radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tamtym sezonie po 13 kolejkach mieliśmy bilans 43-15 (+28), teraz 38-8 (+30). Trochę mniej strzelamy, ale za to obrona - duża poprawa :)
0
chyba inny mecz oglądałeś...
0
Patrząc statystycznie, to po 13 kolejkach mamy naprawdę niezły bilans. 38-8 pokazuje, że mamy świetny atak i świetną obronę z Valdesem na czele. W końcu zamkną się Ci, którzy twierdzą, że bez Messiego Barcelona nie istnieje, gdyż niestety Leo strzelił tylko 8 z tych bramek, a więc około 21 %. TOP 3 strzelców i asystentów na dzień dzisiejszy:
1. Messi - 8
2. Alexis - 7
3. Pedro - 6
1. Neymar - 7
2. Fabregas - 7
3. Messi - 5
Naprawdę smutno mi się zrobiło dzisiaj jak widziałem, że Leo schodzi, ale co pociesza to to, nadal wszytko wygrywamy i przewodzimy w tabeli. Mam nadzieję, że Messi jak najszybciej wróci do swojej dawnej formy i dalej będzie nas zachwycał golami :)
0
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1396876_606874386037619_1381911203_o.jpg dzisiejsza murawa...
0
Jakie są ulubione słodycze piłkarzy Barcelony?
- Tiki taki :D
0
Chuj z samobójem jak Milan nic nie gra i stać ich było na 2 sytuacje zagrażające w ciągu 45 min. Poza tym robimy co chcemy z nimi. Spokojnie się strzeli 3 po przerwie (+ kolejne :P) i będzie po meczu :)
0
No cóż. Nie pozostaje nic innego jak przekonująco wygrać :)
Życzę Messi'emu goli :)
0
Juve zjebalo po całości...
0
We wszystkich statystykach Cesc ma 6 asyst.
Np tu: http://www.worldfootball.net/assists/esp-primera-division-2013-2014/
0
Byle do setki :D
0
Bardzo dobry pomysł. Chłopaki spotkają się na spokojnie, przedyskutują zaistniałą sytuacje i znajdą jak najlepsze rozwiązanie.
Miejmy nadzieję, że już w środę ujrzymy starego, dobrego Leo :)
0
Niech ktoś powie tamtym, że Złota Piłka jest przyznawana za cały rok a nie za dwa miesiące, bo srają tym ronaldo wszędzie, że aż śmieszne to...
0
Jeszcze sobie odrobi z nawiązką :D
0
Tata na razie bardzo dobrze sobie radzi, jak na trenera który nie był oswojony z europejską piłką. Podobają mi się jego rotacje, wypowiedzi i wiele innych rzeczy. Oby doprowadził Barcelonę do finału LM :)
0
Powiem jedno. Narzekacie na Messiego, że nic nie gra, nie strzela, ale weźcie sobie przypomnijcie ile dzięki niemu Barcelona wygrała pucharów, ile goli nastrzelał i ile razy asystował. To najlepszy piłkarz świata od kilku lat i taki też prezentował poziom. Obecnie ma małą zadyszką na którą złożyła się kontuzja i Leo coś nie może powrócić do swojej optymalnej formy. Ale powtarzam, to najlepszy piłkarz świata i lada chwila powróci do strzelania pięknych goli i nikt nie będzie pamiętał, że nie strzelił w 4 kolejnych meczach goli mimo, że wszystkie te mecze wygrywamy. Na szczęście mamy też innych doskonałych napastników (Neymar, Alexis) i ma kto strzelać, gdy Leo ma zniżkę formy.
A więc przestańcie go sprzedawać i sadzać na ławce czy trybunach bo kto jak kto, ale Messi na to nie zasługuje, a lada mecz wróci jego wielka forma i krytyka się skończy :)
0
Nie wiem co chcecie od Xaviego. Dziś rozgrywa dobre spotkanie. Jeśli miałby ktoś zejść to albo Alves albo niestety Messi. Przesunąć Neymara na środek i może coś pójdzie.
0
Już coraz bliżej strzelenia :) W II się odblokują mam nadzieje :)
0
Już coraz bliżej gola. Mam nadzieję, że w drugiej połowie szybko coś strzelimy :)
0
Oby Neymar z Messim zagrali od początku :)
0
Piekło pewnie wygląda tak, że trzeba przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu czytać komentarze na rm.pl XD
0
Jego praca to komentator więc nawet jakby mecz był o 3 w nocy to powinien komentować tak jak należy. Godzina nie ma nic do tego :)
0
Gdzie Ci, co już Messiego zmieniali?
0
Ja nigdy złego słowa na niego nie powiedziałem, bo wiem, że jak się nie układa to on wchodzi i daje z siebie 200 %, a czy czasem zagra lepiej czy gorzej to już swoją drogą :)
0
Narzekacie na Xaviego, ale taka prawda, że by się dziś przydał. Mam nadzieję, że wejdzie, a i Don Andres'a może wpuści :D
0
Z innej beczki :P
Po kilku tygodniach spekulacji okazało się, że ze sporu o napastnika Diego Costę zwycięsko wyszła Hiszpania.
:)
0
plus oczywiście świetne mecze jeszcze w Santosie :)
0
Moim zdaniem Neymar powinien znaleźć się w pierwszej trójce. Świetnie się zaprezentował na PK, a i w lidzie czaruje :)
0
I w dodatku tak jak mówili, strzelił słabiakom :D
0
No Villa daje radę w tym Atletico. Strzela i asystuje. Życzę mu jak najlepiej, ale małe spadki formy w meczach z Barceloną mu nie zaszkodzą ;-)
0
Minęło 10 lat a oni dalej ten sam wygląd strony :D Klub wydaje 100 mln na drewno, a oni nie mają na grafika :D