radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi zapomniał, że nie gra w Barcelonie i dalej chodzi bo boisku ; P
1
Zabaleta tez w United? Całe życie w błędzie.
1
3 przy Messim...
11
Jak to przeczytałem, to aż mi serce na chwilę stanęło ;__;
0
Szczerze, to nie mam nic przeciwko temu transferowi. Solidny zawodnik, dobrze dogadujący się z Messim, wysoki i z dobrymi statystykami - 24 gole i 12 asyst w 46 meczach,
Skoro Aguero jest nie do wyciągnięcia, to Gonzalo może być równie dobrą opcją. Cena? Maksymalnie 30 mln.
13
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10389607_1520157928205494_3132862223158801856_n.jpg
"Japońscy kibice sprzątają po sobie"
Pełen szacun dla nich. Jeden z porządniejszych narodów.
1
Gonzalo Higuain może zostać nowym zawodnikiem Barcelony - informuje Marca. Kataloński klub doszedł już do porozumienia z samym Argentyńczykiem w sprawie indywidualnego kontrakt. Teraz Barcelona musi uzgodnić warunki transferu z włoskim Napoli, którego Higuain jest zawodnikiem od roku.
1
Ten Rodriguez zjeb**sty obrońca. Chciałbym go u nas :D
0
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10450529_619830788113702_3426230310912389030_n.jpg
Tak napisał jeden z redaktorów na rm.pl
Tak nisko upaść...
2
I prawidłowo.
0
To była Wisła :/
3
Po wczorajszym meczu stwierdzam, że Pirlo na obecną chwilę jest dużo lepszy od Xaviego. Daje drużynie znacznie więcej i nie boi się grać do przodu.
11
Pamiętam Juniora Diaza jak grał w Wiśle ;__;
12
Ja pier**le, Mathieu...
1
Zajebiście gra :D
0
Australia niby nie dużo wyżej od nas w rankingu, ale grają na prawdę dobrze. Pogratulować :D
0
Amerykańska Barcelona rządzi!
0
Sprzedajemy tak? :D
0
Czyli dla Fabsa nie ;P
0
Negredo też nie ma. Chyba najbardziej niesprawiedliwe to.
0
Brazylia musi wiele poprawić bo jak trafią na jakichś Niemców to mają przeje**ne.
Przede wszystkim słabo boczni obrońcy, gdzie ich stronami szło większość akcji. Na wielki plus zasługuje Oscar, który dziś rządził na boisku, ale i Neymar pokazał, że presja mu nie straszna i da radę.
Zobaczymy co dalej :)
0
Stracili to stracili. Mam iść skoczyć z mostu? Trudno.
5
Był karny to był, po ch*j drążyć? Zmieni to coś? Mecz powtórzą? Nie. Ja się ciesze, że Neymar w dobrej formie i pokaże kto jest nr 1.
2
Idioci puścili do za marne 33 mln, gdzie taki Ozil poszedł na 50...
Dlaczego mamy takich kretynów w klubie?
Przecież Chelsea to nie biedaki, jak i zależało to by dali dużo więcej.
19
Już słyszę te gwizdy na Emirates Stadium ^^
1
Cesc: "Zostawiłem niezałatwione sprawy w Premier League i teraz jest dobry czas, bym wrócił.
Nad wszystkimi ofertami mocno się zastanawiałem i mocno wierzę, że Chelsea to najlepszy wybór. Odpowiadają mi jej ambicje i głód wygrywania trofeów. Klub ma skład pełen wspaniałych zawodników i niesamowitego trenera."
Kogo ku**a?
0
Stracił wszystko w moich oczach. Nie dość, że się sprzedał, to jeszcze poszedł do chelsea...
Możecie mnie zhejtować, nie wybaczę mu nigdy.
0
Przyroda odrobiona na jutro?
0
HAHAHAHAHAHAHAHAAH
0
Dlaczego kur** do Chelsea? DLACZEGO??? ;______________;