radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Ney skorzysta z tej "9" i coś ustrzeli :-)
0
Jak nie chcecie tych 5 mln i śmiejecie się, że mało, to dajcie więcej. Lepsze to niż nic. Firma - gigant, to myślę, że przy owocnej współpracy w przyszłości sypną więcej. :)
0
..."tylko 89-procentowa celność podań."
W najszej ekstraklasie by było: "zadziwiająca celność podać na poziomie 89%" i do 11 kolejki :D
0
Gratulacje dla wszystkich trzech :-)
0
Skończy się na tym, że transferem będzie przredlużenie umowy z Tello... Tak jak z Puyolem :-)
0
no to klątwa Senyery przełamana :) Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :)
0
LOL ;/
0
Oprócz tej bramki straconej to wcale tak źle to nie wygląda. Tylko te cholerne niewykorzystane sytuacje -_-
0
No w końcu
0
No narzekajcie na Xaviego bardziej. Bez niego to nawet piłki nie umieją przetrzymać...
0
Ja pierdole....
0
I tak nikogo nie kupią. Jak zawsze z resztą. Obiecują transfery i nic z tego potem :-/
0
Ja czegoś nie rozumiem.
Po meczu z Ajaxem i Athletic wszyscy wypisywali jak to jest nam brak klasowej 9 i, że Perdo natychmiast do sprzedania.
Jak pojawia się okazja na kupno Aguero to zaraz wszyscy, że się nie przyda i strata pieniędzy. Ogarnijcie się.
Dla mnie to bardzo dobry transfer i będę za niego trzymał kciuki.
0
0
Pechu Neymara wypieprzaj!
0
Kurwa, ta pierwsza połowa to jakaś parodia. Robią co chcą z nami, a niedokładnych podań nawet nie da się zliczyć. ŻAL
0
Kurwa robią co chcą. Żal patrzec na taką grę
0
Fabregas to pomocnik a nie napastnik i to środkowy Tata... :/ Obym się mylił i Fabs strzeli hat-tricka, ale wolę go w pomocy :P
0
Ciekawe jak Tata ułoży atak. Ma w sumie kilka opcji, ale mam nadzieję, że Neymar zagra od początku :)
0
Na początku przyznam, że byłem sceptycznie nastawiony co do Taty, z powodu tego, że nic o nim praktycznie nie było wiadomo.
Po tych kilku miesiącach jestem bardzo szczęśliwy, że to on został nowym trenerem :)
Oby coraz większą liczbę wpisywać przy wygranych i pucharach :P
0
Neymar jest najlepiej asystującym zawodnikiem w najlepszych 5 ligach w Europie. Ma już 14 asyst (klub+reprezentacja). Na drugim miejscu wraz z Riberym i Koke jest Fabregas z 10 asystami :)
Oby tak dalej :P
0
Szkoda, że Puyola nie było na boisku. Pięknie by było, jakby to on strzelił tego karnego, a zarazem 2 500 bramkę :)
0
Bardzo się cieszę, że Villa strzela i asystuje. Życzę mu tego jak najwięcej w sezonie (w meczach z Barcą może mieć zastój) :-P
0
Chyba ty, po nocy z kolegą :)
0
1. To, że Ronaldo strzela to nic dziwnego. W końcu od tego jest. Formę ma,
2. I tak nie dogoni Messiego w rekordzie goli w jednym roku.
3. Niech sobie postrzela. Hala dzieci się po podniecają i jak Ribery dostanie ZP to się może zamkną.
4. Widać, że CR potrafi wyprzedzić Messiego w golach jak ten albo nie gra wcale, albo w krótkim wymiarze czasowym.
5. Co z tego, że będzie miał więcej bramek w lidze. Wiadomo, że każdy z nas chciałby Leo na I miejscu, ale nie zawsze można wygrywać.
6. Nadal -6 pkt :D
0
Uwaga komentarz dnia :D
"2 karne z kapelusza znowu sedziowie drukuja barcelonie ktory to juz az w tym roku gdyby nie panowie z zoltych koszulkach Barça mialaby 10 pkt mniej. Real Madryt i tak zawsze bedzie najlepszy czy wygra lige czy nie"
Wiadomo skąd. Przepraszam, że tu wrzucam, ale takich pierdoł dawno nie czytałem. Szkoda, że nie widzą siebie.
0
Haha xd
0
Kurwa, musi się Pique opanować
0
3:1 dla Bayernu :)
0
Mam nadzieję, że pokażemy dzisiaj, że i bez kilku zawodników z podstawowego składu dajemy świetnie radę :) Liczę, że Neymar będzie dziś liderem ofensywy i coś ustrzeli albo choć za asystuje :)