radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzę, że Atletico bedzie tracić tak frajersko punkty z kimkolwiek, wiedząc, że mogą mieć mistrza.
0
Gratulacje dla Atletico za wygranie mistrza 13/14.
Barcelona w ostatnich dniach to dno kompletne: 0 zaangażowania, pomysłu na grę, bezsensowne klepanie i strzały, 0 wszystkiego.
W tydzień przeje**liśmy 2 trofea i to w najgorszy możliwy sposób - bez walki. Wstyd, ale serce bordowo-granatowe na zawsze!
0
Gdzie są te finały??? Grają jak w sparingu
0
Każdy ma prawo do wyrażenia opinii, ale jak ktoś pierwsze wychwala pod niebiosa, a za kilka dni jedzie po kimś, to chyba jest trochę niefajne :)
0
Nie napisałem nigdzie, że to jedyny słaby mecz Messiego, więc chyba Ty masz problem z interpretacją. To prawda, że było kilka takich spotkań i oczekiwania wobec niego są ogromne, ale przecież gra 11 zawodników, a nie sam Messi. :)
0
Messi po meczu z Realem - najlepszy piłkarz świata, Mistrz, Bóg
Po meczu z Atletico - słabiak, przestał mecz, niech idzie na ławkę.
Prawda jest taka, że to wina całej drużyny, że nie ma nas w 1/2 LM. Każdy ma gorszy dzień, ale nie przesadzajmy, stało się i trudno. Trzeba podnieść głowę i walczyć o to co zostało. Moim zdaniem dobrze, że Messi gra, ma szanse na dogonienie Cristiano, choć wiem, że to nie najważniejsze.
0
W końcu Alves na ławce. Po ostatnich występach powinien zagościć tam na dłużej.
0
Ale przynajmniej Alves zasłużenie :)
0
FC Barcelona: Pinto; Montoya, Mascherano, Busquets, Adriano; Song, Cesc, Iniesta; Pedro, Messi, Neymar
0
Przepraszam. Nie widziałem, że był o tym artykuł :/
0
Mała ciekawostka:
Pele zapytany o to, w jakim klub by wybrał w dzisiejszych czasach odpowiedział: "Jeśli grałbym w dzisiejszych czasach, to chciałbym być piłkarzem Barcelony. Są 2 lub 3 drużyny które by mi odpowiadały, ale Barcelona najbardziej przypomina Santos, w którym grałem".
0
Alves całkiem wysoka nota ;)
0
Według dwóch - podobno rzetelnych - źródeł z Twittera, których informacje potwierdza radio Onda Cero, Barça ma wstępną umowę z Jurgenem Kloppem, który mógłby do Barcelony trafić w towarzystwie Marco Reusa.
No to by mogło być coś. Klopp to świetny trener który umie zmotywować piłkarzy, co na pewno by się u nas przydało, a o Reusie nawet nie ma co pisać :)
0
Mam nadzieję, że już do końca sezonu nie zabraknie woli walki i zaangażowania w żadnym meczu.
0
Jak mają grać z takim zaangażowaniem, to nie widzę tego sezonu.
1
Przynajmniej umiał wypracować sytuacje a nie to co niektórzy. Same straty i nic więcej
0
Największy żal mam do tego, że nie bylo takiego polotu i zaangażowania przy niekorzystnym wyniku. Jedynie Neymar cos próbował, ale co może sam zrobić? Messi wczoraj nie istni. Szacun dla Atletico za taka postawę i taktykę.
Uwazam jednak, że nie można mówić o końcu Barcelony. To pierwszy topowy mecz w ktorym zawiodla, a walczymy przecież jeszcze o Lige i Puchar. Widać jednak, że przydałoby się wietrzenie składu - głównie obrony - bo trzeba w końcu kogoś z chęcią do gry i umiejętnościami, czego brakuje mi u niektórych.
0
Jutro mamy pokazać jak się gra w piłkę. Jak zagramy z takim podejściem jak dziś BVB, eliminując straszną nieskuteczność, to Atletico nie ma szans. Wolę nie siedzieć przez 90 min i, za przeproszeniem srać w gacie tak jak dziś kibice Realu i Chelsea. Wierzę, że chłopaki dadzą radę i będzie pewny awans.
0
Farty chelsea...PSG cioty btw. Taka przewaga i tak przejebać...
1
Mkhitarian nie zeszedł bo by nie trafił do linii bocznej.
1
Komentarz z fioletowej:
"2-0, my to się nadajemy na LM. Niech dalej ogrywają ogórków bo to im najlepiej wychodzi. Co za wstyd."
Co prawda, to prawda.
4
Pepe ładna asysta XD
1
Di Maria nie strzelił karnego. Znów sędziowie pomagają innym ;(
0
Jak to mówią "Krystiano by to trafił, a poza tym to skszydłowy" :D
0
http://static.fangol.pl/content/6/a/7/6a75addfc51f20a3fa534d306d5fe863-full.gif
Mam nadzieję, że tak będą wyglądać kibice Barcelony jutro koło 23 :D
6
Cesc to chyba najwolniejszy z napastnikow ktory przecież nawet nim nie jest. Wydaje mi się, że lepiej zagrać Alexisem na środku jak juz. Ma dobre przyspieszenie i skutecznie drybluje co może byc jedną z kluczowych rzeczy.
0
341 minut bez gola przeciwko Atlético*
*Do środy
1
Modernizujcie, ale nazwy stadiony proszę nie zmieniać!
1
46 w sezonie 2011/2012, z czego:
- 20 w LaLiga,
- 9 w LM,
- 6 w eliminacjach do MŚ,
- 4 w CdR,
- 3 w meczach towarzyskich,
- 2 w Superpucharze Hiszpanii,
- 1 w Superpucharze Europy,
- 1 w KMŚ,
2
Widzę, że na stronie rm.pl już sprzedają Ronaldo, bo przecież im nie potrzebny, gromią wszystkich bez niego. Ach te hala dzieci ;D