1

Fajnie, że załapałeś...

1

Od kiedy nie ma Neymara, Brazylia straciła 9 bramek :V

0


Wywiad z naszą nową strzelbą :D

0

Bartomeu załatwi ;)

2

Zubi ściągnij Hummelsa ku**a ;__;

0

Tak btw.
http://www.transfermarkt.pl/ricardo-rodriguez/profil/spieler/86784
Ładnie mu podrosła wartość. Obserwuję go od jakiegoś czasu. Świetny LOB. Mogę nawet stwierdzić, że lepszy od Alby.
Ciekawe czy gdzieś pójdzie :)

16

Chcieli go, to Borussia nie puściła i ma teraz problemy do Barcelony?
Mięli czekać rok aż łaskawie odejdzie? Ja tam wole Suareza.
Przynajmniej mamy w końcu świetną '9'

4

Piotr Brożek jednak podpisał z Piastem ;/ Szkoda. Zostaje Mathieu...

2

Mangala - nie,
Benatia - nie,
Mathieu - tak,
OK...

0


Dla tych co nie widzieli :D Warto :P

12

"Jeżeli Real go nie kupił to znaczy że nie chciał,bo żadna Barça ani inny klub na rynku transferowym nie byłby w stanie z nami konkurować jak byśmy się uparli na jakiegoś zawodnika."
Dawno się tak nie uśmiałem :D Oni myślą, że wszyscy chcą iść do Realu chyba. To, że Real kogoś chce, nie znaczy, że ten od razu tam leci na kolanach i z uśmiechem na twarzy. Wystarczy wymienić takie nazwiska jak Ronaldinho, Neymar czy Villa.

0

Poprawiłem :P

1

Nie napisałem nic o Jamesie przecież.

3

Swoją drogą, jak Suarezowi zredukują karę o której zmniejszenie SAM się ubiega, to i tak wszędzie będzie, że FIFALONA itp.
Tak to jest jak dzieci nie mają pojęcia o co chodzi, a mają najwięcej do powiedzenia.

0

Tylko to są ze stycznia . Teraz w sierpniu bodajże będą nowe, także na pewno się zmieni. Suarez na 100 % w górę. Myślę, że 60 mln spokojnie.

0

Zazdroszczą i tyle :P

2

"Alexis nie jest na sprzedaż" - wiadomo kto ;)

2

O dziwo Marca dała jakąkolwiek wzmiankę o Suarezie :D
Przecież wg nich on już był w Realu :D Nie będę przypominał tytułów na całą stronę jak to Suarez jest już zawodnikiem klubu z Madrytu.

15

Niektórzy mają krótką pamięć więc przypomnę, że na początku sezonu Barcelona grała naprawdę dobrze. Były rotacje, wyniki i nawet mniejsze posiadanie piłki, ale ze zwycięstwem.
Wszystko mogło potoczyć się inaczej, gdyby nie zarząd i wpieprzanie się w koncepcje Taty.
Nie zapomnijmy, że jak Messi miał kontuzję, to Martino potrafił ustawić tak zespół, że był to jego najlepszy okres.
Szkoda mi go bo miał pomysł, ale ktoś mu się wpieprzył i widzieliśmy skutki.
Życzę mu powodzenia gdzie by się nie udał.

0

Mimo, że nie zagrali ze sobą ani jednego meczu, to niektórzy już wiedzą, że tan atak nie ma przyszłości...
Co za ludzie ;/

23

Będzie ośmieszał Fabregasa :D

0

Zanim Suarez będzie grał, to pomoc i atak powinna wyglądać tak:
Rakitić - Mascherano - Cuadrado (przyjdzie ;___;)
Neymar - Messi - Iniesta.

0

Kiedyś już przychodziła do nas najlepsze '9' na świecie (Villa) i mam nadzieję, że klub nie popełni tego samego błędu ustawiając nową na skrzydle. Wierzę, że LE zrobi tak, że Messi zrozumie, iż nie jest święty i zmieni mu pozycję.

1

Jeszcze Cuadrado, 2 ŚO i PO i przeżyje jakoś Alexisa :D

1

Dokładnie, plus jeszcze: Bale-Ronaldo-Benzema ich rozniosą!
A i jeszcze Falcao, James i 14 innych przychodzą wiec strach się bać LD

8

Te komentarze na rm.pl XD

0

A ja wierzę, że nie będzie grała na skrzydle, bo Luis E. jest na tyle ogarnięty, że wie kto jest typowym ŚN a kto nie. Messi ma się pogodzić z inną pozycją i tyle :D

0

Panie i Panowie, mamy najlepszą '9' na świecie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?