radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze, że nie mamy zakazu i nie sprowadzaliśmy nikogo latem.
1
Zaraz się okaże, że Real chce jeszcze Koke i Bendera.
24
W FIFIE chyba. Neymar nigdzie nie idzie.
1
Real się interesuje zawsze tymi co Barcelona. Nawet jak nie mają gdzie wystawić potem piłkarza, to i tak muszą kupić...
52
Jedynym "Maravilla" był David Villa.
2
Jak Pedro strzela, to wiedz, że coś się dzieje!
28
Ronaldo skończyłby u Enrique na ŚO jeszcze :D
4
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10403401_10153001518584305_2420447991735249354_n.jpg?oh=99324ff5c41b143aca7fc01e3435481f&oe=54E26641
"Nowy Puyol" :P
1
Mówiłem o tym w sierpniu, że pomoc jest za słaba na 2 lata i trzeba kogoś dokupić. Jak widać miałem rację.
3
Bo oni ciągle mają jakieś: pierwokup Neymara, Suareza i jakichś innych Hazardów.
1
"Choć Real ma podobno prawo pierwokupu gwiazdy Borussii" - po tym przestałem czytać.
2
Neymar w kadrze Brazylii: 43 gole, 26 asyst.
1
Na pewno, ale biedni nie są ;)
19
Zawsze mnie dziwiło to, po co piłkarze w wieku dwudziestu paru lat piszą autobiografie. Rozumiem po zakończeniu kariery, ale nie w trakcie.
4
Jak ja się cieszę, że Xavi został z nami, ale trochę wstyd, że najlepszym pomocnikiem w Barcelonie jest prawie 35 - letni Generał...
Na szczęści ma jeszcze w sobie odrobinę magii i pomoże w trudnych momentach.
12
Zostaniemy z Montoyą który ma kosę z Lucho i no-name'm Douglasem. Super sprawa ;___;
7
Przeglądam sobie książkę "FC Barcelona. Głos z szatni." i oto kilka wypowiedzi piłkarzy Barcelony z lat 2009-2011:
1. Kiedy nie posiadamy piłki, cierpimy fizycznie, ale również psychicznie. Musimy mieć piłkę, by być bardziej sobą - Xavi
2. Kluczem jest odpowiednie podejście wszystkich zawodników. Mamy ochotę cały czas wygrywać i dlatego każdy mecz traktujemy jak finał. - Messi
3. Czasem jednak rozmiar ma znaczenie. My, wysocy, musimy pomagać tym mniejszym. - Sergio
4. Na Camp Nou, gdy występujesz w roli gościa, mecze stają się bardzo długie. - David Villa
5. Naszą grę można jeszcze poprawić - Pique
6. Drużyna walczy o wszystko, chce wygrywać wszystkie trofea. Ta drużyna zawsze chce wygrywać, jest przyzwyczajona do wygrywania do wygrywania z kim się da i gdzie się da. Zawsze chce więcej i więcej. Chce bez przerwy sięgać po kolejne trofea. - Pique
7. Ta drużyna od dawna udowadnia, że jest głodna sukcesu i chce walczyć do końca. - Puyol
8. Musimy trzymać się wszyscy razem, to jest klucz. Ci, którzy nie grają, też zawsze dokładają coś od siebie. Właśnie tak zdobywa się trofea. - Puyol
9. W Trecera Division nie strzelałem goli, a w Primiera Division robię to z łatwością. To dzięki kolegom, których podań po prostu nie da się zmarnować - Pedro
10. W profesjonalnym futbolu liczą się zwycięstwa, ale my, piłkarze, wolimy wygrywać dobrze się przy tym bawiąc. - Alves
Które z nich są dziś prawdziwe? Odpowiedzcie sobie sami :)
2
Xavi zapytany o Enrique przy dziennikarzach robi minę jak na zdjęciu po lewej, a zapytany prywatnie jak po prawej :D
1
Może być tak, że pod wodzą Mou Pique będzie znów na topie :P
3
Luis "Taktique" Enrique jeszcze nie testował m.in:
1. Messiego na bramce.
2. Suareza z Neymarem na ŚO.
3. Mathieu jako mediapunta.
4. Atak: Masip-Ter Stegen-Bravo
:D
2
Jak dla mnie to Alba w ofensywie nie ma startu do Alaby z Bayernu czy Rodriqueza z Wolfsburga. Fakt, czasami ma dobre mecze i dużo daje od siebie, ale w obronie przeważnie. W ataku nie jest taki produktywny.
2
Jak nie ma kto podawać, to ja mają strzelać? Pomoc w tym sezonie to parodia.
23
Na zdjęciu kandydat Lucho na PO w przypadku absencji Alvesa, Douglasa i Adriano :D
0
i posiadanie ;D
52
Suarez: 200 min, 3 asysty
Iniesta+Rakitić+Rafinha+Xavi: 1940 min, 1 asysta
55
A pamiętacie gola Alby z Milanem na 4:0? :P
Jeden z najlepszych jak nie najlepszy mecz Barcelony od odejścia Guardioli.
1
Ten sam Kroos chciał grać u nas... Jedno słowo: zarząd.
0
Sarkiego z Wisły :D
11
Szkoda, że nie mamy pomocy.
3
Prawda.
http://www.transfermarkt.pl/sergio-ramos/leistungsdaten/spieler/25557