśli Valdes wyleci na kilka miesięcy, Barcelona będzie mogła sprowadzić nowego bramkarza do gry w lidze. Możliwe też jest gra w Lidze Mistrzów, jeśli zgodzi się UEFA.
Osobiście uważam, że Pinto da radę, ale nie daj Boże coś mu by się stało, to byśmy mieli przewalone :/

0

Ale gramy :-D

0

Neymar sie w koncu przełamał. Może mu doda pewności siebie ten gol ;-)

0

Kiedy oceny za Real? :v

0

0

Czekając na oceny redaktorów pozwolę przytoczyć takowe z whoscored.com :)
Valdes - 6.15
Alves - 6.58
Pique - 7.76
Mascherano - 5.90
Alba - 6.68
Xavi - 7.15
Fabregas - 6.50
Busquets - 7.14
Neymar - 7.10
Messi - 10.0
Iniesta - 8.96

Pedro - 6.50
Alexis - 6.12

0

Może co do zarobków, to rzeczywiście piłkarze czasem zarabiają więcej niż powinni, ale nigdy bym nie powiedział, że Neymar jest jakimkolwiek problemem. Chłopak ma 21 lat, jest jednym z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia.
Od początku chciałem żeby przyszedł do Barcelony, bo wiedziałem, że będzie ciężko pracował, aby udowodnić, że Europa mu nie straszna. Zgadzam się z tym, że ma obecnie gorszy okres, ale to minie. Jak na pierwszy sezon na boiskach europejskich ma bardzo dobre statystyki - 12 goli i 14 asyst i nie zawiódł w żadnym meczu z topowym rywalem, czy w Lidze Mistrzów, a tak wyśmiewany przez kibiców Realu strzelił ich drużynie gola i zanotował 2 asysty w dwóch meczach, a super Bale odpowiednio 0 i 0.
Zobaczycie jeszcze, że Neymar powróci do formy i pokarze na co go stać. Z meczu na mecz zbiera doświadczenie i przełoży je na kolejne goli czy asysty. Jedyne co musi poprawić, to czasami bezsensowne dryblingi i poprawić skuteczność strzałów. Nie powiem na niego złego słowa, bo 99 % drużyn by go chciało, a jest dany nam i trzeba się z tego tylko cieszyć.

0


Warto pooglądać na spokojnie. Ja uważam, że w praktycznie każdej wypowiedzi Dudek się ośmieszał, ale chyba najbardziej przy "To jest odpowiedź Ronaldo na gol Messiego". No tak, karny = piękna akcja z ograniem 3 zawodników...

0

Ciekawa statystyka:
Ronaldo - 20 goli
Costa -17 goli
Messi - 8 goli

Po kontuzji Leo:
Ronaldo - 26 goli
Costa - 23 goli
Messi - 21 goli

Jak tak dalej pójdzie to Messi będzie królem strzelców :) Mam nadzieję ;P

0

Barcelona w tym meczu wykonała aż 659 podań - 599 celnych (Real 292 - celnych 235), z czego najwięcej Xavi - 106 (102 celne) :)

0

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31.0-8/q71/s720x720/1617355_449362721860350_1941101989_o.jpg
Grafika podsumowująca rok 2014 :) oraz świetny komentarz jednego z fanów Hala Dzieci, który pozwolę sobie przytoczyć "Messi ma więcej goli, bo grał 23 minut dłużej od Cristiano, który jest skrzydłowym." XD

0

Real wydał za mało na transfery. Muszą coś dokupić w lecie XD

0

Może będzie rekord w komentarzach :D

0


Podsumowanie meczu :D
Mimo wszystko wspaniały wieczór. Były gole, emocje i jak zwykle kontrowersje. Barcelona pokazała, kto tak naprawdę jest najlepszy i wywiozła to upragnione zwycięstwo. Real w tym sezonie w lidze nie wygrał ani z Atletico, ani z Barceloną i walka o mistrzostwo będzie do samego końca.
Dziękuję przede wszystkim Messiemu za świetne wykończenia oraz Inieście i Xaviemu za kontrolę w środku pola.
Neymar, Messi vs. Bale, Ronaldo: 4:1 :) Myślę, że to świetnie pokazuje, że Bale z potęgą jest przeciętnym piłkarzem, choć kilku zagrań i dryblingów nie można mu odmówić.
P.S. Messi w tym roku ma najwięcej goli i asyst w Europie, i idzie w kierunku ZP :)

0

Gdzie real nie może tam sędzia pomoże.

0

Na razie najgorzej spisuje się obrona, niestety, ale trudno przechwytywać górne piłki będąc niższym. Mam nadzieję, że będzie poprawa. Mascherano w grze powietrznej nie daje rady, co jest kolejnym argumentem na kupno wysokiego i silnego stopera.
Szkoda tych dwóch niewykorzystanych sytuacji ma początku (Messi, Neymar), ale trzeba grać dalej.
Jak na razie Messi, Neymar vs. Ronaldo, Bale 3:0. :)

0

Niewykorzystane sytuacje...

0

Nie dość, że słabi komentatorzy, to jeszcze fatalne studio...Zaraz się okaże, że Bale przeszedł do Barcelony za 100 mln, a Iniesta to świetny obrońca Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?