19

Po co? Mamy świetny skład i super zmienników :V

23

Dobrze, że mamy tak świetnych zmienników, bo bym się martwił przez te kontuzje.

1

Już widzę obronę na Ajax: Douglas, Alves, Pique, Adriano.
Montoya i Bartra na trybunach bo tak.
#enriquefochforever

1

Przecież mamy Ver..., a no tak, ale damy radę - w grudniu kupimy Hummelsa...no cóż :/

2

Kłamstwa Enrique + brak pomysłu na grę + brak zmian w grze + słaba pomoc = 3 miejsce

2

Obrona Enrique na następny mecz: Alves, Sergio, Pique, Suarez ;)

5

Enrique odszedł z Celty i zobaczcie jak grają i jak stoją w tabeli.

4

Suarez miał marzenie żeby przyjść do nas, ciężko trenował przez 4 miesiące żeby znów być najlepszą '9' na świecie, po czym Enrique "wykorzystuje jego potencjał" ustawiając go na skrzydle...

0

Enrique niech Suareza na bramce ustawi. Taki sam potencjał wydobędzie

0

Jezus nam strzelił...

1

Wszyscy widzą, że Busquets się nie nadaje, oprócz Enrique.

10

Najlepsza '9' na świecie gra na skrzydle i Enrique chce wykorzystać maksymalnie potencjał...
#enriquelogic

1

Można nie lubić Ronaldo przez Jego zachowanie, ale trzeba przyznać, że ma świetną formę i w dodatku strzela na zawołanie.

1

Jego czas minął 2 lata temu. W każdym topowym klubie już by był dawno sprzedany, ale przecież to "wychowanek" i lepszy od Alexisa...

5

Dobrze, że mamy Suareza, bo nie można było dłużej patrzeć na Pedro w ataku...

3

2

Espanyol wygrał jakiś talerz :D

4

Puchar Gampera i Superpuchar Katalonii nasz. Jeszcze Puchar Katalonii na wiosnę i mamy potrójną koronę!

5

I puchar w sezonie. Teraz już pójdzie z górki :D

0

Grimaldinho ;)

14

Ronaldo płacze jak ogląda ;/

26

Spokojnie. Na karne wejdzie Ronaldo ;D

2

Jezus, Maria :O

5

To nie siatkówka. Nie ma zmian powrotnych :P

1

Halilović i Adama do I składu, Pedro, Munir i Roberto do II.

0

Xavi teraz jak za najlepszych czasów zagrał :D Można? Można.

23

Nawet Bartra w ataku gra lepiej od Pedro...

7

Adama nie ma nikogo przy sobie w obszarze 20 m, a Xavi i Rakitić wolą podawać do siebie w środku boiska, po czym tracą piłkę i idzie szybka kontra.
Podsumowanie gry Barcy w tym sezonie :D

1

Bo nie jest wychowankiem...

1

Jeśli Pedro poziomem jest niżej niż 19-letni piłkarze z rezerw, to chyba czas na pożegnanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?