radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pech to pech.
2
Typ co zanurkowal...
0
http://www.shouduzp.com/wp-content/uploads/2014/06/thomas_muller_germany_vs_portugal_world_cup_2014_images.jpg
Na tym obrazku jednak wydaje mi się, że widać ochraniacze. Małe, ale są. Ten jest z Portugalii, ale podobnie było z Ghaną.
0
http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Thomas+Mueller+Germany+v+Ghana+Group+G+2014+U7CQSYylcz4l.jpg
Tutaj dobrze widać. Chyba rzeczywiście nie ma :)
2
Grupa G:
1. USA
2. Ghana
3. Niemcy
4. Portugalia
Tak bym chciał :D
0
Skurwy**n :o
1
1 osobę ustaw Tim!!!
4
Portugalia lepiej niech odda walkowerem z Ghaną. Mniejszy wstyd będzie.
0
K**wa jeden błąd głupi ;/
2
Stany lepiej strzelają niż w Wietnamie :D
2
Szkoda, że z tej grupy 3 drużyny nie awansują bo Ghanie i USA tez się należy
2
Szkoda błędu Amerykanów :/
0
Nie wiem jak wy, ale ja dziś jestem Jankesem :P
17
Przypominam, że podczas MŚ 2010 WSZYSTKIE bramki strzelali piłkarze Barcelony.
0
Grafik płakał jak robił :D
2
Off top:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19800
Wiedzieliście, że jest taka gra? XD
Tu macie filmik:
0
A kiedy stoper do I składy???
4
Jakby patrzeć na plotki, to tak wygląda formacja na nowy sezon:
2 - (Pique, Alba)
3 - (Sergio, Iniesta, Rakitić)
5 - (Neymar, Messi, Suarez, Higuain, Alexis).
2
Jak przyjdzie Suarez to nie widzę ustawienia 4-3-3.
Trzeba zmienić albo na 4-2-3-1 albo na 4-1-4-1.
0
Pewnie macie racje. Okaże się, że kosztował z 30 mln i znów będą tłumaczenia.
4
Patrząc na styl drużyny jedyne co by było zatrzymane to rozwój Suareza. Mało tego, wątpię, że zobaczymy go w Barcelonie nie licząc FIFY, PES-a czy FM-a.
Dziwi mnie polityka transferowa:
Benatia za 35 mln - za drogo,
Higuain za 55 mln - spoko, do negocjacji,
Dziw bierze, że Rakitić przyszedł tylko za 18 mln.
6
Szpakowski powiedział "Azar" na Hazarda. Mogę umierać ;__;
0
Mandżukić jest dużo lepszy i tańszy. Nie wiem po co w ogóle interesują się Higuainem szczególnie, że słabo gra na MŚ.
0
To problem "wspaniałego trenera" Mourinho, a nie nasz...
2
- Kiedy Torres zaliczy bramkę?
Jak przejdzie przez nią na lotnisku.
:V
1
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10407571_720300528028337_7248171589851541165_n.jpg
i opiekuna do pokopania pod domem :D
6
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10464226_720313971360326_7666093863760003133_n.jpg
Mały Messi :V
0
To gimbusy wzywają tylko od szwabów czy SS -manów, a o II WŚ wiedzą tyle, że była.
1
*skszydłowym
0
Trzeba przyznać, że z Europy to Niemcy grają najlepiej :)