0

Ciekawe czy Heinze dalej chce grać w Barcelonie :D

0

Pamiętam jak kibice Realu pisali, że Neymar sobie nie poradzi i będzie strzelał tylko słabiakom, nie wzięli pod uwagę tego, że oni też znajdują się w tej grupie :D

0

do mnie doszła w piątek. Już przeczytałem ponad 250 stron :) Na prawdę świetna :P

0

Myślę, że Ney powinien odpocząć z Celtą. Lepiej nie ryzykować jakiegoś przemęczenia albo głupiego faulu mimo, że wiadomo iż chce on grać w każdym meczu po 90 min. Można dąć szanse Pedro, a nóż coś ustrzeli :)

0

Czuję, że może być dobry sezon :D

0

Ty to byś za to wygrał wszystkie puchary...

0

Trzeba poprawić to, że miejsce Cesca jest w pomocy a nie w napadzie. Tam ma grać N-M-A :)

0

Typowy ból dupy. Wpuścić jednym uchem a wypuścić drugim jego komentarze i komentarze "kibiców" Realu :)

0

Najbardziej cieszy mnie powrót to formy Iniesty i całkiem niezły mecz Xaviego :) Mam nadzieję, że to zwiastuje multum bramek, a przede wszystkim pięknych asyst dla naszego napadu :D

0

Szkoda tam wchodzić bo można ogłupieć :D

0

Neymar :)

0

Dokładnie, plus ewidentny wolny za faul na Neymarze przez pepego w dodatku w sytuacji bez piłki :)

0

Myślę, że główny powód porażki realu to mała ilość wydanych pieniędzy na transfery. W zimnie muszą coś dokupić XD

0

Pieknie Alves xd

0

EGZEKUTOR!!

0

Kurcze. Real lepiej teraz trochę :-/

0

Jak to zmienic i na jakim kanale?

0

Te komentarze się zmienia na Canal Plus czy na Nsport?

0

Jeszcze najlepsze. Cały czas mówią, że sędzia gwizda dla Barcelony ale swoich poprzednich meczy nie widzą. Przypomnieć chociażby Elche? Widać, że mają 0 jakichkolwiek sensownych argumentów.

0

Plują się o karny a jak pepe faulował Neymara i to bez piłki to nikt nic nie widział. Żałosne

0

JAZDA Z NIMI !!!!!

0

Kurwa BARTRA JEST NA TRYBUNACH!!! WTF???

0

KURWA co to za skład? :/

0

Nie ma Benzemy :(

0

Mam nadzieję, że wygramy, bo ostatnie mecze z Realem to wcale nie był spacerek. Ostatni pewny wynik to bodajże 3:1 w grudniu 2012 o ile się nie mylę.
Obecnie to my prezentujemy lepszą formę, ale nie zapominajmy, że GD to nie jest zwykły mecz. Warto zaznaczyć, że od jakiegoś czasu Barcelona z silnymi rywalami (powiedzmy sobie szczerze) gra dość słabo (nie licząc 4:0) z Milanem). To już nie jest to samo co w 2009 czy 2011 jak jechaliśmy po innych jak walec. Teraz trzeba się naprawdę zmobilizować, bo najmniejszy błąd może zaważyć i nie wpadajmy w wielką euforię.
Po pierwsze zobaczymy kto wybiegnie na boisko w I składzie, bo jak Tata postawi na Cesca na środku to będzie słabo, a i skład defensywy to wielki znak zapytania.
Po drugie trzeba wykorzystać to, że Real jest w słabej dyspozycji i gdyby nie sędziowie to w lidzie by był poza podium, a i w LM ostatnio nic nie pokazał.
My mamy świetną ekipę i dwóch snajperów (Messi, Neymar), którzy mogą zrobić właśnie tą różnicę pod warunkiem, że z zimną krwią wykorzystają wszystkie sytuacje wypracowane przez kolegów.
Jestem jednak dobrej myśli, i mam nadzieję, że to będzie piękny Bordowo-Granatowy wieczór. VISCA!

0

Zdziwie się jeśli wyjdzie Mascherano w I składzie. Obecnie w lepszej formie jest Bartra i powinna być zasada, że nazwiska nie grają. Jeśli chodzi o Cesca na "9" to wszyscy wiemy, że to niewypał. Najlepszy atak to Alexis Messi Neymar no ale to nie ja jestem trenerem. Oby Tata nie przekombinował bo trzeba jutro wygrać. Szczegolnie, ze real nie ma zbyt formy :-)

0

Nie wiecie czy ronaldo gra? Bo ostatnio prawie mu głowę urwało z Juve :D

0

Bardzo trafny komentarz z rm.pl:

Nawet nie chce myśleć co Barça z nami zrobi :/ Jak Real grał za Mou i był równym przeciwnikiem dla Barçy, a teraz ? z czym ja się pytam z czym ? Porażka !!!!!!!! Zmarnowany sezon na 10000 % - wspomnicie moje słowa !!!

XD

0

Teraz i tak spoko. W I poł było tragiczna

0

Patrząc na real, to jeśli obrona nasza nie zwali nic, to wygramy spokojnie. Tylko jest mały problem. Sędziowie. Obstawiam w ciemno karnego dla realu w sobote

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?