7

Zobaczymy co powiecie jak będzie czyścił i strzeli gola Realowi. Mnie też załamała cena, ale nie rozumiem czemu tak na niego najeżdżacie. Silny, wysoki, w miarę szybki, dobrze czyści wślizgami - takiego kogoś nam trzeba. Chciał go LUIS, a nie ZUBI - to różnica. Szkoda mi chłopaka, że tak po nim jadą, a nawet nie zagrał ani jednego treningu/sparingu/meczu.
Do oceny poczekajmy po kilku kolejkach. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał. Z resztą, w klubie cały czas mówią, że będzie jeszcze jeden stoper, więc nie ma się co pienić nad tym transferem.

1

Jeszcze o karnych z meczu 4:3 zapomniałeś ;D

0

"litości myślicie że on (Suarez) sobie będzie swobodnie biegał i strzelał bramki jak na przeciwko stanie Ramos z Pepe czy Varanem?"
Strach się bać :O

0

Suarezowi i tak zmniejszą karę. Możliwe, że nawet z Elche zagra :)

0

A no. Nie ten link skopiowałem :c

1

BARCA - ELCHE! :D

1

Celta - Getafe

0

Rayo - Atletico

0

Malaga - Athletic

0

Levante - Villareal

0


Losowanie na żywo jakby ktoś chciał

5

"każdy trzeźwo myślący człowiek" to zdanie jest kluczowe jeśli chodzi o hala dzieci ;) Jak znajdziesz takiego, to daj mi znać :D

8

Nie wiem jak was, ale mnie wali to co będą mówić inni jak Suarezowi zmniejszą/ograniczą do kadry karę. Dla mnie najważniejsze jest dobro drużyny, zgrywanie się zawodników czy wspólne treningi bez zmieniania wcześniej ustalonych przez trenera schematów. Pierdy jakichś gimbusów mnie zupełnie nie obchodzą.

0

To powodzenia.

21

Rakitić>James, Kroos

0

Bo pomoc słaba. Chcesz podbijać Europę z Iniestą i Rakitić'em tylko?

1

Marquinhos i Cuadrado to priorytety. Mam nadzieję, że jak najszybciej ich sprowadzą żeby pomału się aklimatyzowali w zespole.

0

Wstyd mi za takich "kibiców".

7

Grzech nie oglądać takiego widowiska :) Może być nawet komentowane przez araba, chińczyka czy kogokolwiek. Obejrzeć trzeba :D

0

Pokażcie Mathieu komentarze z tej strony, to może zrezygnuje.

0

Eto'o to Eto'o, Suarez to Suarez :P
Właściwie to brakuje wszystkich. Xavi wiadomo, że już kończy z piłką, Iniesta pomału też się wypali, Messi jak to Messi, raz fenomen, a raz słabo - to już nie ten sam zawodnik co kiedyś.
Czy brakuje nam kogoś takiego jak Ronaldinho? Zapewne, ale mamy Neymara przecież. Jak Luis da mu tak grać jak w reprezentacji, to i ta luka się zapełni.

6

Ronaldinho - Messi - Iniesta - Xavi - Eto'o to było coś ;__;

3

Judasz! Sprzedawczyk! Precz z nim z tej strony!

3

Na Ronaldo wystarczy jednoosobowy mur. Akurat Mathieu.

1


Co by nie mówić, kawał chłopa. Przyda się taki w Barcelonie :D

1

Stracił mój szacunek na zawsze.

2

Odwalcie się od niego. Doświadczony, silny i dobrze grający głową obrońca. Może i ma te 30 lat, ale trzeba nam właśnie kogoś takiego w zespole. Idealny zawodnik na rezerwę, a i w niektórych meczach na pierwszy skład.
Jak można tak po nim jechać skoro nie rozegrał jeszcze ŻADNEGO meczu w koszulce Barcelony?
W Walencji też nie był jakimś słabiakiem i swoje grał. Świadczy o tym wzrost wartości na transfermarkt.pl z 9 do 12 mln.
Ja po głębszym przemyśleniu cieszę się, że przyszedł, bo na samej młodzieży nie zbuduje się potęgi. Będzie i inny stoper, kwestia czasu, a Mathieu to dobry zakup.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?