radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde. Nie dość że Villi w Barcelonie nie dawali grac, to jeszcze tu :-/ Szkoda.
0
Zgadzam się. Trzyma tego Torresa jakby nie miał innych napastników
0
Ale przynajmniej ma siły a Torres już wysiada
0
Ville by wpuścił
0
1. Nalegać na kupno Silvy, a jak będzie wiadomo, że nic z tego to kupić ze dwóch tańszych (niekoniecznie dużo gorszych).
2. Jeśli chodzi o bramkarza to już trzeba by kogoś sprowadzić. Ter Stegen to najlepsza opcja. Można by go wziąć do składu np. od zimy. Niech się już zapoznaje z drużyną i ogrywa.
3. Bez sensu jest wydawać kasę na kolejnego napastnika. Lepiej więcej przeznaczyć na obrońców.
4. Thiago trzymać rękami i nogami :) (mam nadzieję że pogra więcej w tym sezonie)
5. Szkoda go wypożyczać, ale jak ma przesiedzieć na ławce to lepiej żeby się ogrywał w innym klubie i wrócił z dobrą formą.
6. Transfer Villi już praktycznie przesądzony. Taki zawodnik powinien grać często, a tego mu Barca nie może zagwarantować. Mimo, że jest w gronie moich ulubionych piłkarzy, to wolałbym go widzieć grającego w innej koszulce niż siedzącego na ławce w Barcelonie.
7, 8, 9. Tych trzech spokojnie można albo sprzedać albo wypożyczyć.
10. Wolałbym go wypożyczyć na sezon żeby trochę pograł a nie tylko siedział i potem zobaczyć czy się nadaje na I skład.
11, 12. Rafinhe i Oiera można sprzedać. Nie mają szans na grę w I składzie.
13. Z Bartrą trzeba przedłużyć kontrakt ale ja bym go nie wypożyczał, chyba, że kupią z 2-3 obrońców.
14. Tello oczywiście musi zostać bo to przyszłość ataku. Klauzulę powiększyć do 20-30 mln.
15. Podobnie jak z Bartrą
16. Nie ma o czym mówić. Nowe kontrakty dla tych 3 zawodników być muszą
To wszystko to oczywiście moje zdanie i macie prawo się nie zgadzać :) Myślę, że w miarę dobry plan ułożyłem ale na pewno nie idealny :D Visca!
0
Wielkiego meczu nie zagrał ale za to 2 gole dzięki niemu :-) Aysta na koncie jest :-D
0
Neymar assta
0
Jeeeeee
0
Obrona niestety śpi trochę
0
nie wiem po czym to wywnioskowałeś.
0
Chodzi mi ogólnie o cały turniej a nie o tę jedną sytuacje
0
Neymar jak nie gol to asysta :) Mam nadzieję, że zamkną się w końcu jego hejterzy, że sobie nie poradzi. Przecież czy Włochu czy Urugwaj to klasa światowa. Już się nie mogę doczekać jak będzie grał u nas :D
0
Wie gdzie się ustawić :-)
0
NEYMAR I FRED :-D
0
I tak będą słabi, Isco im nie pomoże. Z resztą my mamy Neymara który jest dużo lepszy. Niech się podniecają :-)
0
Alves najczęściej podającym w turnieju :-) Średnia ponad 100 podań/mecz :-D
0
Przynajmniej nie ma nudy :D
0
Najlepszy było: "Torres zapewnił Hiszpanii mistrza Europy a Andres Iniesta mistrza Hiszpanii" :D
0
Jak na razie, po fazie grupowej dorobek naszych zawodników to: 9 goli i 8 asyst :) Całkiem nieźle :D
0
Jak na razie dorobek naszych to 4 gole i 4 asysty :)
0
NO! :D
0
nie dodałeś, że strzela na pustą
0
Kurwa mógł podać :/
0
Villa pięknie :D
0
Pozbyć się Villi i wziąć Torresa....Brawo zarządzie
0
Super by było zostawić Tello, Thiago jak i Ville. Czuje, że i on może się przydać :-) Pożyjemy zobaczymy. Może David trochę na PK postrzela to 50 % z was zmieni zdanie co do niego :-)
0
2:2 !!!!
0
Dante 10 razy lepszy
0
rooney co strzelił
0
Silva klasa sama w sobie. Super by było widzieć w koszulce Barcy w następnym sezonie :-D