0

szkoda :-/

0

głos wrócił :-)

0

Neymar sprawia całkiem niezłe wrażenie :-) Oby tak dalej :-D

0

nie ukrywam, że chciałbym żeby Villa został chociaż do zimowego okienka na wszelki wypadek :)

0

Villa :-D

0

chyba ich pojeba*o :-P

0

takie transfery to w fifie tylko możesz sobie porobić :)

0

no tak :)

0

W ogóle to trochę szacunku. Valdes to jednak legenda Barcelony i jeden z najlepszych bramkarzy świata, bo ilu może się pochwalić tyloma trofeami ? Niektórzy twierdzą, że mało goli piszczał bo obrona była zajebista. Gówno prawda. Ratował nas w takiej ilości meczy, że trudno zliczyć. Jak ratował dupe w Finale LM z Arsenalem to nagle nikt nie pamięta, a wytkacie mu jakiś pieprzony błąd z realem w Superpucharze ? Ogarnijcie się i szanujcie go, bo taka jest dewiza klubu, a nie hejtowanie na okrągło :)

0

Podsumowanie: Valdes zostaje jeszcze na rok u nas :)
Minus: pójdzie potem za darmo,
Plus: Można więcej kasy przekazać na obrońców teraz :)
Oczywiście to moje zdanie, gdyż uważam, że nie ma wielu lepszych od niego mimo wszystko :)

0

Szkoda, że to Rosell nie odchodzi a Abi nie zostaje :/ Powinien pamiętać jakie jest motto klubu

0

Puknąć to się mogą w czoło :) Thiago NIE JEST na sprzedaż !!! :D

0

Tak, w przeciwieństwie to realu

0

VILLA

0

VIlla skończ :D

0

JEST :D

0

pięknie :D

0

JEst :D

0

Nie ukrywam, że Pinto mógłby bronić :)

0

FABS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

gość co broni :O

0

82-18 % posiadanie

0

Deulofeu to chyba miał 19...

0

Cesc, Villa, Xavi in :D

0

mam nadzieję, że wystarczająco żeby wygrać :D

0

Villa, Xavi, Cesc i Pique na rozgrzewce :D

0

Villa przynajmniej nie biega bez sensu i nie drybluje po czym się wywala :) Umie się ustawić i zakręcić obrońcami, a nóż zacznie strzelać :)

0

Liczę, że Villa wejdzie w II :)

0

so close... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?