radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Luis dał Neymarowi więcej miejsca, bo taki przyklejony do skrzydła i uzależniony od Messiego nigdy nie będzie taki jak w reprezentacji.
2
Tylko Neymar powinien wykańczać
0
Alves :o
1
http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=255931/match=300186467/man-of-the-match.html
Ściągnąć Gracza Meczu w 56 min...
1
Ściągnął Ville bo jakby strzelił gola jeszcze to by dopiero wyszło, że del bosque tylko i wyłącznie gra ulubieńcami.
0
Holandia wcale nie jest taka dobra. Del Bosque mistrz taktyki i nazwisk przegrał na własne życzenie.
3
Ku**a del bosque jest idiotą takim... Brak mi słów. Torresa zostawił, a Ville ściągnął...
3
Widzisz del Bosque idioto kto ma grać???
0
Zobaczymy czy pójdzie za pieniędzmi, czy tak jak Neymar który naprawdę chciał u nas grać.
6
Tyle źródeł potwierdza, że może rzeczywiście coś jest na rzeczy :v
1
Chyba ich pojeba*o. Nie ma takiej opcji. Alexis zjada Llorente w każdym calu.
4
Oby do nas ;__;
0
No tak, ale bodaj od tygodnia mają już 100 % praw i mogli go zaklepać jakąś dobrą umową chociaż :P
1
Wiedziałem, że Cuadrado będzie droższy po Mundialu. Skoro, mimo wszystko, chcieli go kupić, to mogli już to zrobić wcześniej. Teraz 50 mln nie dadzą a i wart tyle nie jest.
0
Nie ma szans, żeby Ghana przegrała, a już na pewno wysoko. Portugalia wczoraj na farcie ładnie pojechała, ale trudno.
Niemcy zawsze mogą przecież zagrać remisowo - ot tak, przypadkiem ;P i nie będzie ich obchodziło starcie Ghany z Portugalią. I miejsce i tak mieć będą, a i obaj trenerzy to Niemcy :)
0
Howard
0
*Niemcy
0
Może Obama coś z Merkel załatwi żeby na remis zagrali ;/
5
W finale LM 5 min, tu 5 min. Farty i tyle...
0
Hala dzieci jutro w gimnazjum będą szukać spisków :D
1
Zawsze w drużynach ceera doliczają min 4 min...
0
Hehehe
0
Nie było spalonego. Co wy...
1
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSTTTTT
0
Stany jeszcze mają z 15 min. Oby strzelili.
1
Nani widać od kogo się uczy
1
Ceer niby kontuzja, ale nurkuje na chore kolano
0
BRAWOOOOOOOO!!!!!!
0
Hahahahahahh XDDDD
0
Stany jak będą mieć karnego to niech ceer szczela XD