12

Byle do meczu :D

0

Ale zbierze się kilkadziesiąt takich osób i zrobią dokładnie to samo co napisał.

4

"2014.09.07, godz. 18:40, Ronaldo_Bale2002
Mecz Romy jest o wiele ciekawszy od nudnej tiki taki, a po za tym to Barsa to wiadomo nasz odwieczny wróg chyba nikt z naszej strony nie zagłosował na nich ani jednym głosikiem niech się dzieci męczą z internetem"

Przez takich ludzi, tylko się człowiek denerwuje...

0

0,8% przewagi już! :D

29

Na szczęście Neymar i Suarez mimo większych ofert z "pewnego klubu" przyszli do nas :)

3

Z tego co pamiętam to kiedyś jakiś kibic Milanu prosił nas o głosowanie na AC aby wystąpiło we Wrocławiu. Chyba wspominał, że odwdzięczą się za to i też pomogą w głosowaniu jak kiedyś nam trzeba będzie. Pamięta ktoś jak to było? Mogą się przydać teraz :)

25

Cwaniaki. W każdym pytaniu pierwsze jest 'Si' potem 'No', a w pytaniu o Bartomeu odwrotnie :P

1

Bardzo fajny pomysł :)

5

2014.09.05, godz. 17:56, AdebayorCR7
"http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa glosowac na rome i cska. Niech fani Barcelony zapomną, wiecie o czym ;)"

No cóż...

0

Wiem

4

"Przed pierwszym w tym sezonie El Clásico Barça będzie miała o jeden dzień odpoczynku więcej niż Real Madryt..."
No to Marca będzie miała powód przegranej przynajmniej :V

5

Luis będzie jeszcze lepszy! :D

0

"Jak donosi kataloński dziennik El Mundo Deportivo, przyszłość Marco Reusa jest związana z Realem Madryt. Klub rozważał pozyskanie Niemca już w minionym okienku transferowym, jednak zadecydowano, że 25-latek przybędzie do Madrytu latem 2015 roku. Zdaniem gazety, Królewscy będą informowani o wszystkich wydarzeniach wokół osoby piłkarza Borussii. Jeśli nadejdzie oferta z innego klubu, Real będzie o tym wiedział jako pierwszy. Reus ma planowo trafić na Bernabéu za rok, aczkolwiek nie wyklucza się transferu już w zimowym okienku transferowym, gdyby sytuacja drużyny tego wymagała."

Mam nadzieję, że to nieprawda ;__;

2

Już jutro w "Sport":
Oficjalnie: Iniesta negocjuje z Realem! Wczoraj widziano go w Madrycie. Mówi się o kwocie 90 mln Euro. Więcej szczegółów wkrótce!

4

Przecież wszyscy wiedzą, że James to przejaw tylko i wyłącznie zazdrości Pereza. Nie od dziś wiadomo, że sprowadza za grube pieniądze piłkarzy tylko dlatego, że ma kompleksy. Szkoda mi Di Marii, bo lubiłem go, a naprawdę był w świetnej formie. Stał się ofiarą Pereza i życzę mu sukcesów w Anglii :)

0

No, wiadomo o co chodzi ;P

0

Szkoda mi tych dwóch sytuacji Neymara. Na pewno trochę by go to podbudowalo, ale jeszcze się wystrzela ;) Najważniejsze 3 pkt.

4

Jakby nie kompeks Suareza, to by mięli Di Marię, a tak to głupio, że 80 mln grzeje ławkę :P
Bonusik: http://s2.ifotos.pl/img/aasjpg_eaeheex.jpg
Bonusik nr 2 z rm.pl: "Koniec żartów, ściągamy Falcao i Reusa albo skończymy gorzej niż MU." XD

0

Mam tak jak jest na fourfourtwo. Może u nich jest jakiś błąd, albo ja się mylę i nie zaliczają :P

0

Też zaliczają do podania, przynajmniej na fourfourtwo :P

1

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to mogę powiedzieć tyle, że Xavi nam się jeszcze przyda i to nie raz. Wszedł i w końcu piłki dochodziły jak należy :) Duży plus dla Pique, Sergio, Alby i Messiego.
Niestety Pedro potwierdza to, co się ciągle mówi: nie nadaje się do I składu.
Alves zaczął dobrze, ale potem już trochę na siłę próbował tych wrzutek, które mogłyby coś dać, jakby Messi czy Munir mieli po 1,90 m.
Rakitić lepiej gra w defensywie niż w ofensywie, co mnie z jednej strony cieszy, a z drugiej martwi, bo pomoc mamy jaką mamy i może być ciężko jak tylko Iniesta będzie czarował. Mam nadzieję, że się ogra jak najszybciej i będziemy zadowoleni i z asyst Ivana :)

Z ciekawostek:
- najwięcej podań: Alves - 109 (96 celnych),
- ilość podań: 248 (Villarreal) do 710 (Barcelona),
- Alves wykonał 18 dośrodkowań, ale tylko 4 były celne,
- najwięcej przechwytów miał Sergio i... Messi - obaj po 3,

0

Macie swój kompletny skład. Cały czas mówiłem, że mamy słaba pomoc i dziś to się potwierdza.

1

Wszystko dobrze, ale strzałów za mało, ale Messi sam nic nie zrobi. Pedro to się nie nadaję do I składu tak jak Roberto. Neymar musi wejść bo będzie dalej atak Munir-Messi.
Rakitić'owi jeszcze trochę brakuje pewności, bo średnio gra jak na razie do przodu. Widać brak Iniesty również i to jest to co ciągle mówiłem. Nie mamy zbyt dobrej pomocy.

0

24 min. Czas na Neymara. Juz się nagrał Pedro...

0

No Alves zaskakuje bardzo pozytywnie :D

3

Mam nadzieję, że Ney i Xavi wejdą już przy bardzo korzystnym wyniku, a nie na jego ratowanie :D

0

Bardzo wszechstronny piłkarz. Wszędzie zagrać może, nie tylko na rozegraniu. W tamtym sezonie oglądałem z ciekawości kilka meczów Fiorentiny i nie był przyklejony do jednej pozycji.

2

Tego się właśnie cały czas obawiam. Kontuzji kluczowego pomocnika. Xavi, Roberto, Rafinha - czy to są piłkarze którzy mogą pomyślnie zastąpić Iniestę czy Rakitić'a przez 2 lata? Wg mnie nie. Szkoda mi jedynie tego, że nie udało się ściągnąć tego Cuadrado. Obym się mylił, ale nazwiska nie powalają (powiedzmy sobie szczerze: Xavi to już nie to samo, Roberto nigdy nie był piłkarzem na I skład, a Rafinha to też niewiadoma).

0

Oby jak Alves z 08-12, a nie teraz jak Pan Wrzutka ; D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?