radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Po co? Mamy świetny skład i super zmienników :V
23
Dobrze, że mamy tak świetnych zmienników, bo bym się martwił przez te kontuzje.
1
Już widzę obronę na Ajax: Douglas, Alves, Pique, Adriano.
Montoya i Bartra na trybunach bo tak.
#enriquefochforever
1
Przecież mamy Ver..., a no tak, ale damy radę - w grudniu kupimy Hummelsa...no cóż :/
2
Kłamstwa Enrique + brak pomysłu na grę + brak zmian w grze + słaba pomoc = 3 miejsce
2
Obrona Enrique na następny mecz: Alves, Sergio, Pique, Suarez ;)
5
Enrique odszedł z Celty i zobaczcie jak grają i jak stoją w tabeli.
4
Suarez miał marzenie żeby przyjść do nas, ciężko trenował przez 4 miesiące żeby znów być najlepszą '9' na świecie, po czym Enrique "wykorzystuje jego potencjał" ustawiając go na skrzydle...
0
Enrique niech Suareza na bramce ustawi. Taki sam potencjał wydobędzie
0
Jezus nam strzelił...
1
Wszyscy widzą, że Busquets się nie nadaje, oprócz Enrique.
10
Najlepsza '9' na świecie gra na skrzydle i Enrique chce wykorzystać maksymalnie potencjał...
#enriquelogic
1
Można nie lubić Ronaldo przez Jego zachowanie, ale trzeba przyznać, że ma świetną formę i w dodatku strzela na zawołanie.
1
Jego czas minął 2 lata temu. W każdym topowym klubie już by był dawno sprzedany, ale przecież to "wychowanek" i lepszy od Alexisa...
5
Dobrze, że mamy Suareza, bo nie można było dłużej patrzeć na Pedro w ataku...
3
http://zippy.gfycat.com/DeliciousPleasingCamel.webm
Neuer lepiej kiwa od Pedro XD
2
Espanyol wygrał jakiś talerz :D
4
Puchar Gampera i Superpuchar Katalonii nasz. Jeszcze Puchar Katalonii na wiosnę i mamy potrójną koronę!
5
I puchar w sezonie. Teraz już pójdzie z górki :D
0
Grimaldinho ;)
14
Ronaldo płacze jak ogląda ;/
26
Spokojnie. Na karne wejdzie Ronaldo ;D
2
Jezus, Maria :O
5
To nie siatkówka. Nie ma zmian powrotnych :P
1
Halilović i Adama do I składu, Pedro, Munir i Roberto do II.
0
Xavi teraz jak za najlepszych czasów zagrał :D Można? Można.
23
Nawet Bartra w ataku gra lepiej od Pedro...
7
Adama nie ma nikogo przy sobie w obszarze 20 m, a Xavi i Rakitić wolą podawać do siebie w środku boiska, po czym tracą piłkę i idzie szybka kontra.
Podsumowanie gry Barcy w tym sezonie :D
1
Bo nie jest wychowankiem...
1
Jeśli Pedro poziomem jest niżej niż 19-letni piłkarze z rezerw, to chyba czas na pożegnanie.