0

Tak.

0

mogę dokończyć, ale chyba tylko 2000 znaków można w jednym poście.

2

Niech się Real nacieszy ostatnim pucharem w tym roku i w następnym i w następnym i... ;D

14

Pozytywny gość :) Mam nadzieję, że załapie formę i (razem z Mathieu) uciszy tę falę krytyki.

0

Wszystkie uwielbiam, ale pytałeś o ulubioną, choć najpiękniejsza jest Baby's In Black ;D

0

All My Loving ;D

0

Chciałem być John'em (;__;) ale i George też spoko :D Ja osobiście najbardziej lubię piosenki do "Rubber Soul", i te najlepiej umiem grać ;)
Ja gram od roku, także też jakimś wirtuozem nie jestem
Partii Johna nauczyłem się w w dużej mierze z tej strony: http://lennonchords.info/ (gdzie są one oryginalne), jaki i z wieeeelu nagrań na żywo czy innych guitar pro itp.
Mam też fajną książkę "The Beatles - Complete Songbook". Jakbyś chciał, to napisz na priv ;P

0

Ja zbieram na Rickenbacker'a 325 (drogie ;___;), a gram na Epiphone EJ 160 i Gretsch'u G5435.
Z Beatlesów to zagram chyba wszystko w wersji George'a i Johna.
Można by założyć taki tribute band :D Basistę i perkusistę się znajdzie, a i kasy wpłynie :D

0

Na jakim sprzęcie grasz? :P

0

Ja uwielbiam The Beatles i właściwie tylko ich słucham ;)

23

W takich momentach dziękuję za Bravo.

20

Mam nadzieję, że zagrają razem już od 2. kolejki :D

0

Zrób lepsze. Czekamy.

6


Polecam posłuchać nowej piosenki Artiste. Warto! :D

10

Jakby nie patrzeć, to Zubi sprowadził 2 pożądanych stoperów. To, że się nie nazywają Hummels i Benatia to nie znaczy, że slabiaki. Ja się cieszę. Jeszcze zobaczycie, że Pique na ławce wyląduje.

4

Czego wy wymagacie od takiego ataku z Pedro na czele?

2

Jak Halilović pokaże się dobrze, to powinien zająć miejsce Roberto w I składzie. On już nie będzie topowym graczem, a na pewno nie w Barcelonie. Formy nie ma i każdy to widzi.

47

No na 100 % spadniemy z ligi.
Ja nie mogę, ale dostaniemy od wszystkich (szczególnie od Realu).
Co to za trener? Kompletnie bez pomysłu na drużynę.
Transfery kompletnie nietrafione.

Macie. Kopiujcie ;D

1

To co. Zwalniamy Lucho? ;)

20

To nie Shakira, że możesz tak od tyłu...

14

Pierwszy sparing bez kilku podstawowych graczy, a wy chcecie żeby już było 5:0 dla Barcelony. Spokojnie. To jest mecz dla Luisa na przetestowanie ustawień. Nie spodziewajmy się jakiegoś pogromu i cudownej gry.

5

Teraz wychwalacie, a jeszcze jakiś czas temu:
"Jaki Ter Stegen??? Dawać Courtois'a!!!!
"Mathieu? Taki dziadek rudy? Żartują. Silva albo Hummels".
;D

0

Mathieu już wślizgi dobre :D

1

Bydło na stadionie...

0

Szkoda takiego zawodnika. Bardzo dobry skrzydłowy, który bez wątpienia by się nam przydał. Może nie wszystko stracone, ale sporo się słyszy, że Barcelona go odpuściła ;/

2

Ciekawostka: Jakby nasi piłkarze mieli maksymalne wartość (wg transfermarkt.pl), to Barca by była warta 780 500 000 Euro :)

0

Niestety wiek swoje robi. Szczególnie na transfermarkt :)

0

Mam nadzieję, że to nie ostatni wzrost ;)

0

16 dla Cuadrado ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?