radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet doping z trybun. Not bad. :-D
0
Teraz wygrać i będzie piękna, niedzielna noc ;)
0
Najważniejsza będzie dobra gra Barcelony :) Fanie by było zobaczyć, że kryzys mija :)
1
FC Barcelona otrzyma milion euro od Celty Vigo. Andreu Fontàs rozegrał 60% spotkań (po minimum 45 minut), co było jedną z klauzul w umowie transferowej.
Fajnie, że się rozwija chłopak :)
0
No Atletico naprawdę będzie się musiało postarać żeby choć remis ugrać, bo czy chcecie czy nie to Real ma na razie najlepszą formę (oby zgubił w końcu).
Mimo wszystko zawsze byłem zdania żeby patrzeć na siebie, a nie polegać na przeciwnikach, bo ostatnio strasznie głupio (i często) tracimy punkty ;/
Skończył się luty to mam nadzieję, że skończył się kryzys :) Zobaczymy wieczorem. VeB!
0
Wygląda na to, że indywidualnie Rafinha wcale nie jest dużo gorszy od Thiago :)
0
Żeby rywale się lepiej wypowiadali od kibiców...
0
I tak Barcelona jest najlepsza czy to na I czy na II czy na ostatnim miejscu w lidze :) Forma wróci, wrócą sezonowcy ;)
0
Żal mi tych co już przewidują, że dostaniemy z Realem. Z całym szacunkiem, ale to 5:0 to dlatego, że Schalke NIC nie gra, a nie to, że Real jest w świetnej formie. To, że w lidze nas wyprzedzają też o niczym nie świadczy. Poczekamy do derbów Madrytu gdzie Atletico będzie chciało się odbudować i pokazać, że nie stracili formy, i do GD gdzie my pokażemy to samo :)
0
Ekstraklasa nie taka słaba. Z angielskiej ligi będzie pewnie tylko Chelsea w 1/4. Tylko o jedną więcej :D
0
Oby Neymar szybko wrócił do formy...
0
Wolałbym, żeby zamiast sędziów, opieprzał zawodników, szczególnie za taką grę jak ostatnio :)
Ale z drugiej strony dobrze, że ma charakter i nie boi się wypowiedzieć do sędziów :D
0
Mam nadzieję, że będzie koniec z oszczędzaniem na piłkarzy bo nikogo nie kupimy :/
0
Najbardziej doświadczony to chyba Mangala i jego bym chciał najbardziej. Nie wiem jak gra do końca bo nie śledzę meczów Porto ale w wieku 23 lat jest wyceniany na tyle samo milionów czyli laikiem nie jest :)
0
Myślałem że nie będę widział gorszych ocen niż po porażce z Walencją. Teraz mam nadzieje, że taki mecz już się nie przytrafi.
0
Jedziecie po min, ale dołożył dużo do mistrza 12/13 ;)
0
W końcu jest suma ocen komentarzy :D Zawsze chciałem takie coś :D
0
Puyol na zawsze w sercach każdego kibica Barcelony :)
0
Liczmy na to, że wyciagnie wnioski z tego meczu. Trudno będzie teraz wyrobić sobieprprzewagę nad Realem ale mam nadzieje że będziemy mistrzami.
0
http://www.transfery.info/63210,parodia-sparingu-w-hiszpanii
Tutaj więcej informacji :)
0
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1619597_468856453215857_1296814521_n.jpg
Ciekawostka :D
0
U siebie zdobyli 14 pkt a na wyjeździe 12. Całkiem zbliżone wyniki ;)
2:0 już XD
0
Osasuna! :D
0
Oby nie ;) Za to za tydzień, tak :D
0
A ja wierzę, że mimo słabszego okresu to my będziemy cieszyć z mistrzostwa :)
0
Nie ma sprawy. Strasznie lubię różnego rodzaju statystyki. Takie szukanie to dla mnie przyjemność ;)
0
Proszę bardzo. Mam nadzieję, że się nie pomyliłem.
Na tym samym etapie sezonu 2012/2013 było:
34-4-5 z bilansem 125:48
:D
0
Dla lubiących statystyki:
Bilans Barcelony w tym sezonie: 31-7-4, bramki: 114-30
0
Można przegrać, ale żeby coś grać chociaż, a nie cały mecz bezsensowne (które to już?) klepanie...W tym meczu brakowało mi chyba wszystkiego na czele z (pewnie pójdą hejty niektórych) Alvesem i Xavim. Dziękuję. Dobranoc.
0
Żałosne tłumaczenie. Widać, nie umieją przyjąć porażki na klatę....