5

Jest i Pedro! :D

1

Neymar akurat w tym sezonie nie nurkuje w ogóle...

1

"Messi, Xavi i Sprej" XDD

1

"Sztuka symulacji"
St. Nur. Cristiano Ronaldo

Powinien tę książkę poczytać XD

38

Cytując klasyk przy sytuacji Munira: "Ronaldo by dostał karnego" :D

8

Munir się naoglądał Robbena z dzisiejszego meczu... Takie coś jest niedopuszczalne, czy to on czy Messi. Asysta jest równie ważna co gol. Szkoda, bo Neymar mógłby podgonić Ronaldo...

13

Miałby Neymar 8 goli...

2

Messi i Neymar rozpi*****lają tę ligę! :D

2

A ile asyst na ile prób mają nasi pomocnicy? No właśnie.
Mnie też denerwują niektóre zagrania Alvesa, ale przynajmniej coś tam próbuje grać. Lepiej żeby miał 10 prób i 1 asystę niż, tak jak reszta, zakończyć mecz bez.

1

Jak na razie Alves jest drugim najlepszym asystującym w Barcelonie (3) po Messim (8), także źle nie jest. Co więcej, Alves wyprzedza pod tym względem WSZYSTKICH naszych pomocników.

1

"Skoro ani Tata ani Lucho nie stawiaja na niego to raczej maja powod, chlopak jest po prostu slabszy."
To samo wczoraj pomyślałem czytając coś o Alves'u :)

2

Było zostawić Ville, a pozbyć się Pedro jak jeszcze był coś wart. Teraz, po takim "starcie" w nowym sezonie, nikt go nie kupi.

9

Mam nadzieję, że Pique nie gra bo jest bez formy, a nie dlatego, że Enriqe ma focha na niego. W przeciwnym razie byłoby to wielce niestosowne i bardzo przykre.

5

Wszystko spoko, ale przez ban nie kupimy nikogo klasy światowej. Nie oszukujmy się, ani Montoya ani tym bardziej Douglas nie są na I skład na cały sezon.

9

Z całym szacunkiem do Iniesty, ale obecnie nie ma formy i rzeczywiście Xavi spokojnie mógłby grać teraz od 1 min.

0

ATM 1:0 JUV

50

Jaka jest ulubiona opcja Ronaldo w FIFA 15:


SYMULUJ mecz :D

6

Wiem, że pewnie Real wygra, ale śmiesznie by było:
U nas "PSG za mocny dla Barcy"
Na rm.pl "Ludogorec za mocny dla Realu". XD

0

Kolejna symulka, kolejny karny, kolejne wychwalanie hala dzieci "Wielkiego Ronaldo" bo znów nastrzelał potędze z karnego.
Dzień jak co dzień.

50

1. Montoya za Alvesa
2. Mascherano za Sergio
3. Pique/Bartra do obrony
4. Rakitić skupia się na konstruowaniu akcji
5. Byle do Suareza

1

To niech zacznie trzymać, bo na razie słabo...

2

Od początku sezonu gra bardziej w defensywie. Nie po to był sprowadzany. Przez to Messi musi się wracać do drugiej linii i tworzyć akcje.
W obronie daje z siebie dużo, ale jeśli chodzi o atak, to jestem trochę zawiedziony.

0

Alves się nie rozwija od 3 lat...

7

Nasz najlepszy stoper niestety zakończył karierę. Jak na razie nikt nie zbliżył się choćby do miana godnego zastępcy Puyola.

1

Zostawić Fabregasa, kupić Reusa (za śmieszne pieniądze był, sam chciał iść) zamiast Rakitića (w defensywie się spisuje, ale nie po to został sprowadzony) i by wtedy mogłoby to jakoś funkcjonować.
Barcelona mająca zawsze świetną pomoc, w tym momencie jest to najsłabsza formacja, w której jedyną ogarniętą osobą jest... Messi.

2

Tylko, że Cesc u nas był wystawiany na '9' gdzie kompletnie nie umiał się odnaleźć, a w Chelsea gra w pomocy i kreuje grę. Nie dziwię się, że chciał iść. Ciągle był krytykowany, mimo, że nie wykorzystywano jego potencjału.

1

Gdzie Ci, co mówili jakiej to nie mamy pomocy, a jak pisałem wielokrotnie, że nie jest w ogóle kompletna, to leciały hejty?
Taka prawda, że jakby nie Messi, który od początku sezonu robi za pomocnika, to by było przewalone.
Żal mi tego, że Reus był do wyciągnięcia za grosze i nie skorzystaliśmy z tego. Teraz na pewno gdzieś odejdzie, a wielka szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?