0

No i co, że słaby przeciwnik. W końcu szybka i skuteczna gra! :D

0

Alves pięknie ;___;

19

Jutro w "Sport": Iniesta nie stanął obok Messiego na prezentacji. Konflikt w drużynie!" XD

4

Iniesta już nie te lata, musiał usiąść ;P

4

Pomachaj do nas! :D

0

Pusto coś na trybunach ;/

16

Żeby tylko Suarez nie grał na skrzydle...

0

Już nie mogę się doczekać :V Wiadomo, że to mecz sparingowy i początek sezonu, ale taki zobaczyć taki atak w akcji to świetna sprawa. Życzę Suarezowi goli w debiucie :D

0

Musieli jakoś odpowiedzieć na transfer Suareza ;)

1

Jaki Douglas? Przecież z tego co mówią, on w lidze brazylijskiej średnio gra, a co dopiero w Barcelonie.
Wstyd żeby taki klub nie miał porządnego PO...

4

To zamiast pomyśleć o tym przez wyp. Deulofeu, to teraz jesteśmy w dupie. 3 napastników i Pedro. Super...

0

Porównujesz kibiców Hiszpańskich do Polskich...

23

Na fb Mundo Deportivo jest ta sytuacja z drugim Ronaldo i top komentarz: "I tak zrobił więcej niż James" XD

2

Wnioski po meczu na rm.pl: Falcao w trybie natychmiastowym.

0

A jakby tak Ibre uderzył, to by było :D

16

W tunelu prowadzącym do szatni piłkarz Bastii złamał nos pomocnikowi PSG, Thiago Motcie. Właściciel mistrza Francji oczekuje surowego ukarania winowajcy.
W drodze do szatni 34-letni Brandao zaatakował Thiago Mottę. Brazylijski napastnik gości uderzył zawodnika PSG głową i spowodował u niego złamanie nosa. Reprezentant Włoch chciał sam wymierzyć sprawiedliwość, ale został powstrzymany przez kolegów z drużyny i osoby funkcyjne.

LOL :D

0

Co tak cicho? Trybuny zamknięte czy co?

15

Po strzeleniu gola przez Ronaldo: "haha ale moc, jesteśmy niepokonani w tym sezonie. 11 LM nasza!"
1:1 - "lol, to tylko sparing. spokojnie, eksperymentalny skład"

Wiadomo kto ;D

3

http://www.radiobrazylia.pl/o-douglasie-w-barcelonie/
Polecam artykuł o tym całym Douglasie. Oby to była tylko jedna z kolejnych plotek...

1

Ja wiem. Na Pedro Pedritoo nie pociągniemy w razie czego ;P

1

Oby, ale w razie jakiejś kontuzji i nie kupieniu Cuadrado, może być ciężko z atakiem.

3

Może przyjść moment w sezonie, że będziemy grubo żałować sprzedaży Alexisa :/

0

Mascherano za Sergio i Cuadrado (oby!) za Alvesa i 11 kompletna :D

0

Mam nadzieję, że to nie zablokuje transferu Cuadrado. Skoro Deulofeu poszedł, to może jest coś konkretnego na rzeczy.

2

Zwróci się z koszulek ;)

3

Jakby te 2 transfery jakimś cudem wypaliły, to skład mamy za***isty:
http://www.futhead.com/14/squads/15998045/ - na początek sezonu
http://www.futhead.com/14/squads/15998153/ - ewentualny na późniejsze mecze.

Nie no. To zbyt piękne. Pomarzyć można :P

2

Jak to co? Strzelania goli ;P

14

Trenował będzie na SB ;)

6

Nie mogę w to uwierzyć, że Reus może przejść za marne 27 mln do Atletico. Przecież to są grosze, a nam by się cholernie przydał, bo wcale nie mamy jakiejś świetnej pomocy ze zmiennikami włącznie. Oby to była plotka, bo się załamie chyba ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?