1

To jak Ci nie pasuje to sobie załóż własną gazetę i pisz o czym chcesz.

3

"Monotematyczność katalońskiego pisma nie zna granic. Od rozpoczęcia mistrzostw świata oglądamy na zmianę okładki z dużymi zdjęciami Leo Messiego, Neymara lub Luis Suáreza."

Na rm.pl już mają problemy. Jak ktoś nie umieści na I stronie gracza Realu to już jest źle i tzw. ból dupy...

1

Neymar i James to dotychczas wg mnie, najlepsi zawodnicy Mundialu :)

0

Kurde rzeczywiście. Przepraszam za błąd :C

1

Jak na razie Grecja to jedyna drużyna z Europy w 1/8, więc ja tam się cieszę, że oni awansowali. Nie ważne jakim stylem kto gra, ważne, że przynosi on sukcesy.

0

Grecja weszła z ujemnym bilansem bramkowym ;D

0

Urugwaj odpadnie :V

0

Jasne, że czyta się Hames. Ten "Dżejms" to w hołdzie naszym komentatorom :D

3

Ten James "Dżejms" Rodriguez jest niezłym grajkiem :P Oglądałem kilka meczów Monaco w sezonie i świetnie się prezentował. Oby tak dalej :D

0

Kwadrat jak na razie ładne ma statystyki :P

0

Alexisa trzeba zostawić w razie zawieszenia za ugryzienie dla Suareza :D

3

Na pewno? Przemyśleli to na 100 %? ;_______________________;

0

Właśnie. Co tam stracone, ważne że atak będzie.

8

„Myślę, że zostanę, nikt mi nic nie mówił".
;______;

1

Tak, a co? Ma być ofensywnie. Obroną grają słabiaki. U nas ma być atak!

7

Błagam niech to będzie Pedro ;___;

0

Kroos - Reus, Toure, Vidal, Cuardado - Iniesta, Pogba, Rakitić - Neymar, Suarez, Messi

Taki skład bym widział na nowy sezon :V

0

Dlatego 'lubi' jest w cudzysłowie ;P

0

Nic Ci nie mówi odwrócona L? :D

0

20

Jak na razie piłkarze Barcelony prezentują się tak:
Neymar - 4/0
Messi - 2/0
Alexis - 1/1
Rakitić - 0/1
Iniesta - 0/1
Do tego jako MOTM:
Messi i Neymar - 2 razy
Alexis - 1 raz

0

Do tego 83 asysty :D

1

Już padło 108 goli! :D

0

Jak zwykle ktoś ma jakieś problemy i wszystko bierze dosłownie...

2

Rafa dziś gol i asysta :D Szkoła Barcelony :P

1

Meksyk zrobi meksyk z Holandii :D

1

Słyszeliście????
Dobrze Dani Alves w defensywie. Tu akurat gra bardzo dobrze.

1

Oscar dziś dno

0

Szkoda mi się zrobiło tego kibica Kamerunu co pokazywali przed chwilą :/

0

Bez Neymara Brazylia by z grupy nie wyszła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?