0

Oby Luis dał Neymarowi więcej miejsca, bo taki przyklejony do skrzydła i uzależniony od Messiego nigdy nie będzie taki jak w reprezentacji.

2

Tylko Neymar powinien wykańczać

0

Alves :o

1

1

Ściągnął Ville bo jakby strzelił gola jeszcze to by dopiero wyszło, że del bosque tylko i wyłącznie gra ulubieńcami.

0

Holandia wcale nie jest taka dobra. Del Bosque mistrz taktyki i nazwisk przegrał na własne życzenie.

3

Ku**a del bosque jest idiotą takim... Brak mi słów. Torresa zostawił, a Ville ściągnął...

3

Widzisz del Bosque idioto kto ma grać???

0

Zobaczymy czy pójdzie za pieniędzmi, czy tak jak Neymar który naprawdę chciał u nas grać.

6

Tyle źródeł potwierdza, że może rzeczywiście coś jest na rzeczy :v

1

Chyba ich pojeba*o. Nie ma takiej opcji. Alexis zjada Llorente w każdym calu.

4

Oby do nas ;__;

0

No tak, ale bodaj od tygodnia mają już 100 % praw i mogli go zaklepać jakąś dobrą umową chociaż :P

1

Wiedziałem, że Cuadrado będzie droższy po Mundialu. Skoro, mimo wszystko, chcieli go kupić, to mogli już to zrobić wcześniej. Teraz 50 mln nie dadzą a i wart tyle nie jest.

0

Nie ma szans, żeby Ghana przegrała, a już na pewno wysoko. Portugalia wczoraj na farcie ładnie pojechała, ale trudno.
Niemcy zawsze mogą przecież zagrać remisowo - ot tak, przypadkiem ;P i nie będzie ich obchodziło starcie Ghany z Portugalią. I miejsce i tak mieć będą, a i obaj trenerzy to Niemcy :)

0

Howard

0

*Niemcy

0

Może Obama coś z Merkel załatwi żeby na remis zagrali ;/

5

W finale LM 5 min, tu 5 min. Farty i tyle...

0

Hala dzieci jutro w gimnazjum będą szukać spisków :D

1

Zawsze w drużynach ceera doliczają min 4 min...

0

Hehehe

0

Nie było spalonego. Co wy...

1

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSTTTTT

0

Stany jeszcze mają z 15 min. Oby strzelili.

1

Nani widać od kogo się uczy

1

Ceer niby kontuzja, ale nurkuje na chore kolano

0

BRAWOOOOOOOO!!!!!!

0

Hahahahahahh XDDDD

0

Stany jak będą mieć karnego to niech ceer szczela XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?