radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A potem w wypowiedziach; "Takie mecze się zdarzają. Nie ma mowy o spadku formy".
Jak można tak słabo grać i to przeciwko spadkowiczowi? OBUDŹCIE SIĘ!
0
W pełni zasłużona
0
Aha. Nie interesuje mnie twoja opinia.
0
Znów piach gramy...
0
Neymar dziś cos strzeli. Czuję to!
0
Strasznie przykra wiadomość. Moja kuzynka poronila 2 razy i widziałem jak to wpływa na stan psychiczny :-(
Andres to wielki człowiek i mam nadzieje, że dane mu będzie mieć tyle dzieci ile będzie chciał. Jednak sądzę, że podawanie takich informacji na światło dzienne jedt trochę nie na miejscu.
0
Czekamy na kolejne w Barcelonie :D
0
Solidny i młody zawodnik. Czemu nie, ale priorytetem powinien być stoper ;)
1
Zawsze dumny byłem, jestem i będę :) W taki Klub się nie wątpi i nie wstydzi się być Jego kibicem :)
0
Szkoda bardzo, że odchodzi. Od początku jak zacząłem kibicować Barcelonie, Puyol był dla mnie wzorem piłkarza nie tylko na boisku ale i poza nim. Ale to jego decyzja i na pewno nie podjął jej z dnia na dzień. Trzeba ją uszanować i życzyć mu jak najlepiej. Być może w niedalekiej przyszłości zasiądzie w sztabie trenerskim jak kiedyś Pep, bo kto jak kto, ale Puyol to zawsze umiał ustawić zawodników na boisku. Pozwolę sobie do tego zdania przytoczyć anegdotę opowiedzianą raz przez Pique: "Powiedziałem mu: ‘Uspokój się, jest 4-0 i zostały trzy minuty’. A on na to: ‘No i co? Skup się na grze!"
Mam nadzieję, że do końca sezonu jeszcze nie raz będziemy mogli usłyszeć "Pugol".
Co więcej, chciałbym zobaczyć jak nasz El Capitano podnosi Potrójną Koronę po raz ostatni jako zawodnik, a być może nie po raz ostatni w ogóle :)
0
Carles weź nie rób jaj, zostań :/
0
Według mnie, takie mecze w takim momencie sezonu są niepotrzebne. Rozumiem, że reprezentacja jest ważna ale złapać jakaś kontuzję w meczu o nic nie jest fajne.
0
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1965009_441018926028063_1928643808_n.jpg
Fajna statystyka od jednego z fanów Hala Dzieci! :)
0
http://pl.women.soccerway.com/national/spain/superliga/20132014/regular-season/r22407/
:P
0
Najważniejsze to nie patrzeć na Gran Derbi tylko wygrać to co jest teraz. Oby wróciła forma bo może być ciężko (szczególnie Neymar).
0
To ja dodam od siebie, że najwięcej podań, bo aż 134 (129 celnych) miał oczywiście Xavi :)
0
Wydaje mi się, że chodzi o LaLigę ;)
0
Trochę mnie dziwi, że większość głosuje na Messiego jako zawodnika meczu. Niektorzy chyba za nazwisko bo jednak duzo lepszy byl Xavi. Oczywiście Leo wcale nie zagrał źle bo mial wiele dryblingow i piekny gol z wolnego, ale kto oglądał ten wie, że decydujący był Xavi.
0
I bardzo dobrze. Nigdy go nie skreślałem. Oby coraz częściej otwierał wyniki. :P
0
Jakby nie patrzeć to i czołówka jest niżej notowana. Nie umniejszając żadnej drużynie.
0
Skoro było dziś tak mnóstwo porównań pomiędzy grą Bayernu a Barcelony, to jak kibic oby drużyn widzę dwie główne różnice. Nie więcej i nie mniej. Po pierwsze piłkarze Bayernu dużo więcej biegają i to na każdej pozycji a po drugie nie lekceważą żadnego rywala, żadnego. U nas z tym jest trochę problem co było widać dziś mimo, że wynik jaki jest każdy widzi. Jakbym miał zmienić tylko jedną rzecz w grze Barcelony to chyba by było nastawienie do niżej notowanych przeciwników.
0
Dziś jak dla mnie graczem meczu zdecydowanie Xavi. Od początku wszedł dobrze w spotkanie. Nie było bezsensownych podań do tyłu czy przetrzymywania piłki. Były za to piękne długie i dokładnie podania na skrzydła czy na środek (no może ze 2 nieudane). Szkoda, że koledzy nie wykorzystali bo by mógł zaliczyć ze 2 asysty. Na koniec swój występ przypieczętował pięknym golem. Oby tak dalej Generale! :D
0
W tym sezonie będzie 400 :D
0
Moze w FIFIE mu wychodzą sobą ;-)
0
Neymar Intel zareklamowal :-)
0
Barcelona gra wolniej niż reakcja policji dzis na Legii...
0
Brawa dla Xaviego jak na razie. Szkoda, że koledzy nie wykorzystują takich soczystych podań ;-)
0
Tych którzy myśleli, że będzie łatwe 10:0 muszę zmartwić.
Nie gramy źle. Presing jest, ataki są, skrzydła chodzą, Messi też. Szkoda gola z dupy, ale mam nadzieję, że po przerwie Nemesis coś ustrzeli ;)
0
Kurde te różne...
0
Ten uśmiech Alvesa przy faulu XD