2

Messi zapomniał, że nie gra w Barcelonie i dalej chodzi bo boisku ; P

1

Zabaleta tez w United? Całe życie w błędzie.

1

3 przy Messim...

11

Jak to przeczytałem, to aż mi serce na chwilę stanęło ;__;

0

Szczerze, to nie mam nic przeciwko temu transferowi. Solidny zawodnik, dobrze dogadujący się z Messim, wysoki i z dobrymi statystykami - 24 gole i 12 asyst w 46 meczach,
Skoro Aguero jest nie do wyciągnięcia, to Gonzalo może być równie dobrą opcją. Cena? Maksymalnie 30 mln.

13

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10389607_1520157928205494_3132862223158801856_n.jpg
"Japońscy kibice sprzątają po sobie"
Pełen szacun dla nich. Jeden z porządniejszych narodów.

1

Gonzalo Higuain może zostać nowym zawodnikiem Barcelony - informuje Marca. Kataloński klub doszedł już do porozumienia z samym Argentyńczykiem w sprawie indywidualnego kontrakt. Teraz Barcelona musi uzgodnić warunki transferu z włoskim Napoli, którego Higuain jest zawodnikiem od roku.

1

Ten Rodriguez zjeb**sty obrońca. Chciałbym go u nas :D

0

2

I prawidłowo.

0

To była Wisła :/

3

Po wczorajszym meczu stwierdzam, że Pirlo na obecną chwilę jest dużo lepszy od Xaviego. Daje drużynie znacznie więcej i nie boi się grać do przodu.

11

Pamiętam Juniora Diaza jak grał w Wiśle ;__;

12

Ja pier**le, Mathieu...

1

Zajebiście gra :D

0

Australia niby nie dużo wyżej od nas w rankingu, ale grają na prawdę dobrze. Pogratulować :D

0

Amerykańska Barcelona rządzi!

0

Sprzedajemy tak? :D

0

Czyli dla Fabsa nie ;P

0

Negredo też nie ma. Chyba najbardziej niesprawiedliwe to.

0

Brazylia musi wiele poprawić bo jak trafią na jakichś Niemców to mają przeje**ne.
Przede wszystkim słabo boczni obrońcy, gdzie ich stronami szło większość akcji. Na wielki plus zasługuje Oscar, który dziś rządził na boisku, ale i Neymar pokazał, że presja mu nie straszna i da radę.
Zobaczymy co dalej :)

0

Stracili to stracili. Mam iść skoczyć z mostu? Trudno.

5

Był karny to był, po ch*j drążyć? Zmieni to coś? Mecz powtórzą? Nie. Ja się ciesze, że Neymar w dobrej formie i pokaże kto jest nr 1.

2

Idioci puścili do za marne 33 mln, gdzie taki Ozil poszedł na 50...
Dlaczego mamy takich kretynów w klubie?
Przecież Chelsea to nie biedaki, jak i zależało to by dali dużo więcej.

19

Już słyszę te gwizdy na Emirates Stadium ^^

1

Cesc: "Zostawiłem niezałatwione sprawy w Premier League i teraz jest dobry czas, bym wrócił.
Nad wszystkimi ofertami mocno się zastanawiałem i mocno wierzę, że Chelsea to najlepszy wybór. Odpowiadają mi jej ambicje i głód wygrywania trofeów. Klub ma skład pełen wspaniałych zawodników i niesamowitego trenera."

Kogo ku**a?

0

Stracił wszystko w moich oczach. Nie dość, że się sprzedał, to jeszcze poszedł do chelsea...
Możecie mnie zhejtować, nie wybaczę mu nigdy.

0

Przyroda odrobiona na jutro?

0

HAHAHAHAHAHAHAHAAH

0

Dlaczego kur** do Chelsea? DLACZEGO??? ;______________;

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?