radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko mi się wydaje, że mamy najwolniejsze kontry z tych topowych drużyn?
5
Rezerwowy atak drużyny aspirującej do wygrania LM: Pedro, Munir, Sandro.
1
No Suarez, no goals.
0
Lepiej niż Messi :D
0
https://mid.vncdn.co/vine/videos/EFF1A1C6AA1139351043671470080_3688757c34e.0.1.18340278581526453341.mp4
Lewy zbija pionę z Pepem :P
5
Chciałbym żeby Roma była Mistrzem Włoch :D
13
Cuadrado, Reus i wtedy by coś ruszyło. Niech chociaż TAS pozwoli na zakup jednego piłkarza. Nasza gra to wystarczająca kara ;)
17
Dali Munirowi koszulkę Neymara i to tyle z podobieństw :)
2
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/128/262/size_1000x410/pic_2014-10-28_JUGADORES_VIDEO_03.v1414519275.JPG?timestamp=1414595920047
Super zdjęcie :D
3
"Tylko Messi może grać zawsze".
34 - letni Xavi również.
1
Fabregas i tak ma dużo lepsze statystyki niż Iniesta patrząc na ten rok, Suarez został królem strzelców i asyst najbardziej wyrównanej ligi świata, a to, że Reus nie pojechał na MŚ to żaden argument, bo James jest bo został tam królem strzelców. W ogólnych statystykach lepiej wypada Niemiec. Można się z tym nie zgadzać, ale brak tych nominacji to parodia.
3
Mi brakuje: Suareza, Reusa, Fabregasa, Alexisa i Lewandowskiego.
Suarez za Costę
Reus za Jamesa
Fabregas za Iniestę
Tych na pewno bym wymienił.
1
Wg hala dzeci z rm.pl i nie tylko, w tym roku nie patrzymy na MŚ (nie uwzględniamy Jamesa). Eksperci powinni się zastanowić ;)
1
Ale problem jest w pomocnikach ofensywnych, bo nie ma kto posyłać piłek oprócz Leo :)
1
Zdecydujcie się hala dzieci czy bierzecie pod uwagę statystyki czy puchary, bo to u was zależy od faworyta do wygranej...
"Sneijder - patrzymy na MŚ, Messi - nie patrzymy na MŚ".
4
Jak mówiłem jeszcze w sierpniu, że z taką pomocą nigdzie nie zajdziemy przez 2 lata, to hejty leciały aż miło...
1
Jakby nie to głupie ugryzienie, to Suarez powinien dostać.
W PL (gdzie bez wątpienia trudniej się strzela, bo liga jest bardziej wyrównana) strzelił 31 goli (warto dodać, że bez karnych) i miał 21 asyst. Nie ujmując nic Ronaldo, bo piłkarzem jest świetnym, ale dla mnie to Urugwajczyk powinien wygrać. Niestety jeden poważny błąd zdecydował inaczej, bo Suarez dopiero zaczyna grę, a popularny "skszydłowy z kontuzją" już dawno wystartował.
1
Świetne podsumowanie meczu z Realem ;D
12
Wczoraj dobry mecz miał Alves, ale tak jak cała drużyna obniżył loty w II połowie :)
0
Rakitić/Xavi - Rafinha - tak będzie wyglądać pomoc pewnie.
0
Mówię ogólnie w kontekście całego sezonu, bo niestety tak to wygląda.
16
Atak mamy świetny, ale co z tego jak Messi robi za pomocnika, bo nie ma kto rozgrywać i podawać...
2
Właśnie dlatego nie powinien dłużej grać na DPM.
1
Busquets niech gra z Rakitić'em w razie dłuższej absencji Andresa.
Przecież Sergio ma świetny przegląd pola i ma świetną technikę - nie raz popisywał się świetnymi otwierającymi piłkami.
1
Na to trzeba czasu i ogrania w I zespole. Nam potrzeba formy zawodników z I składu na wczoraj jak to się mówi :)
1
Niestety patrzy na nazwiska, a nie na formę. Dziś powinien zagrać Bartra na ŚO z Mathieu, Alba na LO i Rakitić albo... Busquets zamiast Xaviego, no i oczywiście Mascherano na DPM :)
0
To nie jego wina. Takie dostaje polecenia od trenera :/
2
Na tę chwilę, wg mnie, dobrych jest 6 piłkarzy: Bravo, Mathieu, Mascherano, Messi, Neymar, Suarez i 1 zmiennik: Sandro.
Czy tak chcemy wygrywać puchary przez 2 lata: bez pomocy, bez obrony, bez zmienników? No właśnie.
2
A może by tak spróbować zrobić z Busqetsa rozgrywającego - takiego Xaviego, bo techniki mu nie brakuje i ma dobry przegląd pola.
Skoro i tak nasza pomoc jest jaka jest, to czemu by nie spróbować.
Mascherano by grał wtedy na DPM i coś by mogło z tego być :P
1
Tym komentarzem pokazałeś, że to Ty nie myślisz, bo nie skumałeś o co chodzi tylko się spinasz...