0

Kurde niby 2 bramki stracone ale tak z dupy trochę (szczególnie druga) :/
Ale ciul, w 2 połowie strzelamy 2-3 i po meczu :D

0

Kurwa już nie mogę serio. Weźcie ogarnijcie się z tym balem. Będzie tak samo jak z kaką. Teraz większość myśli, że nie wiadomo jakie prosy z nich, a tak serio to gówno ugrają. Ronaldo jest nr 1 w realu i będzie robił wszystko żeby tak zostało. My mamy Neymara i wcale nie jest gorszy od bala. Ceny na transfermarkcie czy ceny transferowe nie oddają wcale wartości piłkarza na boisku. Jakby tak było to ronaldo i bale by byli najlepsi na świecie a tak nie jest. Wyniszczą się sami.
Mnie to wisiało od początku czy przejdzie czy nie. Zwalił sobie karierę chłopak po prostu, ale jak patrzy tylko i wyłącznie na pieniądze to jego sprawa.
Także patrzcie na swój skład bo to MY mamy najlepszych piłkarzy na świecie i to MY zdobędziemy potrójną koronę w tym sezonie bez transferów za 200 000 000 Euro i bez zasranego bala a z Neymarem który za rok walczy o Złotą Piłkę :)

0

Znając życie siedziałby na ławce :D

0

Chuj nas obchodzi jak gra real. Trzeba się skupiać jak nasi grają i poprawiać błędy jakie wynikają z gry. Wygrali u siebie ze słabym Bilbao i już od razu mistrze. U nas nie takie prosy grają i jeszcze kilka meczy i Martino poukłada drużynę i będzie potrójna korona :D

0

Liczę dziś na Neymara. Mam nadzieję, że coś ustrzeli :D

0

Pedaldo faulują to od razu kartki a jak Messi'ego to prędzej on dostanie :/

0

A my jesteśmy Barcelona a zwycięstwo to nasze drugie imię :D

0

Właśnie. Prawda boli

0

Kurwa na lepsze stać naszą obronę :D Trochę wiary. Dopiero początek sezonu a wy już wychwalacie wszystkich tylko nie naszych :) U nas też grają prawdziwe gwiazdy z najwyższej pułki :D

0

Cel nr 1: Taktyka na autobusy

0

Mam nadzieję, że z Valencją Neymar założy inne korki ;)

0

Chyba 1-10-0 :)

0

Terminarz występów Barçy w Lidze Mistrzów:
18.09 FCB-Ajax
01.10 Celtic-FCB
22.10 Milan-FCB
06.11 FCB-Milan
26.11 Ajax-FCB
11.12 FCB-Celtic

0

17:45 Eurosport 2

0

I dobrze. Nie potrzeba nam kretów w drużynie :)

0

Lol zapomniałem, że to przed losowaniem LM XD

0

O której dziś ten wybór najlepszego piłkarza Europy i jest to w TV bo nie mogę znaleźć ? :P

0

Karny kutas dla Nike za chujo*e korki :D

0

Kurwa odwalcie się od Messiego. Co mógł to zrobił. Faulowali go przy każdej okazji. Nie dziwię się, że dziś nie zagrał na 100 % a nawet 70 %, bo po prostu bał się kolejnej kontuzji, co jest zrozumiałe. Niestrzelenie karnego zdarza się najlepszym, a w dodatku nic nie wniósł bo mamy Superpuchar. Spokojnie. Poczekajcie trochę bo to dopiero początek sezonu i nie wieszajcie psów na najlepszym piłkarzu świata. :)

0

Na plus:
-szybki odbiór piłki po stracie (z małymi wyjątkami),
-interwencja Valdesa,
-w miarę dobra gra Busquetsa,
-kreatywny Neymar,
-kilka rajdów Messiego,
Na minus:
-brak pomysłu na przejście autobusu atletico,
-faule i sędziowanie,
-pomyłki w obronie,
-Alexis,
-brak strzałów w światło bramki
(Wg mojej interpretacji) :)

0

No co za chuj z sędziego. Żal

0

NEYMAR-MESSI-ALEXIS=NEMESIS :D

0

Pucharu! :D

0

Martino jak Smuda :) Nie masz formy, nie grasz. Nazwiska nie grają :D

0

Iniesta na czarną godzinę :D

0

Z tego wszystkiego to najlepsza reklama :) Nie ma co, dla mnie wymiata :D

0

Wczoraj kibice realu: haha, Barca już słaba. Ledwo 1:0 wymęczyli na wyjeździe i to fartem z pomocą bramkarza.
Dziś: ufff. Real piękne 1:0 na trudnym terenie. Wynik dobry jak na wyjazd a i gra cieszy oko
Tego nie ogarniesz XD

0

Żałosne tak jak twój klub...

0

Jak Rosell będzie tak kupował jak teraz to sobie poczeka :/

0

I jak tu mieć szacunek do innych? Żałosne miasto z żałosnymi klubikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?