radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam pojęcia już sam :D
0
No w sumie zaczęło się od wypożyczenia Deulofeu, potem info od RAC 1, że Cuadrado z agentem w Barcelonie. Na końcu Reus usuwa z twittera z opisu "Borussia Dortmund" i maszyna ruszyła sama :P
0
Tak się cieszyliśmy z Cuadrado i Reusa, a tu się okazuję, że Alves nalega na pozostanie, a Atletico negocjuje z Niemcem.
Strzał w ryj od rana dla każdego kibica ;__;
2
Douglas na obronę, Cuadrado do pomocy. Nie widzę problemu :)
8
Wiem czemu nie ma tła. Redakcja przeczuwała, że w ostatniej chwili mogą dołączyć Reus i Cuadrado i jak się potwierdzi to w tle będzie wielka, uśmiechnięta twarz Zubiego :D
1
Cuadrado ponoć już w Barcelonie z agentem, Reus na twitterze usuwa "Borussia Dortmund" z opisu, a mówiło się, że również blisko Barcelony.
Czy jest to w ogóle możliwe, że obaj Panowie dołączą do Barcy, czy to zbyt piękne??? ;___;
0
Wg Sportu to i Ronaldo może być :D
0
Jutro ma być jako główny temat:
"Cuadrado oficjalnie w Barcelonie!"!!!
0
Dzięki :) No skoro poszedł Deulofeu to chyba coś na rzeczy może być.
0
Masz jakieś źródło? Potwierdzone info?
2
W szkółce w Warszawie może rodzi się wielka gwiazda. Kto wie :D
0
Rzeczywiście. Poprawiłem ;P
1
Podają, że Suarez jest już w drodze do Montevideo, więc pewnie nie będzie go jutro na treningu.
15
"Kibice" Realu wypowiadający się na temat Jamesa, pewnie nie widzieli ani jednego jego meczu w AS Monaco, ale bronią się MŚ które nie były brane pod uwagę. Nie przetłumaczysz.
Jakby patrzeć na statystyki tak jak niektórzy, to gdzie Alexis, Ibra czy Lewy?
Ja oglądałem kilkanaście meczy Monaco i nie powiem, bardzo dobry zawodnik, ale w tym sezonie byli lepsi.
0
Alexis też miał bardzo dobre statystyki a go tu nie ma.
0
James to jest śmiech. Nie żebym był jakimś anty-fanem bo gra w Realu, ale przecież pokazał się tylko na MŚ, które nie są tu brane pod uwagę.
Nie wiem kogo wytypowali do głosowania, ale na pewno nie dziennikarzy-ekspertów.
0
A jest jakiś do tego? ;) Wszyscy tu o tym mówią, to dałem ;P
1
"trochę dziwne wybory dziennikarzy. Czy ci goście znają się na piłce? Czy oni w ogóle oglądali mecze? Di maria motor napędowy realu dopiero na 9 miejscu? Ramos 11? A gdzie Modrić? I co w 10 robi James, Suárez i Messi? Brakuje Lewandowskiego, Reusa, Courtuisa"
Jak mogli wybrać kogoś do 10 najlepszych spoza Realu? Skandal!
Ja nie wiem co oni tam sobie myślą na fioletowej, ale już bez przesady...
2
btw.
UEFA podała oficjalnie skróconą listę zawodników do nagrody UEFA Best Player. Pozostały 3 kandydatury: Neuer, Robben oraz Ronaldo.
Lista miejsc pozostałych zawodników:
4 Thomas Müller (GER, FC Bayern München) – number of points, 39
5 Philipp Lahm (GER, FC Bayern München) – 24
5 Lionel Messi (ARG, FC Barcelona) – 24
7 James Rodríguez (COL, AS Monaco FC/Real Madrid CF) – 16
8 Luis Suárez (URU, Liverpool FC/FC Barcelona) – 13
9 Ángel Di María (ARG, Real Madrid CF) – 12
10 Diego Costa (ESP, Club Atlético de Madrid/Chelsea FC) – 8
James wyżej od Suareza...
0
Zawsze coś, choć niedosyt jest po tym jak 1000 źródeł podawało, że kara skrócona o 2 miesiące.
Najważniejsze, że będzie mógł trenować i zapoznawać się z taktykami/ustawieniami itp.
0
Luisowi Suarezowi nie skrócono kary zawieszenia, ale może trenować z nowymi kolegami!
0
Mi działa bez "Ustawienie powala :D" XD
Wkleję raz jeszcze:
http://www.easports.com/media/cache/full/content/dam/ea/easports/fifa/news-media/gamescom/teammanagement/FIFA15_XboxOne_PS4_TeamManagement_Squad.jpg
0
http://www.easports.com/media/cache/full/content/dam/ea/easports/fifa/news-media/gamescom/teammanagement/FIFA15_XboxOne_PS4_TeamManagement_Squad.jpg
Ustawienie powala :D
6
O 15:00 na rm.pl (oby nie tu, ale wszystko wskazuje na to, że kara skrócona) pewnie będzie taki ból dupy, że z Rosji wyjeżdżają ciężarówki z maściami :D
A tak na poważnie, już się nie mogę doczekać wyniku :) Oby jak najszybciej wrócił :D
1
Dla mnie Messi zawsze jest najlepszy, ale czy zasłużył na pierwszą trójkę, trudno powiedzieć. Na pewno wyżej sklasyfikowałbym Ronaldo i Suareza, a co do trzeciego miejsca to mam mętlik w głowie :)
1
Neuer jest przecież.
3
Munir powoli wprowadza się do I składu. Jak dalej będzie utrzymywał formę, to mamy dobrze zapowiadającego się napastnika. Oby tak dalej!
0
Patrząc całkowicie obiektywnie to: Ronaldo, Suarez i Robben/Di Maria/Neuer
2
Może nie wszyscy wiedzą ;) Wartość Alexisa na transfermarkt.pl wzrosła aż o 8 milionów - z 30 na 38.
5
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10455389_650399418390172_7241789832623555040_n.jpg?oh=266642cbf6da78f0af882503c5eca533&oe=547545EB
;D