34

Bardzo dobrze zagrał w oficjalnym debiucie. Nie było widać tej długiej przerwy, a i mógł mieć spokojnie 2 asysty.
Nie było jeszcze pełnego zgrania, ale piłkarzem jest wybitnym i z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

7

Nie mamy klasowych zmienników do pomocy i ataku. Nie ma się co dziwić, że przegrywamy z mocnym rywalem, jak nie ma kim postraszyć w razie jak komuś nie idzie. Dobrze, że Suarez wrócił.

0

Neymar też nie chciał ;)

0

W tamtym sezonie kilkanaście i nie bez powodu jego wartość wzrosła o 10 mln, bo jest naprawdę świetny w obronie.
Nam nie trzeba super szybkiego ŚO, który będzie biegał jak Neymar, tylko czołg taki jak Puyol.

1

Właściwie to brakuje nam dobrego pomocnika (Reus/Cuadrado), obrona jako taka jest, tylko Luis woli stawiać na nazwiska, a nie na dyspozycję. Dziś powinien zagrać Vermaelen...a nie, on jest na testach jeszcze - u lekarzy... Było dodać więcej kasy i byłby Hummels...
Dlaczego w takiej dyspozycji Pique, pary stoperów nie tworzli Bartra z Mathieu, a na LO nie grał Alba?
Dlaczego po dwóch świetnych meczach Mascherano nie gra na DMP?
Dlaczego Montoya nie dostaje szans w lidze?
Dlaczego nie został powołany Sandro, który jest w dużo lepszej formie od Pedro i Munira?
Dlaczego zszedł świetny Suarez, a wszedł Kanaryjczyk, który kompletnie nic nie dał drużynie?

Niech każdy sobie odpowie sam...

Co więcej, od sierpnia mówiłem, że nie mamy pomocy na 2 lata i żadne Rafinhe i Halilović'e tu nie pomogą. Była możliwość wzięcia Reusa, to nie wypaliło - teraz cierpimy i Messi musi grać w drugiej linii.

3

Obrona skończyła się odkąd nie ma Puyola i Abidala.

2

Wiem, że niektórzy nie mogą przełknąć tej porażki, bo trudno im się będzie pokazać w gimnazjum w poniedziałek, ale to nie koniec świata. Nie przegraliśmy ligi przecież. Dalej jesteśmy liderem.
Mamy świetny atak, tylko do słabej obrony doszła pomoc w tym sezonie, gdzie musi grać Messi, bo nie ma kto rozgrywać piłki!
Trzeba się podnieść i iść dalej, bo lamenty i zwalnianie wszystkich nie przywrócą 3 punktów...

6

Kibicem się jest, a nie bywa. Nic nie jest stracone, gramy dalej.

21

Wiele nie będę pisał, bo już wszystko zostało powiedziane zapewne.
Co wiemy po meczach z silnymi rywalami?
1. Gra się nie zmieniała.
2. Obrona dalej zawodzi.
3. Stałe fragmenty dalej są naszą udręką.
4. 0 kontr, 0 szybkiego grania.
5. Znów klepania i szybkie straty.
6. Przy złym wyniku próba wjechania z piłką do siatki.
7. Kolejny mecz Messiego w pomocy…
Coś by się jeszcze znalazło, ale przykro szkoda mi tego, że Barcelona znów nie wyciąga wniosków, bo to nie pierwszy raz i jeszcze te powołania Luisa i niezrozumiałe zmiany…

Najbardziej cieszy mnie to, że Suarez mimo takiej przerwy był bardzo ruchliwy i mógł zaliczyć dwie asysty. Kilka meczów + ogranie i będzie super. Bardzo się cieszę, że go mamy :)

Nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulowanie Realowi zwycięstwa. Kubeł zimnej wody na naszą "zerową obronę" się przyda, a mimo, że bardzo ważny mecz i strata 3 pkt, to nic nie jest rozstrzygnięte w lidze, bo nie raz my, oni czy ktoś inny się potknie i straci również.
PS. Pozdrowienia dla tych co mówili: na ch** nam Cuadrado?!

2

Spokojnie mogliśmy prowadzić 3:1. Szkoda tej okazji Messiego i Neymara, ale trudno.
Trzeba w II połowie być bardziej skutecznym i będzie dobrze.

1

Dziękuję za Suareza

2

Sami trenerzy i eksperci widzę. Wnioski się pisze po meczu, bo może się okazać, że tak hejtowany przez was Pique uratuje nam mecz, albo strzeli gola.

2

Żaden serwer nas nie powstrzyma! :D

0

Mam nadzieję, że Bravo poćwiczył bronienie karnych.

14

1

Barcelońskim Trójkątem Bermudzkim :D

3

Bestia zerwała łańcuch! Klękajcie przed Trójkątem Bermudzkim!

2

Wisła przegrywała 0:2 z Podbeskidziem, po czym wygrała 3:2, a Bielszczanie skończyli mecz w dziewiątkę.
Ekstraklasa :D

25

Neymar w tym sezonie już na dobre udowodnił, że wpasował się do Barcelony. Skończył z głupim symulowaniem i z meczu na mecz jest coraz bardziej pewny i skuteczny w ofensywie.
Jego współpraca z Messim tylko to potwierdza i jak wiemy, przekłada się na dużą ilość bramek czy asyst. Obaj panowie grają ze sobą, jakby się znali od 10 lat i to mnie najbardziej cieszy jako, że od początku byłem zwolennikiem tego transferu.
Mam nadzieję, że rośnie nam kolejny zdobywca Złotej Piłki i wraz z Argentyńczykiem i Urugwajczykiem stworzy zabójczy atak, którego nikt nie zatrzyma :)

1

A co do tego ma rok kibicowania? Rozumiem, że historycy nie powinni zajmować historią, bo przecież tego nie przeżyli.
Twój tok rozumowania jest na bardzo niskim poziomie. Z takimi osobami nie będę prowadził dyskusji...

1

Znam
Dobrze, że Ty istniałeś...

55

Carlos Bacca - 14 goli, 9 asyst w 35 meczach
Leo Messi - 28 goli, 12 asyst w 31 meczach

7

Już u hala dzieci zaczęło się podniecanie wynikiem 11:1, którego historii nawet nie słyszeli, ale w gimnazjum trzeba się pochwalić znajomością przeszłości klubu ;)

28

Jedyne czego potrzebuje Luis, to rytm meczowy - jak złapie, to żadne Neuery i inne Kurtuły go nie powstrzymają :D

67

Najlepszy piłkarz świata + najlepsza '9' świata + przyszły najlepszy piłkarz świata.
Tego nie trzeba komentować, tego trzeba się bać!

50

"Przepraszam za terminarz, co w tym roku był - trener was wspaniały był przez niego zły, bo jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej wszystko by wygrał".

75

Warto dodać, że Ronaldo ma 70 goli w 108 meczach, a Messi 69 w 89 :P

1

Ter Stegen - Alba, Bartra, Pique, Alves/Montoya - Samper, Rakitić Iniesta - Neymar, Messi, Pedro
Tak obstawiam :)

1

Jak to co? Będzie płacz, że nie kupili nikogo w lecie i oberwie Zubi najbardziej ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?