0

W tamtym sezonie po 13 kolejkach mieliśmy bilans 43-15 (+28), teraz 38-8 (+30). Trochę mniej strzelamy, ale za to obrona - duża poprawa :)

0

chyba inny mecz oglądałeś...

0

Patrząc statystycznie, to po 13 kolejkach mamy naprawdę niezły bilans. 38-8 pokazuje, że mamy świetny atak i świetną obronę z Valdesem na czele. W końcu zamkną się Ci, którzy twierdzą, że bez Messiego Barcelona nie istnieje, gdyż niestety Leo strzelił tylko 8 z tych bramek, a więc około 21 %. TOP 3 strzelców i asystentów na dzień dzisiejszy:
1. Messi - 8
2. Alexis - 7
3. Pedro - 6

1. Neymar - 7
2. Fabregas - 7
3. Messi - 5

Naprawdę smutno mi się zrobiło dzisiaj jak widziałem, że Leo schodzi, ale co pociesza to to, nadal wszytko wygrywamy i przewodzimy w tabeli. Mam nadzieję, że Messi jak najszybciej wróci do swojej dawnej formy i dalej będzie nas zachwycał golami :)


0

Jakie są ulubione słodycze piłkarzy Barcelony?



- Tiki taki :D

0

Chuj z samobójem jak Milan nic nie gra i stać ich było na 2 sytuacje zagrażające w ciągu 45 min. Poza tym robimy co chcemy z nimi. Spokojnie się strzeli 3 po przerwie (+ kolejne :P) i będzie po meczu :)

0

No cóż. Nie pozostaje nic innego jak przekonująco wygrać :)
Życzę Messi'emu goli :)

0

Juve zjebalo po całości...

0

We wszystkich statystykach Cesc ma 6 asyst.
Np tu: http://www.worldfootball.net/assists/esp-primera-division-2013-2014/

0

Byle do setki :D

0

Bardzo dobry pomysł. Chłopaki spotkają się na spokojnie, przedyskutują zaistniałą sytuacje i znajdą jak najlepsze rozwiązanie.
Miejmy nadzieję, że już w środę ujrzymy starego, dobrego Leo :)

0

Niech ktoś powie tamtym, że Złota Piłka jest przyznawana za cały rok a nie za dwa miesiące, bo srają tym ronaldo wszędzie, że aż śmieszne to...

0

Jeszcze sobie odrobi z nawiązką :D

0

Tata na razie bardzo dobrze sobie radzi, jak na trenera który nie był oswojony z europejską piłką. Podobają mi się jego rotacje, wypowiedzi i wiele innych rzeczy. Oby doprowadził Barcelonę do finału LM :)

0

Powiem jedno. Narzekacie na Messiego, że nic nie gra, nie strzela, ale weźcie sobie przypomnijcie ile dzięki niemu Barcelona wygrała pucharów, ile goli nastrzelał i ile razy asystował. To najlepszy piłkarz świata od kilku lat i taki też prezentował poziom. Obecnie ma małą zadyszką na którą złożyła się kontuzja i Leo coś nie może powrócić do swojej optymalnej formy. Ale powtarzam, to najlepszy piłkarz świata i lada chwila powróci do strzelania pięknych goli i nikt nie będzie pamiętał, że nie strzelił w 4 kolejnych meczach goli mimo, że wszystkie te mecze wygrywamy. Na szczęście mamy też innych doskonałych napastników (Neymar, Alexis) i ma kto strzelać, gdy Leo ma zniżkę formy.
A więc przestańcie go sprzedawać i sadzać na ławce czy trybunach bo kto jak kto, ale Messi na to nie zasługuje, a lada mecz wróci jego wielka forma i krytyka się skończy :)

0

Nie wiem co chcecie od Xaviego. Dziś rozgrywa dobre spotkanie. Jeśli miałby ktoś zejść to albo Alves albo niestety Messi. Przesunąć Neymara na środek i może coś pójdzie.

0

Już coraz bliżej strzelenia :) W II się odblokują mam nadzieje :)

0

Już coraz bliżej gola. Mam nadzieję, że w drugiej połowie szybko coś strzelimy :)

0

Oby Neymar z Messim zagrali od początku :)

0

Piekło pewnie wygląda tak, że trzeba przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu czytać komentarze na rm.pl XD

0

Jego praca to komentator więc nawet jakby mecz był o 3 w nocy to powinien komentować tak jak należy. Godzina nie ma nic do tego :)

0

Gdzie Ci, co już Messiego zmieniali?

0

Ja nigdy złego słowa na niego nie powiedziałem, bo wiem, że jak się nie układa to on wchodzi i daje z siebie 200 %, a czy czasem zagra lepiej czy gorzej to już swoją drogą :)

0

Narzekacie na Xaviego, ale taka prawda, że by się dziś przydał. Mam nadzieję, że wejdzie, a i Don Andres'a może wpuści :D

0

Z innej beczki :P
Po kilku tygodniach spekulacji okazało się, że ze sporu o napastnika Diego Costę zwycięsko wyszła Hiszpania.
:)

0

plus oczywiście świetne mecze jeszcze w Santosie :)

0

Moim zdaniem Neymar powinien znaleźć się w pierwszej trójce. Świetnie się zaprezentował na PK, a i w lidzie czaruje :)

0

I w dodatku tak jak mówili, strzelił słabiakom :D

0

No Villa daje radę w tym Atletico. Strzela i asystuje. Życzę mu jak najlepiej, ale małe spadki formy w meczach z Barceloną mu nie zaszkodzą ;-)

0

Minęło 10 lat a oni dalej ten sam wygląd strony :D Klub wydaje 100 mln na drewno, a oni nie mają na grafika :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?