1

W tamtym sezonie Messi nie grając 2 msc prawie dogonił Ronaldo. Z resztą dla mnie to może mieć więcej bramek. Najważniejsze żeby Barcelona puchary wygrywała.

17

Splacil się ;)

0

Ronaldo piłkarzem jest wybitnym, ale te jego "celebracje" goli są strasznie żałosne.

2

Nie ma ZM podkreślonego :P

13

Najlepszy rozgrywający w historii :)

1

Cieszyłbym się niezmiernie jakby nie to, że mamy rocznego bana na transfery i co by nie mówić (eh, trudno przechodzi przez gardło ;P) Pedro się może przydać :)

48

Z rm.pl:
"ja tam sie Barcelony nie boje, z kolejki na kolejke, z sezonu na sezon sa coraz slabsi, licze ze nie w tym sezonie nawet nie dojda do polfinalu..."

Mocne słowa jak na kibica 13. drużyny w lidze :D

13

Xavi jest idealny jak jest zwycięstwo i trzeba uspokoić grę i dokładnie wymieniać podania. Brakuje mu trochę rytmu meczowego, ale nie rozegrał złego spotkania :)

0

A jak nie odpalą to co? Jak się walczy o najwyższe cele, to nie ma czasu aż ktoś rozegra 15-20 meczów i dopiero będzie grał na jakimś poziomie, bo już może być za późno :)

4

Z samym Iniestą i Rakitić'em daleko nie zajdziemy. Mówiłem wcześniej: nie mamy pomocy na 2 lata...

0

Porto juz 6:0. Tello asysta

0

AJAX :D

0

Ivan za Roberto i jedziemy.

1

Co wy macie do tego Xavi'ego? Akurat do jego gry nie ma się co przywalać. Dobrze rozgrywa piłkę.

0

Fabregas gol

3

Długa droga przed nami do Berlina, ale potencjał jest i wierzę, że Luis wyciągnie z nich 110% . W czerwcu ma być główny news:
"Po 5 Ligę Mistrzów!".

4

Bazylea przestała się bawić. Czas na poważną grę. Nie chcieli tak od razu 3 goli wpakować XD

0

O widzę, na rm.pl, że już znów 11 LM wygrana. Zmiany jak w kalejdoskopie. Chyba nie ma sensu dalej grać ;/

6

James z "najgorszego transferu w historii" zmienił się w "najlepszego piłkarze Realu" i to w zaledwie 3 dni!
Hala dzieci czuwają! :D

16

Trzymam kciuki za Krychowiaka. Oby wyrósł na czołowego gracza ligi :) Jak na razie, idzie mu bardzo dobrze.

1

Legenda i to jeszcze z Kobe Bryantem! :D

2

Alba ma 92 :P Sarki z Wisły ma 93 :)

2

Ranking najszybszych zawodników w FIFA 15 :P
http://tnij.org/7c484zb

2

Wielkie brawa dla USA. Zmiażdżyli każdego na tych mistrzostwach :D Oby Barcelona wzięła z nich przykład :)

1

Hokej na lodzie i baseball również :P

10

Dla mnie to mogą mieć 50 strzelonych bramek. Najważniejsze żeby na końcu sezonu byli na czele tabeli :)

1

Nie no wiadomo, że piłka ma największy zasięg i w ogóle, ale przyznaj, że słabo to wygląda od kilku lat, a w siatkówce i żużlu jednak trzymamy światowy poziom :)

3

Koszykówka - narodowy sport w USA. Bez największych gwiazd amerykanie pewnie zaraz obronią tytuł mistrza świata. Cieszę się, bo im kibicuję, ale pokazali, że nie tylko wielkie nazwiska mogą coś wygrać :P

Piłka nożna - narodowy sport w Polsce. Bez "największych gwiazd" przegralibyśmy z byle kim. Nigdy nie obronimy żadnego tytułu, bo nawet nie mamy szansy o jakiś powalczyć. To pokazuje, że sportem narodowym nr 1 powinna być siatkówka czy żużel, gdzie liczymy się na świecie.

34

Na zdjęciu ich chyba Suarez goni ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?