2

W sumie racja, choć i niespodzianki mogą być :)

2

Huesca -> Elche -> Atletico -> Villareal -> Sevilla
Tak obstawiam :D

14

Xavi to obecnie nasz najlepszy pomocnik. Jedyny z tej formacji nie jest jeszcze w okresie przygotowawczym.

1

W II połowie ma być karny dla nas. Ronaldo załatwił :D

28

Suarez - 2 gole (80 min)
Neymar - 4 gole (90 min)
Messi - 2 gole, 1 asysta (30 min)

Real płakał jak oglądał :D

6

"Jestem pod wrażeniem i zaskoczony, jak klub chroni i uczy dzieci, w szkole pod względem harmonogramu, żywności. Byłem zaskoczony, bo widziałem dzieci, które mają z tego wielką przyjemność i żałuje, że nie mogłem tego doświadczyć". Luis Suarez

5


Bajka na wieczór jak ktoś nie widział :D

3

Jak będzie grał dobrze i strzelał gole dające trofea, to wisi mi to ile kosztował.

1

Żeby tylko Suarez szybko złapał rytm meczowy :/

2

Nie przypominam sobie żebym cokolwiek pisał ostatnio o ZP. Nie kłam...

11

Oto co kibice Realu dodają do statystyk Ronaldo branych pod uwagę do wręczenia ZP:

- "najlepszy atleta roku 2014 według plebiscytu ESPN".

Jeszcze Złota Płetwa 2014 i Złota Parasol 2014 :D

2

Hektor też miał problem z Achillesem. Wszyscy wiemy jak skończył ;/

6

Przecież 'fani' Realu biorą zawsze te kryteria pod uwagę, w których Ronaldo jest lepszy.
Ronaldo nie zdobywa pucharów - liczą się statystyki własne.
Ronaldo zdobywa puchary - liczą się tylko puchary.

1

Mathieu bardzo dobrze radzi sobie na LO. Myślę, że Alba może czuć presję i skłoni go to do pewniejszej gry w przyszłości :)

8

Prezydent Federacji Hiszpańskiego Furbolu Zawodowego, Javier Tebas przyznał, że LFP bierze pod uwagę uhonorowanie piłkarza FC Barcelona, Lionela Messiego, któremu brakuje zaledwie trzech goli, do tego, by zostać najlepszym strzelcem w historii La Liga. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że nagroda ma zostać wręczona Messiemu przy okazji najbliższego El Clasico, które zostanie rozegrane na Santiago Bernabeu.
Obecny rekord w ilości zdobytych bramek w hiszpańskiej ekstraklasie przez 59 lat dzierży legendarny piłkarz Athletic Bilbao, Telmo Zarra. Bask na swoim koncie podczas czternastu lat gry dla Los Leones zdobył 251 goli. Zatem bardzo prawdopodobne jest to, że czterokrotny zdobywca Złotej Piłki pobije ten wynik w najbliższym spotkaniu z Eibar, lub w następnym, z Realem Madryt.

- Dlaczego nie możemy uhonorować Messiego na Santiago Bernabeu? - powiedział Tebas, zapytany przez hiszpańskich dziennikarzy, czy taka nobilitacja może zostać przyznana przy okazji El Clasico, na stadionie Realu Madryt.

- La Liga nie może się obejść bez Messiego. On zasługuje na hołd. Powinniśmy coś dla niego zrobić - powiedział pełen uznania dla Argentyńczyka prezydent LFP.

Najbliższe Gran Derbi Europa zaplanowane są na 25 października na godzinę 18.

3

http://messivsronaldo.net/calendar-year.php
Tutaj jest, że CR ma 44 gole. Nie wiem które dane są poprawne :P

10

Oby się obeszło bez kontuzji.

1

Bacca

1

Ja wiem? Suarez z zawieszeniem jest lepszy od Benzemy grającego ;P
A tak na serio, to trochę przesadził, bo Benzema słabo gra w tym sezonie.

12

Cristiano: Benzema to najlepszy napastnik Ligi.

Trochę popili chłopaki chyba ;D

1

Ja też doceniam dorobek strzelecki Ronaldo, bo jest na prawdę imponujący, ale widzę jak gra Messi a jak Cristiano.
Messi praktycznie sam musi zaczynać swoje akcje jedynie z pomocą Neymara, a Ronaldo ma z kim współpracować.
Niestety wyszło to co mówiłem od początku sezonu. Barcelona ma za słabą pomoc. Liczę jedynie na powracającego Suareza.

1

Chodziło mi o pracę na boisku, gdzie Messi musi grać za pomoc, którą widzę tylko w przedmeczowych składach, a Ronaldo ma dostarczane piłki.

6

Co z tego, że Ronaldo ma więcej goli od Messiego, ja Barcelona ma więcej punktów od Realu...
Patrząc na pracę jaką obaj wynokonują na boisku dla drużyny, Messi zjada Ronaldo w każdym calu. Z tych 13 goli może z 5 było po jego akcjach, a reszta to efekt symulki czy dobitki z 5-6 m.
Wolę wygrać 1:0 po goli np. Mathieu, niż przegrać 3:4 po hattricku Messiego. Niestety dużo osób tutaj uważa inaczej jak widać...

7

Co z tego, że Ronaldo ma więcej goli od Messiego, jak Barcelona ma więcej punktów od Realu.
Patrząc na pracę jaką obaj wykonują na boisku dla drużyny, Messi zjada Ronaldo w każdym calu. Nikogo nie prowokuję i nie spinam się, ale z tych 13 goli, może z 5-6 były po akcjach Ronaldo. Reszta to efekt symulowania, którym gardzę u każdego piłkarza, albo po prostu dobitki z 5-7 m. Gole to nie wszystko.
Wolę wygrać 1:0 po golu Mathieu niż przegrać 3:4 po hat-tricku Leo. Niestety większość tutaj uważa inaczej.

23

Messi też by strzelał gdyby nie to, że musi zapieprzać za naszą "pomoc", która jeszcze jest w pre-sezonie...

1

Niemieckie Media:

Reus: W przyszłym roku zagram dla Barcy lub Realu, mimo wszystko nie ukrywam iż jestem fanem Barcelony.

1

Jak wróci Suarez, to żadna drużyna nam nie straszna ;)
Jedyne co mnie martwi, to pomoc. Jedynie Xavi coś gra. Wczoraj miał kilka kluczowych podań, ale reszta do poprawki.

34

Brawo Bravo :)

21

Kto by pomyślał przed sezonem, że naszym najlepszym pomocnikiem będzie 34 letni Xavi, który był przez wielu skreślany.

4

Plus po 2 nieprawidłowe spalone dla obu drużyn...
Dziś sędziowie się nie popisali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?