radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra :O
0
Ale leje w Lizbonie. Boisko to basen prawie
0
Neymar = gol(e) w II połowie :D
0
Z całym szacunkiem do Iniesty, ale nie jest on teraz w formie i myślę, że powinien zagrać Cesc, a zamiast Sergio - Song. Obym się mulił i obaj coś strzelili :P
0
Różnica będzie taka, że grają na CN a nie na San Siro :-) A tak to rzeczywiście będzie podobny xD
0
Ciekawe jak śpiewałeś po meczach z Villarealem i Atletico.
0
Z drugiej strony, jakby nie sędziowie to real by miał już z -8 do nas i nie byłoby problemu. Dlatego żałosne są komentarze "kibiców" realu.
0
Wnioski po meczu:
1. Valdes co miał obronić, obronił :)
2. Obrona dalej spisuje się dosyć dobrze (brawa dla Bartry, kubeł zimnej wody dla Montoy'i)
3. Środek pola niestety dziś się nie popisał. Mając takich zawodników, to trochę wstyd.
4. Atak dziś to był: Neymar-Neymar-Neymar
5. Fabregas NIE powinien grać na "9"
6. Messi wchodząc dość późno rozruszał trochę grę, ale 20 min nie wystarczyło
7. Widać brak Alexisa i Alvesa niestety
Podsumowując, w tamtym roku zawodziła obrona, a w tym pomoc. Trzeba się pogodzić z pierwszą stratą punktów i koniecznie wygrać GD.
(Powyższe punkty to moja opinia. Można się nie zgadzać :D)
0
Zagrali chujowo, fakt. Środek padaka, fakt, ale lamentujecie jakby przegrali finał LM i sprzedajecie pół składu jak dziewczynki z madrytu po przegranych meczach (nie licząc tych, "wygranych" przez sędziego). Szkoda 2 punktów, ale trzeba iść dalej i nie pozwolić sobie na kolejne straty w lidze czy LM. Wiadome było, że nie wygrają każdego spotkania 5:0 i trzeba się liczyć z tym, że któraś drużyna się postawi tak jak dziś Osasuna.
Mam nadzieję, że pokażemy na co nas stać za tydzień i że ten mecz to było jednorazowe potknięcie. :)
0
Może Puyol uczci powrót jakąś brameczką :D
0
Z innej beczki :P
Badania przeprowadzone przez Niemców wykazały, że na świecie jest 340 mln Cules vs 172 mln Madridistas!
0
Iniesta pięknie :-)
0
a w dodatku CR jest dużo starszy od Neya ;P
0
Neymar jest po prostu zajebisty! :D
0
oj tam, oj tam. Wygramy ;)
0
Po chuj ma grać w meczu o nic i ryzykować kontuzją? Teraz 2 bardzo ważne mecze z realem i milanem i nie wyobrażam sobie żeby Neymar miał nie grać, bo jakiś murzyn wjedzie mu nogi.
0
Nie pierdol, zostań ;-)
0
Kitajce zasrane chamsko faulują Neymara...
0
Mówcie co chcecie. Dla mnie Xavi był, jest i będzie najlepszym pomocnikiem świata :)
0
Alexis dotrzymaj formę do Gran Derbi! :D
0
Najlepiej niech wraca do Barcelony :) Po co ma ryzykować kontuzją w meczach o nic? :P To oczywiście moje zdanie :D
0
Złota Piłka dla Abidala :)
0
Czy z Piłką, czy bez i tak jest zajebisty :)
0
Nie wiem czy zauważyliście, ale tracimy mniej bramek na wyjazdach niż u siebie :)
0
Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej. Pique potrzebna jest dobra zjeba na boisku w trakcie meczu :)
0
Oby nie złapali żadnej kontuzji
0
Ma mniej bo mniej gra. Porównaj sobie rozegrane minuty. Ale w lidze tylko Costa ma więcej o dwie. Z resztą jak znamy Leo to nie dość że ich spokojnie dogoni, to i przebije z nawiązką. :-)
0
Będę. Lol. Wiadomo o co chodzi...
0
Tak sobie myślę. Atletico mimo, że sprzedało swojego najlepszego strzelca to praktycznie nic nie straciło. 60 mln jest na koncie, Diego Costa w świetnej formie, 2 miejsce w lidze i brak przegranej po 8 kolejkach. Fajnie, że w końcu liga nie będzie się opierać na dwóch drużynach, ale sądzę, że i Atletico i Costa w końcu złapią zadyszkę, lecz życzę im tego vice-mistrzostwa :)
0
Pomścimy za 3 tygodnie! :D