radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Damy radę ze wszystkimi :D
0
skakałem jak dziecko* oczywiście :P
0
Czytając to żałuję, że nie można zaznaczyć wszystkich podanych wariantów. Każdy moment był w pewnym stopniu najlepszy/najważniejszy. Zależy jak na to popatrzeć.
Na meczy rewanżowym z Milanem (nie wstydząc się) przyznam, że mi łezka poleciała :)
Mistrzostwo Hiszpanii cieszy zawsze, a ta przewaga nad Realem tylko dodawała animuszu :)
Forma Valdesa cieszy zapewne wszystkich Cules, no ale świadomość, że Victor odchodzi jednak zostaje w głowie.
Dowiedziawszy się, że Neymar jest oficjalnie w Barcelonie skakałem na dziecko :) Bardzo chciałem tego transferu, bo wiedziałem jaka to klasa zawodnika. Błyskawiczne dopasowane do drużyny i statystyki tylko to potwierdzają.
Jeżeli chodzi o Bartrę, to mam nadzieję, że będzie coraz lepszy i będziemy mogli go kiedyś nazwać godnym zastępcą Puyola.
Patrząc na obecną formę obu napastników odsyłam do statystyk. Więcej nie trzeba mówić :) Oby wytrzymali jak najdłużej.
Fabregas w tym sezonie pokazuje kto tak naprawdę jest liderem ofensywnej pomocy Barcelony. Mam nadzieję tylko, że Tata zrezygnuje ze stawiania go na '9' :)
Prawdę mówiąc nic praktycznie nie wiedziałem o nowym trenerze. Nazwisko obiło mi się o uszy, ale nie myślałem, że to dobry wybór.
Po tych kilku miesiącach stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę. Mimo kilku (dwóch-trzech) słabszych meczów to gra Barcelony jak i jej statystyki wyglądają naprawdę dobrze.
Podsumowując, jako że dla mnie każde wydarzenie było ważne, nie zagłosuje na nic :)
0
A no tak XD To wszystko wyjaśnia :D
0
http://dumakatalonii.pl/kategorie/28-transfery/17925-luca-toni-w-fc-barcelonie
O kurwa :O
0
Brawo Messi. Sama prawda.
0
Pedro ma wiecej bramek w Pucharze Króla niż Real :-)
0
INIESTA
0
Kurwa, ale słabo grają...
0
w Hiszpanii
0
Pinto; Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano; Song, Sergi Roberto, Cesc; Pedro, Tello, Neymar
0
Byle nie Cesc na "9" :-)
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2WAbQDrWGzQ
Tak zareagowali piłkarze City na losowanie. Widać nikt tam nie skakał z radości. Żadna drużyna nie chciała by nas wylosować, ale 60 % ekspertów tutaj już widzi, że Barca odpadnie...
0
BTW
W lutym wychodzi książka o Neymarze:
http://www.empik.com/neymar-tejedor-joan,p1086538393,ksiazka-p :D
0
Sracie tym City tak, jakbyśmy byli jakąś Legią trafiającą na Barcelonę. To oni się nas powinni obawiać. Ci którzy już pożegnali Barcelonę z LM po tym dwumeczu niech usuną konta, bo tak będzie najlepiej.
0
Od dawna istnieje ten problem ale nadal wygrywamy trofea :-) Po prostu trzeba wykorzystywac setki (a czasami aż nie można uwierzyć jak pilka nie wpadła do siatki) i jeden gol z różnego nie stanowi wielkiego problemu
0
Za wczorajszy mecz należy mu się odpoczynek :-) Kto wie jakby bez niego się mecz potoczył :-D Ruszył ofensywę
0
Moim zdaniem sprzedaż Tello to zły pomysł.
0
A no tak. Mój błąd :D Przepraszam
0
Lepiej z Getafe niż z Atletico w sumie :)
0
Neymar 10 11
Leo Messi 14 5
Cesc Fabregas 8 10
Alexis Sanchez 8 6
Pedro Rodriguez 10 2
Xavi 3 4
Adriano 2 5
Dani Alves 2 2
Sergio Busquets 2 1
Andres Iniesta 1 2
Marc Bartra 1 1
Gerard Pique 2 0
Martin Montoya 0 2
Dongou 1 0
Christian Tello 1 0
Tak prezentuje się zdobycze bramowe i asysty we wszystkich meczach (puchary+liga). Warto zaznaczyć, że w klasyfikacji kanadyjskiej po dzisiejszym meczu, Neymar wyprzedził Messiego i jest najlepiej punktującym zawodnikiem Barcelony :)
0
Mówcie co chcecie, ale Xavi wszedł i zrobił robotę :D
0
Kurwa wszystko wybijają...
0
Pieknie Ney :-D
0
On zawsze pokazuje klasę :)
0
Skład Barcy:
Pinto, Montoya, Piqué, Bartra, Alba, Sergio, Song, Iniesta, Fàbregas, Alexis, Neymar.
0
Jeszcze nie ma -5, nie wpadajcie w szał :) Ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu :)
0
Nie ma innej możliwości niż wygrana :) Oby nie było już więcej wpadek :P
0
Najtrudniejsi rywale to zdecydowanie City i Arsenal :) Mam nadzieję, że nam się poszczęści i trafimy na kogoś innego :D
0
Takie mecze to ja mogę oglądać :D