0

Panathinaikos'u nawet nie wspominam ;____;

1

Nie lubię Legii osobiście i przeważnie nie życzę im dobrze, ale szkoda mi by było kibiców jakby odpadli mając takie szanse.
Ja sam w swojej "karierze kibica" dostałem największy cios 23.08.2011. Fani Wisły będą wiedzieć co to za data :)
Ten dzień już mi zapadnie pewnie do końca życia, bo nie zanosi się na powtórkę żeby Wisła grała w el. LM ;P

1

Z sędziami na pewno ;)

0

Skład jest nowy. Z resztą nie zauważyłem wcześniej na stronie, a oficjalny profil na FB wrzucił dopiero.

2

"Dani Alves is one of the strongest, most intense right-sided players in the world, and covers an extraordinary amount of ground."
Opis Alvesa to chyba kopiują z 2009 roku :D

0

0

Pedro nie dostanie zawieszenia na 6 miesięcy za wspomnienie o Suarezie?

1

Szkoda Reusa, bo miałby MŚ :/

0

Zgadzam się. Brakuje teraz takich filmów typu Niezniszczalni ;/

0

Niezniszczalni 1-2-3 :P

13

FIFA wysyła przedstawicieli żeby go pilnowali:
http://duzeka.pl/pic/pic_news/Niezniszczalni2_453.jpg

0


Przypomniało mi się to :P Może ktoś nie widział jeszcze :D

9

Czy Suarez może jeść i pić?

11

"Manchester City przyszykował prawdziwą gratkę dla fanów na twitterze. Klub zaprosił do zadawania pytań Jesusowi Navasowi, ale wybrał do tego bardzo pechowy hashtag...
Zwrot #askjesus (zapytaj Jesusa) został przez liczne grono fanów zrozumiany nieco zbyt dosłownie. Fani pytali o wszystko: o wrażenia z ostatniej wieczerzy, chodzenie po wodzie oraz o... łączenie kariery piłkarskiej z obowiązkami cieśli."
:D

0

"Podobno" spóźnił się na samolot.

0

Już 27 lat? Szybko ten czas leci :)

1

Da ktoś 2 mln za Alvesa? :O

36

My też potrafimy. Valencia chciała 15, a my 20 utargowaliśmy za Mathieu ;D

0

Na pewno nikt nie chce Alvesa? ;__;

0

Powinieneś się już przyzwyczaić :)

0

No to wtedy będzie dopiero poważny konkurent.

0

O tak! :D United to obecnie średni konkurent. Cuadrado jakby miał wybierać, to dołączy do nas.

0

Oby tak było.

0

Wiem, że to nie jego oficjalne plany, ale można się spodziewać, że Messi zostanie na środku. Wątpię żeby ustąpił.

0

Po co kupowali najlepszą '9' świata? Suarez na skrzydle? Z całym szacunkiem do trenera, ale to idiotyczny pomysł. Nie rozumiem tego...

2

Jest tylko 2000 znaków. Nie zmieszczę się w komentarzu jednym.

32

Kibice Realu pierwsi do wyzywania od Uefalony, a u nich słowo 'korupcja' powinno być w nazwie klubu.

1

Przecież wiadomo, że ani Benatia, ani Hummels do nas nie przyjdą. Jak była możliwość to ich nie brali, a teraz to już raczej za późno.

0

Średnio trochę. 29 lat ma. Kupimy dwóch "starych" i po 2 sezonach znów trzeba będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?