radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde, szkoda, że odchodzi ;/
0
Jeszcze Alexis wróci do formy i będzie git :D
0
Tak btw. na Transfermarkcie są już nowe wyceny Ligii Hiszpańskiej. Znów jesteśmy najdrożsi na świecie :)
0
Narzekałem na Messiego, ale tylko on pamięta, że jest coś takiego jak podanie prostopadłe :D
0
Możecie minusować, ale bez Messiego, a z Neymarem i Alexisem dużo lepiej grali.
0
Brak pomysłu, brak zaangażowania, brak czegokolwiek.
0
Szkoda, że można zrobić tylko 3 zmiany...
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/33980_636559819714946_114337961_n.jpg
:)
0
Chyba FIFY za dużo :)
0
Podobno Rosell przed sądem ma odpowiadać.
0
Martwi mnie forma Alexisa ;/ Wszystko było dobrze, a odkąd wrócił Messi zaczęło się sypać :(
0
Jestem dumny z tego, że mogę go oglądać na żywo :)
0
Z wczorajszymi doniesieniami dziennika "El Mundo" zgadzają się brazylijskie media, które uważają, że transfer Neymara do Barcelony wyniósł kataloński klub 110 milionów, a nie 57, jak twierdzi zarząd Barçy. "SkySportsMT" poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera, że jeśli te informacje okażą się prawdą, Barcelona przez najbliższe 2 lata wykluczona zostanie z rozgrywek Ligi Mistrzów. Ponadto, "Blaugrana" ukarana zostanie 22. ujemnymi punktami w tabeli Primera División.
:O
0
Daleko nam do takiej obrony jak np. w sezonie 2010/2011. Jeden z najlepszych z resztą.
Wiadomo, że Puyol był wtedy młodszy, szybszy i potrafił ustawić i dyrygować obroną prawie perfekcyjnie. Alves wtedy zasługiwał żeby go nazywać najlepszym PO na świecie, czego teraz z pewnością nie można zrobić.
Teraz niestety trudno powiedzieć, żeby coś funkcjonowało chociaż dobrze. Są mecze, że jakoś idzie, ale jak widać problem jest.
W każdym bądź razie, coś trzeba zrobić, bo MC już 100 goli w sezonie strzelił i może być nieciekawie ;/'
0
Niby fajnie, że 1:1 Atletico, ale mogliśmy mieć 2 pkt przewagi teraz.
0
Da radę Sevilla :D Wierzę w nich :D
0
Pewnie już kilku z nas ochłonęło po stracie punktów :)
Patrząc w przyszłość w końcu trzeba będzie pokazać jaja, i to duże, takie dinozaurze jaja bo się ciasno zrobiło na podium. Trudne mecze dopiero przed nami i trzeba się będzie ostro napracować, żeby na koniec sezonu cieszyć się z pucharu :)
Wiadomo, że i Real i Atletico też w końcu się potkną, ale nigdy nie warto patrzeć na rywala i grać swoje na 100 % czego dzisiaj zabrakło. Mecz niestety wyglądał tak, jakby im się w ogóle grać nie chciało, a to nie jest już sezon w którym mamy 10 pkt przewagi i możemy sobie pozwolić na taką stratę punktów.
Podsumowując mam nadzieję, że to ostatnie potknięcie i szybko odzyskamy fotel lidera :)
0
Dzięki David ;/
0
Co można powiedzieć po tym meczu? Kilka rzeczy na pewno.
1. Brak Neymara i Iniesty i już jest mały problem z atakiem.
2. Alexis zgubił formę (odkąd wrócił Messi).
3. Klepa + klepa + klepa +...= nic
4. Dalej nie ma sposobu na "autobus" mimo, że już multum drużyn tak z nami grało.
5. Chłopaki zapomnieli (oprócz kilku wyjątków), że jest coś takiego jak strzały z dystansu.
6. 70 % posiadania piłki a groźniejsze sytuacje miał rywal.
7. Real, który nie ukrywając sfarcił kilka meczów ma tylko 1 pkt mniej od nas.
8. Niestety pewnie stracimy dziś lidera a trudno będzie teraz wyrobić sobie przewagę jakąkolwiek.
:/
0
Lepsze okazję niż my mają...
0
Kurde, co jest...
0
W sumie w razie czego nie ma nawet kogo wpuścić do ofensywy. Jednak Neymar to Neymar :/
0
Xavi przymierzył pięknie :-D
0
Mając 38 lat wygląda lepiej niż 90 % naszych ligowców ;-) Jest naprawdę dobry w tym co robi i mam nadzieję, że zostanie na kolejny sezon :-D
0
Trochę mnie to niepokoi, że odkąd wrócił Messi, nikt inny nie zdobył gola. Mam nadzieje, że to tylko przypadek i inni sie też rozstrzelają ;-)
0
My też nie gęsi, swoje wyniki mamy.
0
Gerardo Martino: Kontuzja Neymara nie jest tak groźna jak mogło się wydawać
0
Niby piękny wieczór: wygrana Barcelony, 2 gole Messiego i 700 występ Xaviego, ale ta przeklęta kontuzja Neymara jakoś nie pozwala mi się jakoś bardzo cieszyć ;/
0
Alves dziś to chyba był jeszcze myślami z poniedziałkowej Galii... ;/
0
Bardzo ciekawą anegdotę podaje RAC1. Według katalońskiej rozgłośni radiowej problemy z oświetleniem na Coliseum Alfonso Pérez sowodowało urządzenie do echografii, którą przechodził wówczas Neymar :)