radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak.
0
mogę dokończyć, ale chyba tylko 2000 znaków można w jednym poście.
2
Niech się Real nacieszy ostatnim pucharem w tym roku i w następnym i w następnym i... ;D
14
Pozytywny gość :) Mam nadzieję, że załapie formę i (razem z Mathieu) uciszy tę falę krytyki.
0
Wszystkie uwielbiam, ale pytałeś o ulubioną, choć najpiękniejsza jest Baby's In Black ;D
0
All My Loving ;D
0
Chciałem być John'em (;__;) ale i George też spoko :D Ja osobiście najbardziej lubię piosenki do "Rubber Soul", i te najlepiej umiem grać ;)
Ja gram od roku, także też jakimś wirtuozem nie jestem
Partii Johna nauczyłem się w w dużej mierze z tej strony: http://lennonchords.info/ (gdzie są one oryginalne), jaki i z wieeeelu nagrań na żywo czy innych guitar pro itp.
Mam też fajną książkę "The Beatles - Complete Songbook". Jakbyś chciał, to napisz na priv ;P
0
Ja zbieram na Rickenbacker'a 325 (drogie ;___;), a gram na Epiphone EJ 160 i Gretsch'u G5435.
Z Beatlesów to zagram chyba wszystko w wersji George'a i Johna.
Można by założyć taki tribute band :D Basistę i perkusistę się znajdzie, a i kasy wpłynie :D
0
Na jakim sprzęcie grasz? :P
0
Ja uwielbiam The Beatles i właściwie tylko ich słucham ;)
23
W takich momentach dziękuję za Bravo.
20
Mam nadzieję, że zagrają razem już od 2. kolejki :D
0
Zrób lepsze. Czekamy.
6
Polecam posłuchać nowej piosenki Artiste. Warto! :D
10
Jakby nie patrzeć, to Zubi sprowadził 2 pożądanych stoperów. To, że się nie nazywają Hummels i Benatia to nie znaczy, że slabiaki. Ja się cieszę. Jeszcze zobaczycie, że Pique na ławce wyląduje.
4
Czego wy wymagacie od takiego ataku z Pedro na czele?
2
Jak Halilović pokaże się dobrze, to powinien zająć miejsce Roberto w I składzie. On już nie będzie topowym graczem, a na pewno nie w Barcelonie. Formy nie ma i każdy to widzi.
47
No na 100 % spadniemy z ligi.
Ja nie mogę, ale dostaniemy od wszystkich (szczególnie od Realu).
Co to za trener? Kompletnie bez pomysłu na drużynę.
Transfery kompletnie nietrafione.
Macie. Kopiujcie ;D
1
To co. Zwalniamy Lucho? ;)
20
To nie Shakira, że możesz tak od tyłu...
14
Pierwszy sparing bez kilku podstawowych graczy, a wy chcecie żeby już było 5:0 dla Barcelony. Spokojnie. To jest mecz dla Luisa na przetestowanie ustawień. Nie spodziewajmy się jakiegoś pogromu i cudownej gry.
5
Teraz wychwalacie, a jeszcze jakiś czas temu:
"Jaki Ter Stegen??? Dawać Courtois'a!!!!
"Mathieu? Taki dziadek rudy? Żartują. Silva albo Hummels".
;D
0
Mathieu już wślizgi dobre :D
1
Bydło na stadionie...
0
Szkoda takiego zawodnika. Bardzo dobry skrzydłowy, który bez wątpienia by się nam przydał. Może nie wszystko stracone, ale sporo się słyszy, że Barcelona go odpuściła ;/
12
https://v.cdn.vine.co/r/videos/F6737531401107258388339175424_25c499542c1.1.1.2162186784598746688.mp4?versionId=vxnRwXf2bCX7I1HWaSFPbP_taDkK1jW0
Luis pokazuje Pique jak się kryje :D
2
Ciekawostka: Jakby nasi piłkarze mieli maksymalne wartość (wg transfermarkt.pl), to Barca by była warta 780 500 000 Euro :)
0
Niestety wiek swoje robi. Szczególnie na transfermarkt :)
0
Mam nadzieję, że to nie ostatni wzrost ;)
0
16 dla Cuadrado ;P