0

Kurde, szkoda, że odchodzi ;/

0

Jeszcze Alexis wróci do formy i będzie git :D

0

Tak btw. na Transfermarkcie są już nowe wyceny Ligii Hiszpańskiej. Znów jesteśmy najdrożsi na świecie :)

0

Narzekałem na Messiego, ale tylko on pamięta, że jest coś takiego jak podanie prostopadłe :D

0

Możecie minusować, ale bez Messiego, a z Neymarem i Alexisem dużo lepiej grali.

0

Brak pomysłu, brak zaangażowania, brak czegokolwiek.

0

Szkoda, że można zrobić tylko 3 zmiany...

0

Chyba FIFY za dużo :)

0

Podobno Rosell przed sądem ma odpowiadać.

0

Martwi mnie forma Alexisa ;/ Wszystko było dobrze, a odkąd wrócił Messi zaczęło się sypać :(

0

Jestem dumny z tego, że mogę go oglądać na żywo :)

0

Z wczorajszymi doniesieniami dziennika "El Mundo" zgadzają się brazylijskie media, które uważają, że transfer Neymara do Barcelony wyniósł kataloński klub 110 milionów, a nie 57, jak twierdzi zarząd Barçy. "SkySportsMT" poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera, że jeśli te informacje okażą się prawdą, Barcelona przez najbliższe 2 lata wykluczona zostanie z rozgrywek Ligi Mistrzów. Ponadto, "Blaugrana" ukarana zostanie 22. ujemnymi punktami w tabeli Primera División.

:O

0

Daleko nam do takiej obrony jak np. w sezonie 2010/2011. Jeden z najlepszych z resztą.
Wiadomo, że Puyol był wtedy młodszy, szybszy i potrafił ustawić i dyrygować obroną prawie perfekcyjnie. Alves wtedy zasługiwał żeby go nazywać najlepszym PO na świecie, czego teraz z pewnością nie można zrobić.
Teraz niestety trudno powiedzieć, żeby coś funkcjonowało chociaż dobrze. Są mecze, że jakoś idzie, ale jak widać problem jest.
W każdym bądź razie, coś trzeba zrobić, bo MC już 100 goli w sezonie strzelił i może być nieciekawie ;/'

0

Niby fajnie, że 1:1 Atletico, ale mogliśmy mieć 2 pkt przewagi teraz.

0

Da radę Sevilla :D Wierzę w nich :D

0

Pewnie już kilku z nas ochłonęło po stracie punktów :)
Patrząc w przyszłość w końcu trzeba będzie pokazać jaja, i to duże, takie dinozaurze jaja bo się ciasno zrobiło na podium. Trudne mecze dopiero przed nami i trzeba się będzie ostro napracować, żeby na koniec sezonu cieszyć się z pucharu :)
Wiadomo, że i Real i Atletico też w końcu się potkną, ale nigdy nie warto patrzeć na rywala i grać swoje na 100 % czego dzisiaj zabrakło. Mecz niestety wyglądał tak, jakby im się w ogóle grać nie chciało, a to nie jest już sezon w którym mamy 10 pkt przewagi i możemy sobie pozwolić na taką stratę punktów.
Podsumowując mam nadzieję, że to ostatnie potknięcie i szybko odzyskamy fotel lidera :)

0

Dzięki David ;/

0

Co można powiedzieć po tym meczu? Kilka rzeczy na pewno.
1. Brak Neymara i Iniesty i już jest mały problem z atakiem.
2. Alexis zgubił formę (odkąd wrócił Messi).
3. Klepa + klepa + klepa +...= nic
4. Dalej nie ma sposobu na "autobus" mimo, że już multum drużyn tak z nami grało.
5. Chłopaki zapomnieli (oprócz kilku wyjątków), że jest coś takiego jak strzały z dystansu.
6. 70 % posiadania piłki a groźniejsze sytuacje miał rywal.
7. Real, który nie ukrywając sfarcił kilka meczów ma tylko 1 pkt mniej od nas.
8. Niestety pewnie stracimy dziś lidera a trudno będzie teraz wyrobić sobie przewagę jakąkolwiek.
:/

0

Lepsze okazję niż my mają...

0

Kurde, co jest...

0

W sumie w razie czego nie ma nawet kogo wpuścić do ofensywy. Jednak Neymar to Neymar :/

0

Xavi przymierzył pięknie :-D

0

Mając 38 lat wygląda lepiej niż 90 % naszych ligowców ;-) Jest naprawdę dobry w tym co robi i mam nadzieję, że zostanie na kolejny sezon :-D

0

Trochę mnie to niepokoi, że odkąd wrócił Messi, nikt inny nie zdobył gola. Mam nadzieje, że to tylko przypadek i inni sie też rozstrzelają ;-)

0

My też nie gęsi, swoje wyniki mamy.

0

Gerardo Martino: Kontuzja Neymara nie jest tak groźna jak mogło się wydawać

0

Niby piękny wieczór: wygrana Barcelony, 2 gole Messiego i 700 występ Xaviego, ale ta przeklęta kontuzja Neymara jakoś nie pozwala mi się jakoś bardzo cieszyć ;/

0

Alves dziś to chyba był jeszcze myślami z poniedziałkowej Galii... ;/

0

Bardzo ciekawą anegdotę podaje RAC1. Według katalońskiej rozgłośni radiowej problemy z oświetleniem na Coliseum Alfonso Pérez sowodowało urządzenie do echografii, którą przechodził wówczas Neymar :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?