radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda :-/
0
głos wrócił :-)
0
Neymar sprawia całkiem niezłe wrażenie :-) Oby tak dalej :-D
0
nie ukrywam, że chciałbym żeby Villa został chociaż do zimowego okienka na wszelki wypadek :)
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzy_Korony_%28szczyt%29
0
Villa :-D
0
chyba ich pojeba*o :-P
0
takie transfery to w fifie tylko możesz sobie porobić :)
0
no tak :)
0
W ogóle to trochę szacunku. Valdes to jednak legenda Barcelony i jeden z najlepszych bramkarzy świata, bo ilu może się pochwalić tyloma trofeami ? Niektórzy twierdzą, że mało goli piszczał bo obrona była zajebista. Gówno prawda. Ratował nas w takiej ilości meczy, że trudno zliczyć. Jak ratował dupe w Finale LM z Arsenalem to nagle nikt nie pamięta, a wytkacie mu jakiś pieprzony błąd z realem w Superpucharze ? Ogarnijcie się i szanujcie go, bo taka jest dewiza klubu, a nie hejtowanie na okrągło :)
0
Podsumowanie: Valdes zostaje jeszcze na rok u nas :)
Minus: pójdzie potem za darmo,
Plus: Można więcej kasy przekazać na obrońców teraz :)
Oczywiście to moje zdanie, gdyż uważam, że nie ma wielu lepszych od niego mimo wszystko :)
0
Szkoda, że to Rosell nie odchodzi a Abi nie zostaje :/ Powinien pamiętać jakie jest motto klubu
0
Puknąć to się mogą w czoło :) Thiago NIE JEST na sprzedaż !!! :D
0
Tak, w przeciwieństwie to realu
0
VILLA
0
VIlla skończ :D
0
JEST :D
0
pięknie :D
0
JEst :D
0
Nie ukrywam, że Pinto mógłby bronić :)
0
FABS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
0
gość co broni :O
0
82-18 % posiadanie
0
Deulofeu to chyba miał 19...
0
Cesc, Villa, Xavi in :D
0
mam nadzieję, że wystarczająco żeby wygrać :D
0
Villa, Xavi, Cesc i Pique na rozgrzewce :D
0
Villa przynajmniej nie biega bez sensu i nie drybluje po czym się wywala :) Umie się ustawić i zakręcić obrońcami, a nóż zacznie strzelać :)
0
Liczę, że Villa wejdzie w II :)
0
so close... :)