0

Czy tylko mi się wydaje, że mamy najwolniejsze kontry z tych topowych drużyn?

5

Rezerwowy atak drużyny aspirującej do wygrania LM: Pedro, Munir, Sandro.

1

No Suarez, no goals.

0

Lepiej niż Messi :D

5

Chciałbym żeby Roma była Mistrzem Włoch :D

13

Cuadrado, Reus i wtedy by coś ruszyło. Niech chociaż TAS pozwoli na zakup jednego piłkarza. Nasza gra to wystarczająca kara ;)

17

Dali Munirowi koszulkę Neymara i to tyle z podobieństw :)

3

"Tylko Messi może grać zawsze".
34 - letni Xavi również.

1

Fabregas i tak ma dużo lepsze statystyki niż Iniesta patrząc na ten rok, Suarez został królem strzelców i asyst najbardziej wyrównanej ligi świata, a to, że Reus nie pojechał na MŚ to żaden argument, bo James jest bo został tam królem strzelców. W ogólnych statystykach lepiej wypada Niemiec. Można się z tym nie zgadzać, ale brak tych nominacji to parodia.

3

Mi brakuje: Suareza, Reusa, Fabregasa, Alexisa i Lewandowskiego.
Suarez za Costę
Reus za Jamesa
Fabregas za Iniestę
Tych na pewno bym wymienił.

1

Wg hala dzeci z rm.pl i nie tylko, w tym roku nie patrzymy na MŚ (nie uwzględniamy Jamesa). Eksperci powinni się zastanowić ;)

1

Ale problem jest w pomocnikach ofensywnych, bo nie ma kto posyłać piłek oprócz Leo :)

1

Zdecydujcie się hala dzieci czy bierzecie pod uwagę statystyki czy puchary, bo to u was zależy od faworyta do wygranej...
"Sneijder - patrzymy na MŚ, Messi - nie patrzymy na MŚ".

4

Jak mówiłem jeszcze w sierpniu, że z taką pomocą nigdzie nie zajdziemy przez 2 lata, to hejty leciały aż miło...

1

Jakby nie to głupie ugryzienie, to Suarez powinien dostać.
W PL (gdzie bez wątpienia trudniej się strzela, bo liga jest bardziej wyrównana) strzelił 31 goli (warto dodać, że bez karnych) i miał 21 asyst. Nie ujmując nic Ronaldo, bo piłkarzem jest świetnym, ale dla mnie to Urugwajczyk powinien wygrać. Niestety jeden poważny błąd zdecydował inaczej, bo Suarez dopiero zaczyna grę, a popularny "skszydłowy z kontuzją" już dawno wystartował.

1


Świetne podsumowanie meczu z Realem ;D

12

Wczoraj dobry mecz miał Alves, ale tak jak cała drużyna obniżył loty w II połowie :)

0

Rakitić/Xavi - Rafinha - tak będzie wyglądać pomoc pewnie.

0

Mówię ogólnie w kontekście całego sezonu, bo niestety tak to wygląda.

16

Atak mamy świetny, ale co z tego jak Messi robi za pomocnika, bo nie ma kto rozgrywać i podawać...

2

Właśnie dlatego nie powinien dłużej grać na DPM.

1

Busquets niech gra z Rakitić'em w razie dłuższej absencji Andresa.
Przecież Sergio ma świetny przegląd pola i ma świetną technikę - nie raz popisywał się świetnymi otwierającymi piłkami.

1

Na to trzeba czasu i ogrania w I zespole. Nam potrzeba formy zawodników z I składu na wczoraj jak to się mówi :)

1

Niestety patrzy na nazwiska, a nie na formę. Dziś powinien zagrać Bartra na ŚO z Mathieu, Alba na LO i Rakitić albo... Busquets zamiast Xaviego, no i oczywiście Mascherano na DPM :)

0

To nie jego wina. Takie dostaje polecenia od trenera :/

2

Na tę chwilę, wg mnie, dobrych jest 6 piłkarzy: Bravo, Mathieu, Mascherano, Messi, Neymar, Suarez i 1 zmiennik: Sandro.

Czy tak chcemy wygrywać puchary przez 2 lata: bez pomocy, bez obrony, bez zmienników? No właśnie.

2

A może by tak spróbować zrobić z Busqetsa rozgrywającego - takiego Xaviego, bo techniki mu nie brakuje i ma dobry przegląd pola.
Skoro i tak nasza pomoc jest jaka jest, to czemu by nie spróbować.
Mascherano by grał wtedy na DPM i coś by mogło z tego być :P

1

Tym komentarzem pokazałeś, że to Ty nie myślisz, bo nie skumałeś o co chodzi tylko się spinasz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?