radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Alves 4.0 a Alba 5.5? Trochę przesada. Ja Alby praktycznie nie widziałem w tym meczu, a Alves jednak coś ciągnął grę + zaliczył ważną asystę.
1
Poległeś własną bronią (suchymi liczbami) :)
Ja odniosłem się do ogółu Villi, a nie do konkretnego przedziału czasowego. Zgadzam się z tym, że potem już słabo grał, ale ta kontuzja jeszcze go bardziej przytłoczyła i już nie wskoczył na odpowiedni poziom, choć miał kilka przebłysków i ważnych goli. Kto wie co by było jakby nie ten feralny dzień. Może by się odbudował, a tak taka długa przerwa w grze odbiła się też pewnie i w psychice.
Nie ma sensu się kłócić tutaj bo nie jesteśmy na fioletowej. Ja mam swoje zdanie, a Ty masz swoje. Każdy przedstawił to co myśli, a ubliżanie drugiego do niczego nie prowadzi.
1
Nie obchodzi mnie to. Ty ciągle wyjeżdżasz ciągle ze statystykami więc i ja podałem. Burliga był lepszy od Alvesa w tamtym sezonie i liczby to pokazują :)
A i jeszcze jedno. Przed znakami interpunkcyjnymi nie daje się spacji...
2
Jak się odwołujesz do statystyk, to dawaj pełne, a nie tylko 40 spotkań. Nie masz racji a brniesz w to dalej nie wiem po co...
Czemu nie dajesz statystyk z sezonu 10/11 (18 goli i 10 asyst w lidze). Jak na pozycję na której grał, to były bardzo dobre, ale nie tylko o to chodzi. W tym sezonie robił naprawdę dużo dla drużyny, potrafił ściągnąć na siebie obrońców rywali, co dawało wolną drogę dla kolegów i był aktywny w każdym meczu.
Statystyki to nie wszystko. Trzeba oceniać wkład danego piłkarza w drużynę, a skoro dla Ciebie kilkumiesięczna przerwa nie wpływa na piłkarza, to OK...
PS. Twoim tokiem rozumowania. Jak tak bardzo polegasz na statystykach to masz:
Sezon 13/14 liga:
Łukasz Burliga - 2 gole, 5 asyst
Dani Alves - 2 gole, 3 asysty
Wniosek? Burliga był lepszy od Alvesa w tamtym sezonie i pokazują to statystyki, więc nie ma żadnej dyskusji.
1
Chodziło mi o ligę, ale ogólnie rzeczywiście 3-0-1 :)
1
Po co komu statystyki? Wszystko jest dostępne. Nie wiem jak Ty, ale niektórzy nie patrzą na suche liczby, tylko na ogólną dyspozycję...
0
Mam nadzieję, że po sobotnim meczu bilans Neymara z Realem to będzie 3-0-0 :P
2
Słabszy okres miał przed kontuzją, ale był to tylko na początku sezonu 11/12. Przecież w całym sezonie 10/11 trzymał równy, wysoki poziom.
Potem po kontuzji w sezonie 12/13 miał dobre statystyki, ale nie grał już tak jak wcześniej.
3
Grał dobrze, ale poziomu ze wcześniejszych sezonów nie osiągnął.
22
Pamiętam jak w sezonie 10/11 MVP niszczyło wszystkich. Gdyby nie ta pechowa kontuzja Villi, mógłby on spokojnie być nadal w TOP 3 najlepszych napastników świata.
Życzę mu wszystkiego najlepszego, bo to typ piłkarza, którego wszyscy lubią.
2
Podsumowanie 'Crackovia' meczu z Rayo :D
1
Nie dopisałem, że po Messim. Mój błąd. Wybaczcie ;P
2
Pedro w tym sezonie zawodzi co mecz. Dobrze, że wraca Suarez, bo nie wyobrażam sobie gry z Pedro w składzie na dłuższy okres.
Pique obniżył loty i to widać. Nie radził sobie z ofensywą beniaminka, a to już powód do obaw. Ławka mu dobrze zrobi.
Alves Alvesem. Na razie najlepszy asystujący Barcelony w lidze (3 asysty). Bardziej niepokoję się o pomocników, którzy tych asyst nawet nie widzieli.
7
Szkoda, że o Pique nie zapytali :D
34
Liga 13/14 po 8 kolejkach:
Messi - 8 goli, 3 asysty
Neymar - 2 gole, 5 asyst
Liga 14/15 po 8 kolejkach:
Messi - 7 goli, 8 asyst
Neymar - 8 goli, 1 asysta
3
Najlepszy duet na świecie zmieni się za tydzień w Zabójcze Trio! :D
0
Iniesta co podał :o
0
Pique to pomyłka dziś
0
Szkoda, że kolejny mecz bez pomocy gramy.
4
Wyszło ustawienie 1-4-3-3, a gra 1-1-0-2
1
Jest. 45 min i dopiero wzmianka o pyskówce Pique
1
Więcej strzałów z dystansu i może coś wpadnie...
0
Głupotę? Szkoda z Tobą dyskutować...
0
Szkoda gadać, że jesteś tak w niego zapatrzony.
0
Alves po staremu: źle albo źle.
5
Ronaldo już by umierał w polu karnym
1
Który to karny już w lidze dla Realu?
2
Rozumiem, że 4 gole w jednym meczu to imponujący wynik, ale żeby zaraz pisać "dlaczego nie kupiliśmy Aguero?!" to lekka przesada. Jest dobry, ale ma częste wahania formy.
Poza tym (wiem, że do niektórych jeszcze nie dotarło) MAMY SUAREZA! :D
16
A tu Luis zrobi wszystkich w ch**a i na DPM zagra Xavi :D
50
Gdybym powiedział co myślę o tych nominacjach, poszedłbym do więzienia.
Klasyk, a prawdziwy :D