radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i co, że słaby przeciwnik. W końcu szybka i skuteczna gra! :D
0
Alves pięknie ;___;
19
Jutro w "Sport": Iniesta nie stanął obok Messiego na prezentacji. Konflikt w drużynie!" XD
4
Iniesta już nie te lata, musiał usiąść ;P
4
Pomachaj do nas! :D
0
Pusto coś na trybunach ;/
16
Żeby tylko Suarez nie grał na skrzydle...
0
Już nie mogę się doczekać :V Wiadomo, że to mecz sparingowy i początek sezonu, ale taki zobaczyć taki atak w akcji to świetna sprawa. Życzę Suarezowi goli w debiucie :D
0
Musieli jakoś odpowiedzieć na transfer Suareza ;)
1
Jaki Douglas? Przecież z tego co mówią, on w lidze brazylijskiej średnio gra, a co dopiero w Barcelonie.
Wstyd żeby taki klub nie miał porządnego PO...
4
To zamiast pomyśleć o tym przez wyp. Deulofeu, to teraz jesteśmy w dupie. 3 napastników i Pedro. Super...
0
Porównujesz kibiców Hiszpańskich do Polskich...
23
Na fb Mundo Deportivo jest ta sytuacja z drugim Ronaldo i top komentarz: "I tak zrobił więcej niż James" XD
2
Wnioski po meczu na rm.pl: Falcao w trybie natychmiastowym.
0
A jakby tak Ibre uderzył, to by było :D
16
W tunelu prowadzącym do szatni piłkarz Bastii złamał nos pomocnikowi PSG, Thiago Motcie. Właściciel mistrza Francji oczekuje surowego ukarania winowajcy.
W drodze do szatni 34-letni Brandao zaatakował Thiago Mottę. Brazylijski napastnik gości uderzył zawodnika PSG głową i spowodował u niego złamanie nosa. Reprezentant Włoch chciał sam wymierzyć sprawiedliwość, ale został powstrzymany przez kolegów z drużyny i osoby funkcyjne.
LOL :D
0
Co tak cicho? Trybuny zamknięte czy co?
15
Po strzeleniu gola przez Ronaldo: "haha ale moc, jesteśmy niepokonani w tym sezonie. 11 LM nasza!"
1:1 - "lol, to tylko sparing. spokojnie, eksperymentalny skład"
Wiadomo kto ;D
3
http://www.radiobrazylia.pl/o-douglasie-w-barcelonie/
Polecam artykuł o tym całym Douglasie. Oby to była tylko jedna z kolejnych plotek...
1
Ja wiem. Na Pedro Pedritoo nie pociągniemy w razie czego ;P
1
Oby, ale w razie jakiejś kontuzji i nie kupieniu Cuadrado, może być ciężko z atakiem.
3
Może przyjść moment w sezonie, że będziemy grubo żałować sprzedaży Alexisa :/
0
Mascherano za Sergio i Cuadrado (oby!) za Alvesa i 11 kompletna :D
0
Mam nadzieję, że to nie zablokuje transferu Cuadrado. Skoro Deulofeu poszedł, to może jest coś konkretnego na rzeczy.
4
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10301067_855047621181500_8711135980170299419_n.jpg
Nowe buty Messiego ;D
2
Zwróci się z koszulek ;)
3
Jakby te 2 transfery jakimś cudem wypaliły, to skład mamy za***isty:
http://www.futhead.com/14/squads/15998045/ - na początek sezonu
http://www.futhead.com/14/squads/15998153/ - ewentualny na późniejsze mecze.
Nie no. To zbyt piękne. Pomarzyć można :P
2
Jak to co? Strzelania goli ;P
14
Trenował będzie na SB ;)
6
Nie mogę w to uwierzyć, że Reus może przejść za marne 27 mln do Atletico. Przecież to są grosze, a nam by się cholernie przydał, bo wcale nie mamy jakiejś świetnej pomocy ze zmiennikami włącznie. Oby to była plotka, bo się załamie chyba ;/