radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie. Villa już nie gra u nasi normalne że teraz chce jak najlepiej dla swojej drużyny. Wy byscie chcieli żeby powiedział chyba: Szkoda że Fabregas lub Alexis nie strzelił to by było po meczu :-)
0
Pedro to dobry na ligę będzie i na puchar ewentualnie, a tak to Neymar tylko :)
0
Messi zszedł o_O lol
0
niestety masz rację. Od jakiegoś czasu nasza gra na wyjazdach wygląda do dupy bo inaczej nie można tego nazwać :/
0
Nie można cały sezon rozstrzygać meczy na CN. Ruszyć dupy i grać. Fabs i Neymar na boisko
0
kurwa, Messi gra w I połowie w ogóle ???
0
No chłopaki pokażcie całej Europie powrót najlepszej drużyny świata po małym przestoju formy!
Teraz Superpuchar a potem LM wróci na swoje miejsce.
VISCA EL BARCA ! :D
0
Fabs będzie jak naładowany pistolet :D Jak wyjdzie to zacznię strzelać :D
0
Lepiej wpuścić go po przerwie. Lepiej nie ryzykować jakiegoś nadwyrężenia albo coś skoro Neymar jeszcze nie jest w pełni gotowy. Zacząć: Alexis-Messi-Pedro :-)
Spokojnie przyjdzie czas, że będzie grał ciągle. Na razie wprowadzajmy go stopniowo :-D
0
No nie mogę użyć innego słowa. Nowe oceny są zajebiste :D Ktoś miał fajny pomysł i chwała mu za to :P
0
Życzę mu jak najlepiej ale może niech nie strzela za dużo w dwumeczu :)
0
http://static.fangol.pl/content/7/c/5/7c521094e2aa540a20fa4c9d110b1053-full.gif widać ronaldo szalał wczoraj xd
0
Na początku mówili, że do 31.08 sprowadzą kogoś więc czekam do 31.08 :)
0
Mam nadzieję, że cały sezon będzie taki jak nasz I mecz :)
PS. Rosell jeszcze 12 dni do końca okienka transferowego a obrońcy jak nie było tak nie ma. Rusz dupę chłopie bo gramy na 3 fronty i Puyi nie da rady tyle biegać :)
0
Bez zbędnych komentarzy. Wygramy oba mecze :-)
0
Mieliśmy talent młody to go wyjebali do Bayernu :/
0
Szczerze. Jeb*ć ich. Najważniejsze jest to, że nasza gra wygląda o wiele lepiej od prześcieradeł :)
0
Sprzedawczyk
0
http://www.worldfootball.net/assists/esp-primera-division-2013-2014/ tu macie potwierdzenie moich słów, że Fabs miał 2 asysty :D
0
Na Transfermarkcie jest, że dwie :) Przy golu Alexisa na 1:0 i Xavi'ego na 6:0 :)
0
Po co pisać: gdzie Alba albo gdzie Iniesta ? Skoro go nie ma w I to widocznie jest na ławce.
0
Jest 14.08. W niedzielę już zaczyna się liga dla nas. Nadal nie ma drugiego środkowego obrońcy. Dzieli nas tylko dolożenie trochę więcej kasy i mamy całą ekipę. Fakt. Luiz może nie jest najlepszym obrońcą świata ale nadaje się idealnie do nas. Za rok może 50 mln nie wystarczyc bo co rok robi wielkie postępy. Jasne, że możemy kupić kogoś tańszego ale skoro o Luiza "walczą" od 3 msc to na kupno innego może nie starczyć czasu. Umowy, odzucanie propozycji itd. Widzisz jak to wolno idzie. Lepiej więc śpiąć dupe i zapłacić bo potem będzie przerypane :-) Visca!
0
Skoro mają fundusze na Gustavo, a nie mogą dołożyć więcej kasy na obrońcę (Luiza) to ja już nie wiem. Mamy Sergio i Songa i kolejny DP nam jest niepotrzebny w przeciwieństwie to obrońców. Rosell miej jaja i kup tego Luiza albo sam sobie stój z Pique.
0
Nie rozumieniem jednak czegoś. Interesuje się nim sama Barcelona, w Liverpoolu nic praktyczne nie wygra, zero europejskich pucharów w Anglii, większe zarobki i większa możliwość rozwoju w Barcelonie. Rozumiem jakieś przywiązanie do barw no ale bez przesady skoro na wyciagniecie ręki ma być może najlepszy okres w życiu. Wystarczy ponaciskac klub w sprawie transferu i basta :-) :-P
0
Ta jasne. Wy żeście Silvy nie dali to my wam mamy Alvesa sprzedać ? Możecie pomarzyć. Z resztą potrxebny jest bo cały czas liczę że powróci do wielkiej formy :-)
0
Raz by się mogli wysilać i dać te 50 mln. Obrońca to priorytet a Luiz świetnie się nadaje do Barcy. Powinni mieć jaja i dać tyle bo biednym klubem nie jesteśmy a za rok to 50 może być mało :-)
0
Muszę się nie zgodzić z Xavim. To BĘDZIE dobry sezon ;P :D
0
Spokojnie. Neymar też przed transferem mówił, że nie odchodzi itp. Trzeba poczekać jeszcze trochę :)
0
właśnie. Mamy własne problemy jak brak ŚO czy kontuzje. Nie potrzeba nam codziennie wzmianki o Bayernie.
www.fcbayern.pl - jak chcę czytać o nich to idę tam :)
0
Neymar się nie sprzedał i za to go też cenię. Real musi kusić teraz kasą i rzeczami materialnymi, a nie tak jak Barcelona marką wyrobioną już na całym świecie.