radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Byle do meczu :D
0
Ale zbierze się kilkadziesiąt takich osób i zrobią dokładnie to samo co napisał.
4
"2014.09.07, godz. 18:40, Ronaldo_Bale2002
Mecz Romy jest o wiele ciekawszy od nudnej tiki taki, a po za tym to Barsa to wiadomo nasz odwieczny wróg chyba nikt z naszej strony nie zagłosował na nich ani jednym głosikiem niech się dzieci męczą z internetem"
Przez takich ludzi, tylko się człowiek denerwuje...
0
0,8% przewagi już! :D
29
Na szczęście Neymar i Suarez mimo większych ofert z "pewnego klubu" przyszli do nas :)
3
Z tego co pamiętam to kiedyś jakiś kibic Milanu prosił nas o głosowanie na AC aby wystąpiło we Wrocławiu. Chyba wspominał, że odwdzięczą się za to i też pomogą w głosowaniu jak kiedyś nam trzeba będzie. Pamięta ktoś jak to było? Mogą się przydać teraz :)
25
Cwaniaki. W każdym pytaniu pierwsze jest 'Si' potem 'No', a w pytaniu o Bartomeu odwrotnie :P
1
Bardzo fajny pomysł :)
3
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10645207_545082258953272_4231862698530633082_n.jpg?oh=a4f25504ebb5698cdbcc7970ed4aaba6&oe=5490E00F&__gda__=1418722771_16791a3e1d6a6e0340d1b2b3be86314c
Zuniga przeprasza Neymara za pamiętny faul :)
5
2014.09.05, godz. 17:56, AdebayorCR7
"http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa glosowac na rome i cska. Niech fani Barcelony zapomną, wiecie o czym ;)"
No cóż...
0
Wiem
4
"Przed pierwszym w tym sezonie El Clásico Barça będzie miała o jeden dzień odpoczynku więcej niż Real Madryt..."
No to Marca będzie miała powód przegranej przynajmniej :V
5
Luis będzie jeszcze lepszy! :D
0
"Jak donosi kataloński dziennik El Mundo Deportivo, przyszłość Marco Reusa jest związana z Realem Madryt. Klub rozważał pozyskanie Niemca już w minionym okienku transferowym, jednak zadecydowano, że 25-latek przybędzie do Madrytu latem 2015 roku. Zdaniem gazety, Królewscy będą informowani o wszystkich wydarzeniach wokół osoby piłkarza Borussii. Jeśli nadejdzie oferta z innego klubu, Real będzie o tym wiedział jako pierwszy. Reus ma planowo trafić na Bernabéu za rok, aczkolwiek nie wyklucza się transferu już w zimowym okienku transferowym, gdyby sytuacja drużyny tego wymagała."
Mam nadzieję, że to nieprawda ;__;
2
Już jutro w "Sport":
Oficjalnie: Iniesta negocjuje z Realem! Wczoraj widziano go w Madrycie. Mówi się o kwocie 90 mln Euro. Więcej szczegółów wkrótce!
4
Przecież wszyscy wiedzą, że James to przejaw tylko i wyłącznie zazdrości Pereza. Nie od dziś wiadomo, że sprowadza za grube pieniądze piłkarzy tylko dlatego, że ma kompleksy. Szkoda mi Di Marii, bo lubiłem go, a naprawdę był w świetnej formie. Stał się ofiarą Pereza i życzę mu sukcesów w Anglii :)
0
No, wiadomo o co chodzi ;P
0
Szkoda mi tych dwóch sytuacji Neymara. Na pewno trochę by go to podbudowalo, ale jeszcze się wystrzela ;) Najważniejsze 3 pkt.
4
Jakby nie kompeks Suareza, to by mięli Di Marię, a tak to głupio, że 80 mln grzeje ławkę :P
Bonusik: http://s2.ifotos.pl/img/aasjpg_eaeheex.jpg
Bonusik nr 2 z rm.pl: "Koniec żartów, ściągamy Falcao i Reusa albo skończymy gorzej niż MU." XD
0
Mam tak jak jest na fourfourtwo. Może u nich jest jakiś błąd, albo ja się mylę i nie zaliczają :P
0
Też zaliczają do podania, przynajmniej na fourfourtwo :P
1
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to mogę powiedzieć tyle, że Xavi nam się jeszcze przyda i to nie raz. Wszedł i w końcu piłki dochodziły jak należy :) Duży plus dla Pique, Sergio, Alby i Messiego.
Niestety Pedro potwierdza to, co się ciągle mówi: nie nadaje się do I składu.
Alves zaczął dobrze, ale potem już trochę na siłę próbował tych wrzutek, które mogłyby coś dać, jakby Messi czy Munir mieli po 1,90 m.
Rakitić lepiej gra w defensywie niż w ofensywie, co mnie z jednej strony cieszy, a z drugiej martwi, bo pomoc mamy jaką mamy i może być ciężko jak tylko Iniesta będzie czarował. Mam nadzieję, że się ogra jak najszybciej i będziemy zadowoleni i z asyst Ivana :)
Z ciekawostek:
- najwięcej podań: Alves - 109 (96 celnych),
- ilość podań: 248 (Villarreal) do 710 (Barcelona),
- Alves wykonał 18 dośrodkowań, ale tylko 4 były celne,
- najwięcej przechwytów miał Sergio i... Messi - obaj po 3,
0
Macie swój kompletny skład. Cały czas mówiłem, że mamy słaba pomoc i dziś to się potwierdza.
1
Wszystko dobrze, ale strzałów za mało, ale Messi sam nic nie zrobi. Pedro to się nie nadaję do I składu tak jak Roberto. Neymar musi wejść bo będzie dalej atak Munir-Messi.
Rakitić'owi jeszcze trochę brakuje pewności, bo średnio gra jak na razie do przodu. Widać brak Iniesty również i to jest to co ciągle mówiłem. Nie mamy zbyt dobrej pomocy.
0
24 min. Czas na Neymara. Juz się nagrał Pedro...
0
No Alves zaskakuje bardzo pozytywnie :D
3
Mam nadzieję, że Ney i Xavi wejdą już przy bardzo korzystnym wyniku, a nie na jego ratowanie :D
0
Bardzo wszechstronny piłkarz. Wszędzie zagrać może, nie tylko na rozegraniu. W tamtym sezonie oglądałem z ciekawości kilka meczów Fiorentiny i nie był przyklejony do jednej pozycji.
2
Tego się właśnie cały czas obawiam. Kontuzji kluczowego pomocnika. Xavi, Roberto, Rafinha - czy to są piłkarze którzy mogą pomyślnie zastąpić Iniestę czy Rakitić'a przez 2 lata? Wg mnie nie. Szkoda mi jedynie tego, że nie udało się ściągnąć tego Cuadrado. Obym się mylił, ale nazwiska nie powalają (powiedzmy sobie szczerze: Xavi to już nie to samo, Roberto nigdy nie był piłkarzem na I skład, a Rafinha to też niewiadoma).
0
Oby jak Alves z 08-12, a nie teraz jak Pan Wrzutka ; D