0

Kurde. Nie dość że Villi w Barcelonie nie dawali grac, to jeszcze tu :-/ Szkoda.

0

Zgadzam się. Trzyma tego Torresa jakby nie miał innych napastników

0

Ale przynajmniej ma siły a Torres już wysiada

0

Ville by wpuścił

0

1. Nalegać na kupno Silvy, a jak będzie wiadomo, że nic z tego to kupić ze dwóch tańszych (niekoniecznie dużo gorszych).
2. Jeśli chodzi o bramkarza to już trzeba by kogoś sprowadzić. Ter Stegen to najlepsza opcja. Można by go wziąć do składu np. od zimy. Niech się już zapoznaje z drużyną i ogrywa.
3. Bez sensu jest wydawać kasę na kolejnego napastnika. Lepiej więcej przeznaczyć na obrońców.
4. Thiago trzymać rękami i nogami :) (mam nadzieję że pogra więcej w tym sezonie)
5. Szkoda go wypożyczać, ale jak ma przesiedzieć na ławce to lepiej żeby się ogrywał w innym klubie i wrócił z dobrą formą.
6. Transfer Villi już praktycznie przesądzony. Taki zawodnik powinien grać często, a tego mu Barca nie może zagwarantować. Mimo, że jest w gronie moich ulubionych piłkarzy, to wolałbym go widzieć grającego w innej koszulce niż siedzącego na ławce w Barcelonie.
7, 8, 9. Tych trzech spokojnie można albo sprzedać albo wypożyczyć.
10. Wolałbym go wypożyczyć na sezon żeby trochę pograł a nie tylko siedział i potem zobaczyć czy się nadaje na I skład.
11, 12. Rafinhe i Oiera można sprzedać. Nie mają szans na grę w I składzie.
13. Z Bartrą trzeba przedłużyć kontrakt ale ja bym go nie wypożyczał, chyba, że kupią z 2-3 obrońców.
14. Tello oczywiście musi zostać bo to przyszłość ataku. Klauzulę powiększyć do 20-30 mln.
15. Podobnie jak z Bartrą
16. Nie ma o czym mówić. Nowe kontrakty dla tych 3 zawodników być muszą

To wszystko to oczywiście moje zdanie i macie prawo się nie zgadzać :) Myślę, że w miarę dobry plan ułożyłem ale na pewno nie idealny :D Visca!

0

Wielkiego meczu nie zagrał ale za to 2 gole dzięki niemu :-) Aysta na koncie jest :-D

0

Neymar assta

0

Jeeeeee

0

Obrona niestety śpi trochę

0

nie wiem po czym to wywnioskowałeś.

0

Chodzi mi ogólnie o cały turniej a nie o tę jedną sytuacje

0

Neymar jak nie gol to asysta :) Mam nadzieję, że zamkną się w końcu jego hejterzy, że sobie nie poradzi. Przecież czy Włochu czy Urugwaj to klasa światowa. Już się nie mogę doczekać jak będzie grał u nas :D

0

Wie gdzie się ustawić :-)

0

NEYMAR I FRED :-D

0

I tak będą słabi, Isco im nie pomoże. Z resztą my mamy Neymara który jest dużo lepszy. Niech się podniecają :-)

0

Alves najczęściej podającym w turnieju :-) Średnia ponad 100 podań/mecz :-D

0

Przynajmniej nie ma nudy :D

0

Najlepszy było: "Torres zapewnił Hiszpanii mistrza Europy a Andres Iniesta mistrza Hiszpanii" :D

0

Jak na razie, po fazie grupowej dorobek naszych zawodników to: 9 goli i 8 asyst :) Całkiem nieźle :D

0

Jak na razie dorobek naszych to 4 gole i 4 asysty :)

0

NO! :D

0

nie dodałeś, że strzela na pustą

0

Kurwa mógł podać :/

0

Villa pięknie :D

0

Pozbyć się Villi i wziąć Torresa....Brawo zarządzie

0

Super by było zostawić Tello, Thiago jak i Ville. Czuje, że i on może się przydać :-) Pożyjemy zobaczymy. Może David trochę na PK postrzela to 50 % z was zmieni zdanie co do niego :-)

0

2:2 !!!!

0

Dante 10 razy lepszy

0

rooney co strzelił

0

Silva klasa sama w sobie. Super by było widzieć w koszulce Barcy w następnym sezonie :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?