radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Totti: "Gigi wyglądasz staro:.
Buffon: "Przepraszam nie słyszę cię, za dużo ludzi krzyczy po tym jak wygraliśmy ligę."
Mistrz ciętej riposty :D
0
Wtedy pierwszy i ostatni raz przyszedł sąsiad zobaczyć co się dzieje, że takie krzyki ;D Teraz już się przyzwyczaił :D
0
Ja też wolę jakieś puchary dla Barcelony, bo trudny sezon za nami, ale fajnie by było po prostu jakby znów nagrodzili Messiego :)
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t31.0-8/1782511_468003716662917_9124624959847053379_o.jpg
Messi statystyki lepsze, ale CR jednak ma szansę na więcej tytułów klubowych. Myślę jednak, że Leo zaprezentuje się lepiej na MŚ i to może przeważyć do ZP :)
2
Nieee :( Nie lepiej dać już te 10 mln i mieć dużo lepszego Mangalę? Jak budować drużynę to na najlepszych.
9
Polecam zobaczyć ; D
1
Dlaczego musieli wczoraj tak frajerski zremisować? DLACZEGO? ;__________________;
0
"Sorry ale po tym meczu to nie mam już wątpliwości NIE ZASŁUGUJEMY na tytuł mistrzowski. 1 połowa dramat zaś 2 to popis frajerstwa. Szkoda była szansa na potrójną koronę, a tak???"
Zdanie z rm.pl, które idealnie podsumowuje nasz wczorajszy mecz :P
1
No to jak teraz Real wygra te 3 mecze, a Atletico przegra z nami to Real wygrywa ligę.
1
Oni fart, my pech.
1
No i w pizdu. I cały misterny plan w pizdu...
12
Może 20 min od razu...
0
Oddychajcie powoli :D
0
Real jak przegra to już matematycznie koniec ligi o ile Barca wygra 2 mecze też ;P
0
Dżumę dobrze umiem, Tango średnio, ale najwyżej się nie odwołam do całości i stracę ze 3 pkt ;P
0
Będzie dobrze ;) Dzięki.
6
Jak Walencja wygra to od razu się będzie lepiej maturę pisało :D
4
VALENCIA WALCZY! XD
4
Było do przewidzenia. Nie ma się co łudzić, że Real gdzieś straci punkty, trzeba patrzeć na siebie, ale z taką grą jak od kilku tygodni to nie widzę mistrzostwa. Takie mecze jak wczoraj czy z Granadą zdecydowały, już nawet nie odwołuję się dalej.
0
Dlaczego wczoraj musieli "przegrać"??? ;__;
0
2:0 :D
1
Zgadza się. Zapomniałem o tym zaległym. Przepraszam :)
0
Właśnie sobie teraz przypomniałem o tym XD No to tak będzie jak napisałem jak Real przegra jeden mecz, o co będzie bardzo trudno.
0
Małe kalkulacje.
Jak Atletico dziś przegra, a wygra za tydzień to ma 91 pkt.
Jak Barcelona wygra z Elche to ma 88 pkt.
Jak Real wygra 2 kolejne swoje spotkania to ma 88 pkt.
I tak będzie wyglądać tabela przed ostatnią kolejką:
1. Atletico 91 pkt.
2. Barcelona 88 pkt.
3. Real 88 pkt.
I co się dzieje? tytuł rozstrzygnie się na CN! Jeśli Barcelona i Real wygrają swoje mecze to wszystkie 3 drużyny będą miały po 91 pkt., ale licząc bilans bezpośredni to MY będziemy mięli mistrza, więc na koniec by to wyglądało tak:
1. Barcelona 91 pkt.
2. Atletico 91 pkt.
3. Real 91 pkt.
Szkoda mi cały czas tych meczów z Granadą i wczorajszego z Getafe, ale skoro jeszcze mamy szanse to trzeba wierzyć.
0
Niech dają nawet 155 mln. Fabregas jest wg nie potrzebny do budowania nowej drużyny i powinien zostać. W wypadku takich graczy nie powinno się patrzeć na pieniądze.
3
Zamiast Luiza - Mangala/Benatia,
Zamiast Zunigi - Danilo/Fernandes/Coleman/Johnson/Walker,
Zamiast Mullera - Reus.
Na pewno będą oni kosztować więcej, ale jak mamy budować nową potęgę to na naprawdę dobrych zawodnikach.
Nie wiem co z tym Vidalem. Czy jest on nam potrzebny kosztem Busquetsa? Zobaczymy. Jutro podobno klub ma wydać jakieś oświadczenie.
0
Osobiście to nie wierzę już w ani jedno słowo jakiegokolwiek piłkarza Barcy, bo od kilku tygodni te seme wypowiedzi, typu "każdy mecz jak finał", "musimy sie podniesc","zadecydowały szczegóły" itp. Dalej jest ta sama gowniana gra z jeszcze gorszym nastawieniem piłkarzy.
5
"To nie jest wina obrony...". A kogo? Neymara na trybunach? Ogarnijcie się.
2
A no tak. Oni przecież mają 3 mecze do rozegrania. No to życzę im zwycięstwa w LM :)
0
Wolę już żeby przegrali z Atletico na CN, bo oni najbardziej zasługują na mistrza w tym sezonie.