radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W madrycie już powinno być z -11
0
Z tej trójki, to Forster najlepszy :)
0
Co do Iniesty i jego, powiedzmy szczerze - słabej gry.
Każdy wie, że przez kilka a może i kilkanaście lat Andres nie schodził z pewnego, wysokiego poziomu gry. Przyzwyczaił nas do tego i teraz gdy zgubił formę, leci na niego fala krytyki. Pamiętajmy jednak, że to człowiek i każdemu zdarza się krótszy bądź dłuższy okres bez formy. Takowy nadszedł u Don Andresa, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe i za jakiś czas znów będzie czarował :)
PS. Lepiej teraz słabsza dyspozycja niż na wiosnę :P
0
Nie zazdrościmy wam Bale'a :P
0
Nie grał źle to fakt, ale nie grał na swoim poziomie, który gdzieś zgubił :)
0
To tym meczu można wysnuć takie wnioski:
1. Valdes jest zajebisty :D
2. Obrona wcale nie jest taka zła.
3.Bartra idzie w świetnym kierunku do I składu
4.Xavi i Iniesta gdzieś zagubili formę, co smuci :/
5.Miejsce Pedro jest niestety na ławce. Więcej szans dawać Tello
6.Alexis pokazał, że musi grać częściej
7.Neymar mimo jakiegoś fatum niepozwalającemu mu strzelić, jest świetnie wpasowany do drużyny
0
Milan na wyjeździe
0
Iniesta w pierwszej połowie zanotował 56 celnych podań (na 62 próby). To tyle samo, co cały Celtic (56/90).
:D
0
Szkoda, że Neymar nie strzelił dziś mimo kilku sytuacji, ale jeszcze pokaże na co go stać :P
0
KURWA jak można pisać, żeby sprzedać Iniestę? Stuknijcie się w łeb zanim coś napiszecie! :)
0
Spokojnie. Niedawno jechaliśmy po Pedro jak go wystawił, a strzelił hat-tricka ;P Poczekajmy z ocenami chociaż do końca I połowy :P
0
Z tego co pamiętam grał 65 min w przegranym meczu z Elche (0:1) :) W tym sezonie ma gola i asystę w 6 meczach :)
0
http://www.barca.pl/wiadomosc/messi-nie-zagra-z-celtikiem-i-valladolid-6765
0
Podają że Messi ma pauzowac 3 tyg :O
0
Dobrze, że real kupił bale drewna za 100 mln, bo już od września muszą grzać :D
0
Przecież pisze: wiadomo skąd i jest w cudzysłowie, pomyśl
0
Nie wiem, ja tego nie pisałem :)
0
"I BARDZO DORZE MOGLI PRZEGRAC TO WIECEJ NIZ 1-0 WTEDY BY SIE NAUCZYLI CIOTY GRAC . JEDNYM SŁOWEM ZAL I TYLE A BENZEMA TO TAKI CIENIAS ZE W POLSKIEJ 3 LIDZE BY NAWET NIE GRAL JESZCZE TA ZMIANE PO KTOREJ ZOSTAL NA BOISKU DLA MNIE TRENER DO ZMIANY BO ON NIC NIE ZMIENIL TYLKO ZJEBAL JESZCZE BARDZIEJ. TAKA SAMO PO CO NAM BALE JAK ON NIC NIE GRA A SPRZEDALI OZILA CO JEST OD NIEGO LEPSZY TAK SAMO Z GONZALO . SZKODA GADAC TERAZ REAL JEST NICZYM TAK GRAJAC NIC NIE WYGRAJA !!"
Wiadomo skąd XD
0
Mówiłem że 100 mln za bejla to za mało XD
0
Chodziło im o to, że nie ma szans grać takiej padaki :D
0
za mało wydali na transfery :D
0
Dobra robota :)
0
Mam ogromną nadzieję, że Leo nic nie jest, ale jednak świadomość, że mamy Neymara, który również może być liderem trochę uspokaja :)
0
Podobno nie groźna. Woleli dmuchać na zimne i go ściągnąć, ale wielkim błędem było (niestety) wprowadzenie Xaviego a nie Neymara :/ Mam nadzieję, że ujrzymy go w II połowie bo będzie źle
0
Kurwa, bez Messiego ani rusz. Neymara trzeba wprowadzić bo przejebane będzie :/
0
Messi hat trick :D
0
Do soboty :)
0
Jaki piłkarz, taki agent :)
0
https://www.facebook.com/pages/Eksperci-od-LM/200595970118098?fref=ts
jak ktoś chce to niech lajknie :P
0
Co najwyżej w fifie mogą go sobie kupić :D My Don Andresa nie oddamy NIGDY!