radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jak Ci nie pasuje to sobie załóż własną gazetę i pisz o czym chcesz.
3
"Monotematyczność katalońskiego pisma nie zna granic. Od rozpoczęcia mistrzostw świata oglądamy na zmianę okładki z dużymi zdjęciami Leo Messiego, Neymara lub Luis Suáreza."
Na rm.pl już mają problemy. Jak ktoś nie umieści na I stronie gracza Realu to już jest źle i tzw. ból dupy...
1
Neymar i James to dotychczas wg mnie, najlepsi zawodnicy Mundialu :)
0
Kurde rzeczywiście. Przepraszam za błąd :C
1
Jak na razie Grecja to jedyna drużyna z Europy w 1/8, więc ja tam się cieszę, że oni awansowali. Nie ważne jakim stylem kto gra, ważne, że przynosi on sukcesy.
0
Grecja weszła z ujemnym bilansem bramkowym ;D
0
Urugwaj odpadnie :V
0
Jasne, że czyta się Hames. Ten "Dżejms" to w hołdzie naszym komentatorom :D
3
Ten James "Dżejms" Rodriguez jest niezłym grajkiem :P Oglądałem kilka meczów Monaco w sezonie i świetnie się prezentował. Oby tak dalej :D
0
Kwadrat jak na razie ładne ma statystyki :P
0
Alexisa trzeba zostawić w razie zawieszenia za ugryzienie dla Suareza :D
3
Na pewno? Przemyśleli to na 100 %? ;_______________________;
0
Właśnie. Co tam stracone, ważne że atak będzie.
8
„Myślę, że zostanę, nikt mi nic nie mówił".
;______;
1
Tak, a co? Ma być ofensywnie. Obroną grają słabiaki. U nas ma być atak!
7
Błagam niech to będzie Pedro ;___;
0
Kroos - Reus, Toure, Vidal, Cuardado - Iniesta, Pogba, Rakitić - Neymar, Suarez, Messi
Taki skład bym widział na nowy sezon :V
0
Dlatego 'lubi' jest w cudzysłowie ;P
0
Nic Ci nie mówi odwrócona L? :D
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10301364_520250064743162_4084864619679785162_n.jpg
Villa pokazuje jaki klub z naszej kochanej Ekstraklasy "lubi" :D
20
Jak na razie piłkarze Barcelony prezentują się tak:
Neymar - 4/0
Messi - 2/0
Alexis - 1/1
Rakitić - 0/1
Iniesta - 0/1
Do tego jako MOTM:
Messi i Neymar - 2 razy
Alexis - 1 raz
0
Do tego 83 asysty :D
1
Już padło 108 goli! :D
0
Jak zwykle ktoś ma jakieś problemy i wszystko bierze dosłownie...
2
Rafa dziś gol i asysta :D Szkoła Barcelony :P
1
Meksyk zrobi meksyk z Holandii :D
1
Słyszeliście????
Dobrze Dani Alves w defensywie. Tu akurat gra bardzo dobrze.
1
Oscar dziś dno
0
Szkoda mi się zrobiło tego kibica Kamerunu co pokazywali przed chwilą :/
0
Bez Neymara Brazylia by z grupy nie wyszła.