radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od Messiego się odwalcie. Zrobił co mógł, a sam sobie nie poda przecież.
0
Brak strzałów. Znowu. ..
0
W obronie nawet, nawet :)
Atak jednak trzeba poprawić. Myślę, że Messi i Neymar załatwią sprawę :P
0
Znów nie ma do kogo Pedro
0
Tyle to trenerów i menedżerów, że dziwne, że was do Legii nie wzięli jak szukali nowego. Możecie mnie zminusować czy coś, ale to Tata jest na treningach i to On wie kto jest w jakiej dyspozycji na dane spotkanie. Skoro gra Alves czy Xavi widocznie tak ma być i już. A jak Xavi strzeli gola z asysty Alvesa to co będzie?
Kto by nie grał, dziś musowo wygramy :)
0
No ciekawe bez Leo i Neymara. Zobaczymy :)
Zawsze jest ta świadomość jednak, że jak się nie daj Boże będzie przegrywać to ma kto wejść :P
0
3 x Nie. Dziękujemy.
0
Mam nadzieję, że chłopaki wygrają co będzie można dla Tito.
0
Statystyka Messiego: 37 dotknięć piłki, 19 celnych podań (95% skuteczności), 4 strzały na bramkę i 2 gole. :D
0
Elegancko, czytelnie :)
0
Daj spokój z hipokrytami. Tam to maść na ból dupy nie pomoże... ;/
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1512431_540396029390512_1809833981_n.jpg :D
0
Nie wiem czy to kogoś zainteresuje, ale podaję statystyki tego sezonu:
Fabregas 12/12
Neymar 11/12
Messi 16/5
Pedro 15/5
Alexis 11/6
Xavi 3/4
Adriano 2/5
Iniesta 1/4
Alves 2/2
Tello 2/2
Montoya 0/4
Sergio 2/1
Pique 2/0
Bartra 1/1
Dongou 1/0
Alba 0/1
Song 0/1
Co jak co, ale najbardziej cieszy powrót Messiego, i to jaki! :D
0
Uśmiech sam mi się na twarzy pojawił jak zobaczyłem Leo :D
0
Jak ktoś uważa, że Roberto gra słabo to chyba oglądał tylko pierwsze 10 min meczu.
0
Fajny mecz :D Szkoda, że trochę niewykorzystanych sytuacji ale widać, że nie ma słabych na boisku :) Iniesta wygląda jak Messi w tych swoich rajdach :)
0
FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABSSSSSSSSS XD
0
Z Juanfranem czy bez i tak dostaną. Jak go Neymar będzie wkrecal to pożałuje decyzji.
0
Każdy mecz jest ważny ;-) Ale zgadzam sie z tym zeby nie gral od poczatku. Max 30 min :-)
0
Mimo wszystko, moim zdaniem bez sensu jest jutro wpuścić Messiego od 1 min. Lepiej niech wejdzie w II połowie. Po takiej przerwie od razu rzucać go na głęboką wodę to trochę ryzykowne w szczególności, że rywale na pewno nie będą dla niego pobłażliwi.
Jeśli chodzi o atak to najpewniej wyjdzie Pedro-Neymar-Alexis bo jak wiadomo to są najlepsze strzelby obecnie, a nie ukrywajmy Getafe to nie jakiś III ligowiec i za dużo nie ma co eksperymentować :)
Messi na pewno dostanie swoje minuty w tym meczu bo trzeba zobaczyć jak będzie się czuł w normalnym starciu (trening ≠ mecz).
Oby już Leo nie doznał żadnej kontuzji i zaczął czarować tak jak kiedyś :)
0
Mam nadzieję, że na koniec sezonu Cesc i Neymar będą najlepszymi asystentami w Europie :-D
0
Pinto ma zostać i basta!
0
print screen'a zrobiłem na wszelki :D
0
Alexis > Ronaldo
0
3:0 ;/
0
e 2:0 juz
0
0
No problem :-D
0
Btw. Messi dzis w treningu strzelił 3 bramki :-)
0