radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wg mnie, jakby Barcelona miała taki skład:
http://www.footballuser.com/formations/2014/11/1144097_FC_Barcelona.jpg i trenera klasy światowej, który wprowadził by szybszą grę, strzały z dystansu i miał na prawdę jaja, to sezon by mógł być bardzo udany.
Teraz możemy sobie gdybać, ale transfery były jak najbardziej możliwe, a i nikt nie zmuszał zarządu do zatrudniania Enrique.
1
Może i racja, bo u Enrique Rakitić i Rafinha formę stracili.
Pierwsze trzeba zacząć od zmiany zarządu, potem sprowadzić normalnego trenera i wtedy coś w końcu ruszy. A i jeszcze jedno.
Reus wtedy będzie grał w jakimś Bayernie, Kroos będzie gwiazdą w Realu, a Cuadrado będzie zapieprzał na skrzydle w Chelsea. Co w Barcelonie? Odcinanie kuponów do 2016 r. bo "Wielka Rewolucja 2014" okazała się kompletną porażką :P
18
Wyobraźcie sobie, że spokojnie mogliśmy mieć dwóch z tej trójki: Reus-Kroos-Cuadrado do pomocy, która w tym sezonie dalej jest w okresie przygotowawczym, ale co jak tam wiem. Przecież wg zarządu i trenera wszystko jest w porządku i skład jest bez zarzutów.
1
Gra dobrze? Gra. Strzela? Strzela. Asystuje? Asystuje
Fakt. Dali za niego może za dużo, ale przynajmniej coś robi w kierunku spłaty. A co u nas? Posucha :P
29
Nowi pomocnicy Realu (w lidze):
James - 4 gole, 4 asysty
Kroos - 1 gol, 6 asyst
Nowi pomocnicy Barcelony (w lidze):
Rakitić - 2 gole, 1 asysta
Rafinha - 0 goli, 0 asyst
Kroos chciał do Barcelony? Po co go.
Reus chciał do Barcelony? Po co. Mamy Rafinhę i innych wychowanków.
#dziekienriquezasupertransfery
1
Kto jest zadowolony z gry Barcelony i trenerki Enrique, niech pierwszy rzuci kamień ;D
50
Jeszcze taka statystyka:
Ponad 100 wykonanych rzutów rożnych = 0 bramek
1
Najlepsi pomocnicy Barcelony: Messi, Suarez.
1
Jakby grali od początku z Neyem, to by takiej padaki nie było.
1
O 16 miała grać Barcelona. Nie ma tego meczu, bo jakiś Piast Gliwice gra z Almerią
2
Co tam wynik i gra. Posiadanie najważniejsze!
3
Jedyny pozytyw to to, że serwer nie padł ;D
0
Szkoda, że nie ma Roberto. Pierwszy do wejścia pewnie by był dla Enrique.
5
Spokojnie. Nasz super taktyk-trener wymyśli coś na II połowę...
9
Po co Neymar, po co Suarez.
Enrique wie lepiej.
#supertaktykenrique
3
Bardzo dobrze. Enrique i jego super taktyki. Żałosne wypowiedzi, żałosna gra, żałosny trener.
0
A nie Rafinha? :)
2
Rakitic w tamtym sezonie świetny. Wystarczył Enrique żeby stał się słaby.
1
Suarez na ławce: Co ja tu ku**a robię?!
; D
2
Już listopad, a Enrique dalej nie ogarnia.
Ciśnie nas Almeria...
1
My: klepa, klepa, strata.
Oni: kontra, groźna sytuacja.
Brak słów...
27
Messi - 71 goli w 90 meczach
Raul - 71 goli w 142 meczach
Ronaldo - 70 goli w 107 meczach
:P
2
Suarez jeszcze zagubiony nie pewny. Nie ma co się załamywać, w końcu się przełamie o będzie strzelał i asystował :P
17
Ter Stegen lepiej podaje niż Alves.
8
Gdybym napisał co sądzę o Sergio w I składzie, poszedłbym do więzienia...
4
A ja się wyróżnię i po prostu pogratuluję Realowi wygranej :)
3
Alexis na 2:0
0
Myśmy też mieli wygrać w sezonie 09/10 i 11/12 ;)
2
Mam takie szczęście, że jadę na ten mecz ;D
2
Szybciej odejdzie zarząd niż Vermaelen zacznie grać.