0

Nie mam pojęcia już sam :D

0

No w sumie zaczęło się od wypożyczenia Deulofeu, potem info od RAC 1, że Cuadrado z agentem w Barcelonie. Na końcu Reus usuwa z twittera z opisu "Borussia Dortmund" i maszyna ruszyła sama :P

0

Tak się cieszyliśmy z Cuadrado i Reusa, a tu się okazuję, że Alves nalega na pozostanie, a Atletico negocjuje z Niemcem.
Strzał w ryj od rana dla każdego kibica ;__;

2

Douglas na obronę, Cuadrado do pomocy. Nie widzę problemu :)

8

Wiem czemu nie ma tła. Redakcja przeczuwała, że w ostatniej chwili mogą dołączyć Reus i Cuadrado i jak się potwierdzi to w tle będzie wielka, uśmiechnięta twarz Zubiego :D

1

Cuadrado ponoć już w Barcelonie z agentem, Reus na twitterze usuwa "Borussia Dortmund" z opisu, a mówiło się, że również blisko Barcelony.
Czy jest to w ogóle możliwe, że obaj Panowie dołączą do Barcy, czy to zbyt piękne??? ;___;

0

Wg Sportu to i Ronaldo może być :D

0

Jutro ma być jako główny temat:
"Cuadrado oficjalnie w Barcelonie!"!!!

0

Dzięki :) No skoro poszedł Deulofeu to chyba coś na rzeczy może być.

0

Masz jakieś źródło? Potwierdzone info?

2

W szkółce w Warszawie może rodzi się wielka gwiazda. Kto wie :D

0

Rzeczywiście. Poprawiłem ;P

1

Podają, że Suarez jest już w drodze do Montevideo, więc pewnie nie będzie go jutro na treningu.

15

"Kibice" Realu wypowiadający się na temat Jamesa, pewnie nie widzieli ani jednego jego meczu w AS Monaco, ale bronią się MŚ które nie były brane pod uwagę. Nie przetłumaczysz.
Jakby patrzeć na statystyki tak jak niektórzy, to gdzie Alexis, Ibra czy Lewy?
Ja oglądałem kilkanaście meczy Monaco i nie powiem, bardzo dobry zawodnik, ale w tym sezonie byli lepsi.

0

Alexis też miał bardzo dobre statystyki a go tu nie ma.

0

James to jest śmiech. Nie żebym był jakimś anty-fanem bo gra w Realu, ale przecież pokazał się tylko na MŚ, które nie są tu brane pod uwagę.
Nie wiem kogo wytypowali do głosowania, ale na pewno nie dziennikarzy-ekspertów.

0

A jest jakiś do tego? ;) Wszyscy tu o tym mówią, to dałem ;P

1

"trochę dziwne wybory dziennikarzy. Czy ci goście znają się na piłce? Czy oni w ogóle oglądali mecze? Di maria motor napędowy realu dopiero na 9 miejscu? Ramos 11? A gdzie Modrić? I co w 10 robi James, Suárez i Messi? Brakuje Lewandowskiego, Reusa, Courtuisa"

Jak mogli wybrać kogoś do 10 najlepszych spoza Realu? Skandal!

Ja nie wiem co oni tam sobie myślą na fioletowej, ale już bez przesady...

2

btw.
UEFA podała oficjalnie skróconą listę zawodników do nagrody UEFA Best Player. Pozostały 3 kandydatury: Neuer, Robben oraz Ronaldo.

Lista miejsc pozostałych zawodników:
4 Thomas Müller (GER, FC Bayern München) – number of points, 39
5 Philipp Lahm (GER, FC Bayern München) – 24
5 Lionel Messi (ARG, FC Barcelona) – 24
7 James Rodríguez (COL, AS Monaco FC/Real Madrid CF) – 16
8 Luis Suárez (URU, Liverpool FC/FC Barcelona) – 13
9 Ángel Di María (ARG, Real Madrid CF) – 12
10 Diego Costa (ESP, Club Atlético de Madrid/Chelsea FC) – 8

James wyżej od Suareza...

0

Zawsze coś, choć niedosyt jest po tym jak 1000 źródeł podawało, że kara skrócona o 2 miesiące.
Najważniejsze, że będzie mógł trenować i zapoznawać się z taktykami/ustawieniami itp.

0

Luisowi Suarezowi nie skrócono kary zawieszenia, ale może trenować z nowymi kolegami!

6

O 15:00 na rm.pl (oby nie tu, ale wszystko wskazuje na to, że kara skrócona) pewnie będzie taki ból dupy, że z Rosji wyjeżdżają ciężarówki z maściami :D

A tak na poważnie, już się nie mogę doczekać wyniku :) Oby jak najszybciej wrócił :D

1

Dla mnie Messi zawsze jest najlepszy, ale czy zasłużył na pierwszą trójkę, trudno powiedzieć. Na pewno wyżej sklasyfikowałbym Ronaldo i Suareza, a co do trzeciego miejsca to mam mętlik w głowie :)

1

Neuer jest przecież.

3

Munir powoli wprowadza się do I składu. Jak dalej będzie utrzymywał formę, to mamy dobrze zapowiadającego się napastnika. Oby tak dalej!

0

Patrząc całkowicie obiektywnie to: Ronaldo, Suarez i Robben/Di Maria/Neuer

2

Może nie wszyscy wiedzą ;) Wartość Alexisa na transfermarkt.pl wzrosła aż o 8 milionów - z 30 na 38.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?