radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś oglądamy inny Real i przede wszystkim inne Atletico :)
0
Odrobią ;-)
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/thiago-alcantara-pobil-dwa-rekordy/sfbl5
tu jest np. :)
0
Finał: Barca vs. Atletico :)
0
Też tak uważam :)
0
Dla rozluźnienia atmosfery po przegranej dowcip (bez spin proszę) :)
Do kobiety w barze podchodzi Messi i zaczyna gadkę:
-Hej mała, chcesz zobaczyć, czy jestem tak samo dobry w łóżku jak na boisku? Oczywiście, kobietę zainteresowało bardziej to, że jest Messim, koniec końców wylądowali więc u niego w mieszkaniu. Wchodząc do sypialni, kobieta spostrzega dwóch nagich facetów czekających na łóżku. -Co to ma znaczyć? Nie pisałam się na takie coś!
-Ale maleńka, tak jak na boisku - bez Iniesty i Xaviego nie podziałam!
0
Czekam cierpliwie na powrót Neymara :-)
0
Koniec :D Nie tak źle w sumie :D Mistrz będzie nasz! :D
0
za głupotę :)
0
Wiem, że to się jakoś nie przekłada na wynik ale posiadanie 60-40 % dla Athleticu :D
0
I pomyśleć, że jakbyśmy wczoraj wygrali to dziś mógł być piękny dzień ;)
0
ojoj. Cristiano czerwoną dostał XD
0
Przecież był transfer....Puyola :D
0
A tam jedziecie na Real. Mieli okazję to wykorzystali, nie to co my wczoraj...
0
Mógłby być też taki news. "Kibice FC Barcelony, którzy chodzą na domowe mecze byli obecni na meczu Atletico vs. RSSS, aby zobaczyć i usłyszeć jak wygląda doping". :)
0
Obecnie to Bartra jest lepszy od Mascherano więc szkoda mi go jak siedzi na ławce :/
0
Ciekawostka: Grając parą stoperów Mascherano - Piqué, Barça straciła w tym sezonie aż 10 punktów (z 12).
0
Villa. 1:0
0
Btw.
Thiago Alcantara pobił rekord Bundesligi. Hiszpan w meczu z Eintrachtem Frankfurt miał 185 kontaktów z piłką.
Szkoda, że poszedł. Z taką formą jak ma teraz byłby wielkim wzmocnieniem.
0
Mój błąd w pisaniu :) Sorki
0
Nie tylko Xavi na wypadł z formy. Głównie chyba brakuje prawego pomocnika bo niestety na Alvesu długo Barcelona nie pociągnie.
Każdy widzi, że to nie ten sam zawodnik co 2-3 lata temu wyceniany przecież na prawie 40 mln euro.
0
Jak dla mnie, to cała drużyna powinna dostać solidną zjebę za przeproszeniem (choć wiadomo, że tak nie będzie), a największą chyba Messi. Mimo, że to mój ulubiony piłkarz i nigdy na niego nic złego nie powiedziałem, to jednak w ostatnich meczach praktycznie tylko stoi i czeka na piłkę, traci albo nie podaje do lepiej ustawionych kolegów. Rozumiem, że może już nie być takich sezonów jak 2010/11 czy 11/12 gdzie Leo był prawdziwym liderem, ale obecnie w lepszej formie jest, np. Alexis, który zapie..... od linii do linii jak TGV, a i ze smutkiem stwierdzam, że na obecną chwilę najefektywniejsza linia ataku to Alexis-Neymar-Pedro.
Nie rozumiem też tego ciągłego szukania Messiego w polu karnym. To też Tata musi wyeliminować.
Wiadomo, że nie będzie co mecz manity, ale czy to Real, Valencia czy Elche, każdy powinien być skupiony na 100 %, bo przecież nie wygrywa się mistrzostwa w Gran Derbi. Porażka u siebie boli podwójnie, a porażka bez gry poczwórnie.
Jeśli chodzi o obronę, to wcale tak źle nie jest jak wygląda. Ten mecz akurat tego nie potwierdził, ale ilość straconych goli w tym sezonie jest nawet w miarę zadowalająca, wiec sprzedawanie defensorów i kupowanie nowych to dla mnie trochę przesada :)
Na koniec chciałbym jeszcze powiedzieć coś na temat Xaviego. Swego czasu najlepszy pomocnik na świecie, ale teraz niestety jak ktoś zwalnia grę to najczęściej on. Gdzie te prostopadłe podania i przerzuty na ryzyko z jakich słynął? Rozumiem, że ma już 34 lata, no ale przecież nie zapomniał jak to się robi. Jakaś rozmowa by się przydała w cztery oczy o tym, ale jak wyżej, wiadomo, że takiej nie będzie.
Pewnie co poniektórzy mnie zminusują, bo oczywiście każdy ma swoje zdanie i opinię, ale takie jest moje, i jakbym był trenerem, to właśnie to chciałbym pozmieniać.
P.S. Dziękuję za przeczytanie i poparcie mojej opinii :)
0
Wszystko przez te "chińskie" koszulki ;(
Niestety jakiś dołek musiał się pojawić. W ostatnich pięciu meczach w lidze zdobyliśmy tylko 8 punktów. Miało nie być potknięć, a to może nas kosztować 2 miejsca w dół. Mam nadzieję, że jutro inni też pogubią punkty.
0
Strzel tylko....
0
A tak ładnie, po amerykańsku ;)
0
Super, że Alexis wrócił już do formy :) Mam nadzieję, że grając z Messim, już jej nie straci ;)
0
Więcej minusów niż trofeów w XXI wieku ;)
0
Druga z kolei bramka z rożnego ;)
0
Powiem szczerze, że mógłby być to ciekawy transfer. Bardzo dobra "9", ale typowy lis pola karnego. Bayernowi kibicuję również. Oglądam praktycznie wszystkie mecze od 3 lat i odkad przyszedł świetnie się tam spisuje. Obawiam się jednak, że u nas się nie sprawdzi. Dawno już nie gramy typową "9" a on na skrzydle nie będzie dobry a i na ławce też siedzieć nie będzie przecież. No chyba ze Tata ma jakąś koncepcje.
0
Podniecają się tym fotelem lidera (jednodniowym) tak, jakby wygrali LM ;)
Z resztą się nie dziwię, pierwszy i ostatni raz w tym sezonie a i po 20 miesiącach w ogóle ;D