2

3:0. Babunski :D

3

Przyronaldorzył czy do zahaczył?

15

Dobry ten z '7'. Powinni go obserwować.

1

Noo i ten młodszy też nawet sobie radzi :D

19

Roberto do rezerw, Halilović do I drużyny. Niech się chłopak ogrywa powoli, bo talent nieprzeciętny i ma coś w sobie z Messiego :)

2

Halilović z Suarezem klepią ich aż miło :D

0

SUAREZ na 2:0! :D

1

Z 7 gra inny egzekutor u nas :D

3

Tam w Indonezji gra jakiś Maldini czy się przesłyszałem? XD

0

1:0 dla Barcy :D VERMA!!!

4

Nich się Suarez przyzwyczaja do gry w rezerwach, bo jak Pedro będzie w takiej formie, to nie pogra ;D

1

Suarez w rezerwach. Dziwnie się ogląda XD

8

1. Ondoa, 7. SUAREZ, 8. Pol Calvet, 12. Babunski, 15. Macky, 16. Gumbau, 17. J. Camara, 21. VERMAELEN, 23. Halilović, 24. R. Costa, 30. Kaptoum.

10

Ja też wolę wygrać 1:0 niż przegrać 4:3 po hat tricku Leo :)

9

Messi pokaże niektórym, że kwestia Złotego Buta wcale się nie rozstrzygnęła :D

2

"Co do zawodników Cr7 no zrobił robotę tak jak na niego przystało dobry kierunek do złotej piłki. Czy jest lepszy od messiego czy to ważne ? Tylko, żeby chcieli mu dać złota piłkę a nie jak messiemu od dawna za nazwisko. "

Widzisz i nie grzmisz...

0

Mi się wydaje, że zagra Ter Stegen z racji tego, że w niedzielę grał Bravo.

1

"– Co prawda dyskutowałem z arbitrem, ale to był karny, muszę to przyznać. Nie spodziewałem się tego, to była bardzo szybka akcja, jednak sędzia podjął właściwą decyzję."

Jeszcze tak bezczelnie kłamie... Co za typ...

6

Widzę, że dla niektórych ważniejsze są statystyki Messiego niż dobro drużyny. Objaśnię niektórym jak to wygląda w tym sezonie, dla tych co nie oglądają meczów.

W tym sezonie jak Barcelona gra, każdy z nas widzi. Messi nie jest już tym super ofensywnym piłkarzem przywiązanym do '9', tylko zmienił się raczej w takiego ofensywnego pomocnika, co skutkuję trochę mniejszą liczą goli (prędzej czy późnij i tak pewnie dogoni Ronaldo ;D), ale za to fantastycznie współpracuje z kolegami, podając im wyśmienite piłki (żeby tylko tak kończyli jak on podaje...).
W Realu w 90% akcji szukany jest Ronaldo, czy to przez Bale'a czy Jamesa. Mają pozycję do strzału, mają ale podają bo CR się obraża po prostu jak ktoś inny strzeli (dziś to było idealnie widać przy golu Walijczyka). Karne karnymi, choć facet który ma taką masę mięśniowa, wzrost i wagę wywracający się kilka razy na mecz, gestykulując przy tym jak nawiedzony jest dla mnie śmieszny.

9 goli to imponujący wynik, ale spójrzmy na tabelę i już nie jest tak różowo. Jedni powiedzą, że właśnie z takimi przeciwnikami nabija się statystyki, ale w decydujących meczach jak na razie Ronaldo się nie pokazał w ogóle.

3

Ronaldo strzela dużo, ale w meczach gdzie trzeba ratować wynik już nie jest tak kolorowo. Messi ma 3 gole ale za to jak piłki rozdaje. Asysty też są ważne przecież.
Szacunek dla Ronaldo za te gole, ale to Messi z Barceloną ma 1 miejsce w lidze z kompletem punktów i bez straconego gola.

1

7-3 dla Ronaldo

4

Sędzia jakiś powalony. 2 karne z dupy...

3

Chcą dostać wpierd*l?

3

Z tego co czytałem, to dla niektórych lepiej by było przegrać, a żeby Messi miał 3 gole, bo jak to tak, że Ronaldo ma więcej.
Ja osobiście się cieszę, że z Messiego zrobił się taki ofensywny pomocnik, bo na prawdę świetnie się odnajduje na tej pozycji, a nie ukrywajmy, jak on poda piłkę, to nie ma ch**a we wsi, tylko z wykańczaniem jest problem.
Najważniejsze jest, aby była skuteczna i dobra gra, a i gole przyjdą z czasem.

3

Sprawdź sobie na transfermarkt...

4

Neymar, Sandro i Messi na Malagę :)

1

Jak z grą bo nie mam możliwości Barcy pooglądać?

1

Nawet na rm.pl nie ma takiej podniety dzisiejszym meczem jak tu...

7

Nie mogę czytać tego co wy tu wypisujecie. Wynik imponujący, ale Ci co nie oglądali meczu (95% osób tutaj) nawet nie wie, jak słabiutko grała defensywa Deportivo z bramkarzem na czele.
Podsumowanie komentatorów: "Wszystkie strzały Realu dziś wpadały do bramki gospodarzy".

Idę płakać, bo przegraliśmy już wszystko i Messi nie ma już kompletnie żadnych szans na cokolwiek. Ronaldo przecież strzelił hat-tricka...

13

"O Boże, Real wygrywa tak wysoko! Liga przegrana! Ronaldo król strzelców! Messi nic nie strzela!"

Nie wierze w to co czytam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?