radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Bardzo dobrze zagrał w oficjalnym debiucie. Nie było widać tej długiej przerwy, a i mógł mieć spokojnie 2 asysty.
Nie było jeszcze pełnego zgrania, ale piłkarzem jest wybitnym i z meczu na mecz będzie coraz lepiej.
7
Nie mamy klasowych zmienników do pomocy i ataku. Nie ma się co dziwić, że przegrywamy z mocnym rywalem, jak nie ma kim postraszyć w razie jak komuś nie idzie. Dobrze, że Suarez wrócił.
0
Neymar też nie chciał ;)
0
W tamtym sezonie kilkanaście i nie bez powodu jego wartość wzrosła o 10 mln, bo jest naprawdę świetny w obronie.
Nam nie trzeba super szybkiego ŚO, który będzie biegał jak Neymar, tylko czołg taki jak Puyol.
1
Właściwie to brakuje nam dobrego pomocnika (Reus/Cuadrado), obrona jako taka jest, tylko Luis woli stawiać na nazwiska, a nie na dyspozycję. Dziś powinien zagrać Vermaelen...a nie, on jest na testach jeszcze - u lekarzy... Było dodać więcej kasy i byłby Hummels...
Dlaczego w takiej dyspozycji Pique, pary stoperów nie tworzli Bartra z Mathieu, a na LO nie grał Alba?
Dlaczego po dwóch świetnych meczach Mascherano nie gra na DMP?
Dlaczego Montoya nie dostaje szans w lidze?
Dlaczego nie został powołany Sandro, który jest w dużo lepszej formie od Pedro i Munira?
Dlaczego zszedł świetny Suarez, a wszedł Kanaryjczyk, który kompletnie nic nie dał drużynie?
Niech każdy sobie odpowie sam...
Co więcej, od sierpnia mówiłem, że nie mamy pomocy na 2 lata i żadne Rafinhe i Halilović'e tu nie pomogą. Była możliwość wzięcia Reusa, to nie wypaliło - teraz cierpimy i Messi musi grać w drugiej linii.
3
Obrona skończyła się odkąd nie ma Puyola i Abidala.
2
Wiem, że niektórzy nie mogą przełknąć tej porażki, bo trudno im się będzie pokazać w gimnazjum w poniedziałek, ale to nie koniec świata. Nie przegraliśmy ligi przecież. Dalej jesteśmy liderem.
Mamy świetny atak, tylko do słabej obrony doszła pomoc w tym sezonie, gdzie musi grać Messi, bo nie ma kto rozgrywać piłki!
Trzeba się podnieść i iść dalej, bo lamenty i zwalnianie wszystkich nie przywrócą 3 punktów...
6
Kibicem się jest, a nie bywa. Nic nie jest stracone, gramy dalej.
21
Wiele nie będę pisał, bo już wszystko zostało powiedziane zapewne.
Co wiemy po meczach z silnymi rywalami?
1. Gra się nie zmieniała.
2. Obrona dalej zawodzi.
3. Stałe fragmenty dalej są naszą udręką.
4. 0 kontr, 0 szybkiego grania.
5. Znów klepania i szybkie straty.
6. Przy złym wyniku próba wjechania z piłką do siatki.
7. Kolejny mecz Messiego w pomocy…
Coś by się jeszcze znalazło, ale przykro szkoda mi tego, że Barcelona znów nie wyciąga wniosków, bo to nie pierwszy raz i jeszcze te powołania Luisa i niezrozumiałe zmiany…
Najbardziej cieszy mnie to, że Suarez mimo takiej przerwy był bardzo ruchliwy i mógł zaliczyć dwie asysty. Kilka meczów + ogranie i będzie super. Bardzo się cieszę, że go mamy :)
Nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulowanie Realowi zwycięstwa. Kubeł zimnej wody na naszą "zerową obronę" się przyda, a mimo, że bardzo ważny mecz i strata 3 pkt, to nic nie jest rozstrzygnięte w lidze, bo nie raz my, oni czy ktoś inny się potknie i straci również.
PS. Pozdrowienia dla tych co mówili: na ch** nam Cuadrado?!
2
Spokojnie mogliśmy prowadzić 3:1. Szkoda tej okazji Messiego i Neymara, ale trudno.
Trzeba w II połowie być bardziej skutecznym i będzie dobrze.
1
Dziękuję za Suareza
2
Sami trenerzy i eksperci widzę. Wnioski się pisze po meczu, bo może się okazać, że tak hejtowany przez was Pique uratuje nam mecz, albo strzeli gola.
2
Żaden serwer nas nie powstrzyma! :D
0
Mam nadzieję, że Bravo poćwiczył bronienie karnych.
14
1
Barcelońskim Trójkątem Bermudzkim :D
3
Bestia zerwała łańcuch! Klękajcie przed Trójkątem Bermudzkim!
2
Wisła przegrywała 0:2 z Podbeskidziem, po czym wygrała 3:2, a Bielszczanie skończyli mecz w dziewiątkę.
Ekstraklasa :D
25
Neymar w tym sezonie już na dobre udowodnił, że wpasował się do Barcelony. Skończył z głupim symulowaniem i z meczu na mecz jest coraz bardziej pewny i skuteczny w ofensywie.
Jego współpraca z Messim tylko to potwierdza i jak wiemy, przekłada się na dużą ilość bramek czy asyst. Obaj panowie grają ze sobą, jakby się znali od 10 lat i to mnie najbardziej cieszy jako, że od początku byłem zwolennikiem tego transferu.
Mam nadzieję, że rośnie nam kolejny zdobywca Złotej Piłki i wraz z Argentyńczykiem i Urugwajczykiem stworzy zabójczy atak, którego nikt nie zatrzyma :)
1
A co do tego ma rok kibicowania? Rozumiem, że historycy nie powinni zajmować historią, bo przecież tego nie przeżyli.
Twój tok rozumowania jest na bardzo niskim poziomie. Z takimi osobami nie będę prowadził dyskusji...
1
Znam
Dobrze, że Ty istniałeś...
55
Carlos Bacca - 14 goli, 9 asyst w 35 meczach
Leo Messi - 28 goli, 12 asyst w 31 meczach
7
Już u hala dzieci zaczęło się podniecanie wynikiem 11:1, którego historii nawet nie słyszeli, ale w gimnazjum trzeba się pochwalić znajomością przeszłości klubu ;)
28
Jedyne czego potrzebuje Luis, to rytm meczowy - jak złapie, to żadne Neuery i inne Kurtuły go nie powstrzymają :D
67
Najlepszy piłkarz świata + najlepsza '9' świata + przyszły najlepszy piłkarz świata.
Tego nie trzeba komentować, tego trzeba się bać!
50
"Przepraszam za terminarz, co w tym roku był - trener was wspaniały był przez niego zły, bo jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej wszystko by wygrał".
1
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10731201_357618791076518_5568779329673223474_n.jpg?oh=49ae5014b0c1afc5a88cf177468e31e4&oe=54B3DCBC&__gda__=1420642564_b0d2110e593c921f156aca58ced88798
Dla tych co się jeszcze dziś nie śmiali :D
Moja odpowiedź: http://thebangladeshtoday.com/media/2014/08/messi-suarez-neymar-trio-maut-barca-yang-masih-dipertanyakan.jpg
75
Warto dodać, że Ronaldo ma 70 goli w 108 meczach, a Messi 69 w 89 :P
1
Ter Stegen - Alba, Bartra, Pique, Alves/Montoya - Samper, Rakitić Iniesta - Neymar, Messi, Pedro
Tak obstawiam :)
1
Jak to co? Będzie płacz, że nie kupili nikogo w lecie i oberwie Zubi najbardziej ;P