radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://img.sadistic.pl/pics/3a75c491212a.jpg
2
Iniesta co przypierd**il XD
0
offtop.
Polecam. Fajna reklama z Leo :P
0
Dalej uważam, że Torres nie powinien jechać na Mundial kosztem kogokolwiek innego z napadu.
0
Może być i tak, szczególnie, że Messi często się cofa :)
0
Ja to widzę tak.
Sprzedać Pedro i Tello. Messi na prawe skrzydło, Neymar na lewe i Aguero (jak się uda kupić ;__;) na środek. Do tego jest Deulofeu i Alexis, więc z atakiem spokój.
Przecież, Luis nie kupuje Aguero na skrzydło, bo wiadomo, że chce typową '9' zastosować. Messi się nie będzie pluł tak jak z Ibrą, bo z Aguero kumple i wszyscy są zadowoleni :P
9
Co wy chcecie od Zubiego w tym wypadku? Pierwszy raz robi coś dobrze. Na tym polegają negocjacje. To nie FIFA.
Jakby dali od razu 50-60 mln to City wyczuje okazje i spokojnie podbije do 80 mln, bo wie, że kasa jest.
Jak dobrze pójdzie to transfer może się zamknie w granicach 60 mln.
2
Za 25 to mogą sobie kupić Songa....
50 i niżej nie ma dyskusji.
1
Przecież nikt Cię nie kupuje...
0
Ciekawe czy kogokolwiek kupią...
0
1 lipca to możemy sobie kupić szrot. Arabowie się nie pierdo*ą i już mają pewnie zajętych najlepszych.
0
Ku***, a obrońcy na Boże Narodzenie?
4
Wiedziałem, że tak się skończy. Zubi idiota woli dziadków po 30 lat...
0
Dowaliłeś ripostą :D
0
Przydałbyś się teraz ;/
0
Jak się nie spręża, to nam go szejkowie podpier**lą i będzie ;/
0
Jak dadzą 30 mln to zwątpię totalnie w ten zarząd...
17
Może się na Benatię uzbiera :V
0
Może być i Laporte, ale biorę też pod uwagę, że nikogo z tych nie kupią :D
3
Marquinhos, Benatia, Pogba, Danilo i jesteśmy w domu :)
7
Podziwiajcie :D
0
Jakby patrzeć na to co piszą gazety to już mamy: Reusa, Vidala, Pogbę, Marquinhosa, Benatię, Rakitića, Llolrente i innych.
Czekam na konkrety. Spekulacje to są co dziennie :)
1
20 mln + Alves to i tak dużo więc mam nadzieję, że coś z tego będzie i powitamy nowego zawodnika :P Jeszcze tylko Benatia i możemy spać spokojnie.
0
Bo Barcelona się czai jak Pedro na pustą bramkę, zamiast konkrety i kupować. Wiadomo, że inne kluby mogą kupić sobie kogo chcą od tak, oprócz nas. Trzeba działać, a nie czekać aż sam ktoś się przyczołga i będzie błagał o transfer... ;/
0
Jak się okazało Barcelona zmieniła swoje zamiary wobec obrońcy AS Roma Mehdia Benatii. Możliwe, że Marokańczyk już niedługo podpiszę umowę z Manchesterem City.
Jak donosi "Daily Mail" w zeszłym tygodniu City złożył już wstępną ofertę za Marokańczyka. Kwota miała by sięgać ok. 25 mln euro. Mimo to AS Roma nie była wtedy skłonna do sprzedaży jednego ze swoich najlepszych defensorów. Jednak w ostatnich dniach strona włoska zmieniła zdanie i są gotowi podjąć negocjację.
ku**a ;/
16
Może nie będzie szukał na siłę Messiego w akcji chociaż :P
30
Bartomeu: Alexis jest w naszych planach na następny sezon. Nie znajdziecie go na liście transferowej.
0
Trochę stary... ;/
0
K**wa, dlaczego oni są tak popieprzeni, że wolą sprzedać Alexisa, a nie dennego Pedro?
Ch** mnie obchodzi, że to wychowanek, skoro gra gówno.
Nie wiem jak z tym zarządem Barcelona wytrzyma...
13
Zubi już kombinuje jak tu z niego z robić obrońcę :D