radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zobaczymy co powiecie jak będzie czyścił i strzeli gola Realowi. Mnie też załamała cena, ale nie rozumiem czemu tak na niego najeżdżacie. Silny, wysoki, w miarę szybki, dobrze czyści wślizgami - takiego kogoś nam trzeba. Chciał go LUIS, a nie ZUBI - to różnica. Szkoda mi chłopaka, że tak po nim jadą, a nawet nie zagrał ani jednego treningu/sparingu/meczu.
Do oceny poczekajmy po kilku kolejkach. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał. Z resztą, w klubie cały czas mówią, że będzie jeszcze jeden stoper, więc nie ma się co pienić nad tym transferem.
1
Jeszcze o karnych z meczu 4:3 zapomniałeś ;D
2
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10455848_273849512803905_6815462273788824182_n.jpg?oh=535bfdc5afc9844743d03413100fda71&oe=544AFFEB&__gda__=1413969747_7e68371838a02e5678eff26671b31c31
0
Magazyn World Soccer przedstawił najlepszą drużynę w historii.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10455848_273849512803905_6815462273788824182_n.jpg?oh=535bfdc5afc9844743d03413100fda71
0
"litości myślicie że on (Suarez) sobie będzie swobodnie biegał i strzelał bramki jak na przeciwko stanie Ramos z Pepe czy Varanem?"
Strach się bać :O
0
Suarezowi i tak zmniejszą karę. Możliwe, że nawet z Elche zagra :)
0
A no. Nie ten link skopiowałem :c
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10453338_717024438335150_1929819359555477202_n.jpg
Tu macie 38. kolejkę :P
1
BARCA - ELCHE! :D
1
Celta - Getafe
0
Rayo - Atletico
0
Malaga - Athletic
0
Levante - Villareal
0
Losowanie na żywo jakby ktoś chciał
5
"każdy trzeźwo myślący człowiek" to zdanie jest kluczowe jeśli chodzi o hala dzieci ;) Jak znajdziesz takiego, to daj mi znać :D
8
Nie wiem jak was, ale mnie wali to co będą mówić inni jak Suarezowi zmniejszą/ograniczą do kadry karę. Dla mnie najważniejsze jest dobro drużyny, zgrywanie się zawodników czy wspólne treningi bez zmieniania wcześniej ustalonych przez trenera schematów. Pierdy jakichś gimbusów mnie zupełnie nie obchodzą.
0
To powodzenia.
21
Rakitić>James, Kroos
0
Bo pomoc słaba. Chcesz podbijać Europę z Iniestą i Rakitić'em tylko?
1
Marquinhos i Cuadrado to priorytety. Mam nadzieję, że jak najszybciej ich sprowadzą żeby pomału się aklimatyzowali w zespole.
0
Wstyd mi za takich "kibiców".
7
Grzech nie oglądać takiego widowiska :) Może być nawet komentowane przez araba, chińczyka czy kogokolwiek. Obejrzeć trzeba :D
0
Pokażcie Mathieu komentarze z tej strony, to może zrezygnuje.
0
Eto'o to Eto'o, Suarez to Suarez :P
Właściwie to brakuje wszystkich. Xavi wiadomo, że już kończy z piłką, Iniesta pomału też się wypali, Messi jak to Messi, raz fenomen, a raz słabo - to już nie ten sam zawodnik co kiedyś.
Czy brakuje nam kogoś takiego jak Ronaldinho? Zapewne, ale mamy Neymara przecież. Jak Luis da mu tak grać jak w reprezentacji, to i ta luka się zapełni.
6
Ronaldinho - Messi - Iniesta - Xavi - Eto'o to było coś ;__;
3
Judasz! Sprzedawczyk! Precz z nim z tej strony!
3
Na Ronaldo wystarczy jednoosobowy mur. Akurat Mathieu.
1
Co by nie mówić, kawał chłopa. Przyda się taki w Barcelonie :D
1
Stracił mój szacunek na zawsze.
2
Odwalcie się od niego. Doświadczony, silny i dobrze grający głową obrońca. Może i ma te 30 lat, ale trzeba nam właśnie kogoś takiego w zespole. Idealny zawodnik na rezerwę, a i w niektórych meczach na pierwszy skład.
Jak można tak po nim jechać skoro nie rozegrał jeszcze ŻADNEGO meczu w koszulce Barcelony?
W Walencji też nie był jakimś słabiakiem i swoje grał. Świadczy o tym wzrost wartości na transfermarkt.pl z 9 do 12 mln.
Ja po głębszym przemyśleniu cieszę się, że przyszedł, bo na samej młodzieży nie zbuduje się potęgi. Będzie i inny stoper, kwestia czasu, a Mathieu to dobry zakup.