0

Pech to pech.

2

Typ co zanurkowal...

0

http://www.shouduzp.com/wp-content/uploads/2014/06/thomas_muller_germany_vs_portugal_world_cup_2014_images.jpg
Na tym obrazku jednak wydaje mi się, że widać ochraniacze. Małe, ale są. Ten jest z Portugalii, ale podobnie było z Ghaną.

0

2

Grupa G:
1. USA
2. Ghana
3. Niemcy
4. Portugalia

Tak bym chciał :D

0

Skurwy**n :o

1

1 osobę ustaw Tim!!!

4

Portugalia lepiej niech odda walkowerem z Ghaną. Mniejszy wstyd będzie.

0

K**wa jeden błąd głupi ;/

2

Stany lepiej strzelają niż w Wietnamie :D

2

Szkoda, że z tej grupy 3 drużyny nie awansują bo Ghanie i USA tez się należy

2

Szkoda błędu Amerykanów :/

0

Nie wiem jak wy, ale ja dziś jestem Jankesem :P

17

Przypominam, że podczas MŚ 2010 WSZYSTKIE bramki strzelali piłkarze Barcelony.

0

Grafik płakał jak robił :D

2

Off top:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19800

Wiedzieliście, że jest taka gra? XD

Tu macie filmik:

0

A kiedy stoper do I składy???

4

Jakby patrzeć na plotki, to tak wygląda formacja na nowy sezon:
2 - (Pique, Alba)
3 - (Sergio, Iniesta, Rakitić)
5 - (Neymar, Messi, Suarez, Higuain, Alexis).

2

Jak przyjdzie Suarez to nie widzę ustawienia 4-3-3.
Trzeba zmienić albo na 4-2-3-1 albo na 4-1-4-1.

0

Pewnie macie racje. Okaże się, że kosztował z 30 mln i znów będą tłumaczenia.

4

Patrząc na styl drużyny jedyne co by było zatrzymane to rozwój Suareza. Mało tego, wątpię, że zobaczymy go w Barcelonie nie licząc FIFY, PES-a czy FM-a.
Dziwi mnie polityka transferowa:
Benatia za 35 mln - za drogo,
Higuain za 55 mln - spoko, do negocjacji,
Dziw bierze, że Rakitić przyszedł tylko za 18 mln.

6

Szpakowski powiedział "Azar" na Hazarda. Mogę umierać ;__;

0

Mandżukić jest dużo lepszy i tańszy. Nie wiem po co w ogóle interesują się Higuainem szczególnie, że słabo gra na MŚ.

0

To problem "wspaniałego trenera" Mourinho, a nie nasz...

2

- Kiedy Torres zaliczy bramkę?

Jak przejdzie przez nią na lotnisku.

:V

0

To gimbusy wzywają tylko od szwabów czy SS -manów, a o II WŚ wiedzą tyle, że była.

1

*skszydłowym

0

Trzeba przyznać, że z Europy to Niemcy grają najlepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?