radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panathinaikos'u nawet nie wspominam ;____;
1
Nie lubię Legii osobiście i przeważnie nie życzę im dobrze, ale szkoda mi by było kibiców jakby odpadli mając takie szanse.
Ja sam w swojej "karierze kibica" dostałem największy cios 23.08.2011. Fani Wisły będą wiedzieć co to za data :)
Ten dzień już mi zapadnie pewnie do końca życia, bo nie zanosi się na powtórkę żeby Wisła grała w el. LM ;P
1
Z sędziami na pewno ;)
0
Skład jest nowy. Z resztą nie zauważyłem wcześniej na stronie, a oficjalny profil na FB wrzucił dopiero.
2
"Dani Alves is one of the strongest, most intense right-sided players in the world, and covers an extraordinary amount of ground."
Opis Alvesa to chyba kopiują z 2009 roku :D
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/staff
Są już nowe grafiki :)
0
Pedro nie dostanie zawieszenia na 6 miesięcy za wspomnienie o Suarezie?
1
Szkoda Reusa, bo miałby MŚ :/
0
Zgadzam się. Brakuje teraz takich filmów typu Niezniszczalni ;/
0
Niezniszczalni 1-2-3 :P
13
FIFA wysyła przedstawicieli żeby go pilnowali:
http://duzeka.pl/pic/pic_news/Niezniszczalni2_453.jpg
0
Przypomniało mi się to :P Może ktoś nie widział jeszcze :D
9
Czy Suarez może jeść i pić?
11
"Manchester City przyszykował prawdziwą gratkę dla fanów na twitterze. Klub zaprosił do zadawania pytań Jesusowi Navasowi, ale wybrał do tego bardzo pechowy hashtag...
Zwrot #askjesus (zapytaj Jesusa) został przez liczne grono fanów zrozumiany nieco zbyt dosłownie. Fani pytali o wszystko: o wrażenia z ostatniej wieczerzy, chodzenie po wodzie oraz o... łączenie kariery piłkarskiej z obowiązkami cieśli."
:D
0
"Podobno" spóźnił się na samolot.
0
Już 27 lat? Szybko ten czas leci :)
1
Da ktoś 2 mln za Alvesa? :O
0
http://photos-c.ak.instagram.com/hphotos-ak-xfp1/10533337_296518600525498_966851987_n.jpg
Alves na poprawę humoru :D
36
My też potrafimy. Valencia chciała 15, a my 20 utargowaliśmy za Mathieu ;D
0
Na pewno nikt nie chce Alvesa? ;__;
0
Powinieneś się już przyzwyczaić :)
0
No to wtedy będzie dopiero poważny konkurent.
0
O tak! :D United to obecnie średni konkurent. Cuadrado jakby miał wybierać, to dołączy do nas.
0
Oby tak było.
0
Wiem, że to nie jego oficjalne plany, ale można się spodziewać, że Messi zostanie na środku. Wątpię żeby ustąpił.
0
Po co kupowali najlepszą '9' świata? Suarez na skrzydle? Z całym szacunkiem do trenera, ale to idiotyczny pomysł. Nie rozumiem tego...
2
Jest tylko 2000 znaków. Nie zmieszczę się w komentarzu jednym.
32
Kibice Realu pierwsi do wyzywania od Uefalony, a u nich słowo 'korupcja' powinno być w nazwie klubu.
1
Przecież wiadomo, że ani Benatia, ani Hummels do nas nie przyjdą. Jak była możliwość to ich nie brali, a teraz to już raczej za późno.
0
Średnio trochę. 29 lat ma. Kupimy dwóch "starych" i po 2 sezonach znów trzeba będzie.