0

Ok

5

Co robi Edgar jak jest głodny?


Ie

1

3 gole z dystansu :o

4

Pomoc +4 do kanadyjki :D

2

Jak z Chelsea :D

3

Gamper ratował, Bartomeu niszczy ;/

1

Bo nie był Atletą Roku 2014 ;)

20

http://www.comparestoreprices.co.uk/images/ni/nike-08-09-barcelona-away-shirt---xavi-6.gif
Chyba najlepsze wyjazdowe stroje jakie Barcelona miała od Nike :P

1

Z drugiej strony patrząc:
http://uploads.fcbarca.com/uploads/news-large/40420.jpg - projekt
http://4.bp.blogspot.com/-KC6WxgJOzgk/T97za18PwKI/AAAAAAAAA2w/rwoQk_6YTgw/s1600/barcelona_new_jersey_2013__54433.jpg - efekt końcowy

Różnica jest duża, ale mi osobiście się nie podoba pomysł z poziomymi pasami i to w takim wydaniu.

1

Nike "czegoś takiego" na rynek nie wypuści pod swoją marką. Nie ma się co martwić :PJuż kilka razy były zdjęcia, co to ma Barcelona nie nosić, ale wiemy jak się to skończyło :P

2

Real by list wysłał do butelki :D

1

Zadałem normalne pytanie, a już doszukują się prowokacji jakichś...

1

Czemu Neymar nie jest pogrubiony w napastnikach?

17

Lepiej nie, bo się okaże, że to my będziemy płacić.

0

Barcelona czeka aż Valencia się ustawi w obronie...

1

No jak Pedro...

13

Zaraz będzie:
PILNE! Mascherano i Busquets w wyjściowym składzie!

9

Po 12 meczach ligowych sezonu 13/14:
Messi: 8 goli, 4 asysty
Neymar: 3 gole, 7 asyst

Po 12 meczach ligowych sezonu 14/15:
Messi: 10 goli, 8 asyst
Neymar: 11 goli, 3 asysty

14

Jeszcze nowy prezydent by się przydał.

1

No to teraz czekamy aż wróci do formy :)

66

Zaraz Real wyśle list do 'Forbes', że to Ronaldo jest najbardziej wpływowy ;D

50

Pamiętam jak gwizdał z Kopenhagą i grę przerywali xD

1

To po to Vermaelen do Barcy przyszedł. Darmowa opieka medyczna, audi... ;D

0

Dobre porównanie ;D

4

ZP przyznają w styczniu, a głosowanie kończy się pod koniec listopada. Bez sensu. Jakby było do końca grudnia, to Messi spokojnie mógłby walczyć o zdobycie tej nagrody.
Ronaldo wygrał więcej trofeów, fakt, ale rok temu wg niektórych trofea się nie liczyły. Indywidualne, Messi wcale nie odbiega od Ronaldo, którego to ponoć najlepszy rok, a Messiego "najsłabszy". O MŚ nie wspominam, bo wg tych samych osób w 2010 się liczyły, a w tym nie.

5

Skoro Douglas jest taki dobry, to czemu go nie wystawia?! Szkoda mi Montoyi, bo to wielki talent, a musi cierpieć przez niezrozumiałe decyzję trenera. W czym średniak z ligi brazylijskiej jest lepszy od gracza wycenianego na 12 mln Euro?

6

Wg hala dzieci:
Rok temu jak miał wygrać Ribery, który zdobył 5 pucharów z LM włącznie - puchary się nie liczą
Teraz jak ma wygrać Ronaldo - przecież wygrał 3 puchary. To się liczy.

7

Na pewno wiemy kto nie zagra - Montoya ;/

6


Najlepsza '11' wg Ibry, gdzie znalazło się trzech piłkarzy Barcelony :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?