1

Messi niech się do ławy przyzwyczaja jak znów będzie grał piach ;D

0

A może w 2016 wygramy znów 6 trofeów :D Warto zapamiętać :P

2

O, a kto będzie grał wtedy? :O

6

Eto'o zamienił byle co na porządną koszulkę :D Nie pasowało mu niebieskie ;P

11

Co to za mecz bez naszych legend: Ronniego, Tarzana, Generała i Don Andresa :/

4

Szkoda, że bez Xaviego i Iniesty :/

5

Zemściło się z Ronaldinho za to, że najeżdżaliście na Mathieu :C

1

Dla mnie też to jest śmieszne. James tak na prawdę tylko coś na Mundialu zagrał, a Suarez od kilku lat w TOP 3 ŚN. Powinien być wart więcej i od Bejla i od Hamesa.

1

Bez Ronaldinho to nie mecz :C

3

Szybkość, wzrost, główki, wślizgi. Na prawdę dobry transfer. Trochę przesadzona cena, ale cieszę się, że mamy Francuza.

1

Neymar jak dostanie więcej swobody na skrzydle, to spokojnie jest w stanie wbić ponad 20 bramek.
Suarez jak będzie grał na '9' to gwarancja ponad 30 bramek o ile ktoś w połowie sezonu nie wpadnie na genialny pomysł żeby go przenieść na skrzydło...
Messi właściwie grając na obronie spokojnie koło 40 wbije. Mniej niż w ostatnich sezonach, bo stawiam go pozycji 'mediapunta'.
W trójkę spokojnie mogą dobić do granicy 100 bramek (i więcej) w sezonie, jeśli tylko każdy będzie grał na odpowiedniej pozycji i miał odpowiednio dobrze przydzielone zadania (żadnej gry na Messiego).

13

Xavi i Iniesta zawsze mi się kojarzyli z taką parą policjantów z filmów. Niby różni, a razem potrafią robić takie rzeczy, że trudno uwierzyć :D

0

Polska awansuje jak nie gra tylko ;D

1

On jest słabszy od Mathieu ;__;

1

Właśnie cena Vermaelen'a na transfermarckie spada jak Polska w rankingu FIFA...

1

Przepraszam, KTO?!

0

Cuadrado jest wart nawet 40 mln. Nie zastanawiałbym się tylko go brał. Takiego zawodnika nam trzeba. Pomoc też nie jest za dobra więc przyda się. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

9

Na razie musimy sobie radzić bez najlepszego rozgrywającego w historii. Nie będzie nigdy drugiego Xavi'ego, jedynie może być ktoś na jego pozycji. To był piłkarz - fenomen i wiadome było, że nadejdą czasy bez niego.
Ja sam nie wyobrażam sobie tego, że Messi odchodzi do Arsenalu/City/PSG/Widzewa czy gdziekolwiek. To nasza perła, legenda, najlepszy piłkarz świata (być może w historii). Czy ktokolwiek z was sądził, że Messi będzie grał na tak wysokim poziomie przez całą karierę? To niemożliwe. Ten chłopak dał Barcelonie tyle goli i tytułów, że trudno zliczyć. Nie możemy go sprzedać. Fakt, że od jakiegoś czasu to nie ten sam Leo, ale nadal rozstrzyga mecze. Nie stracił tego co miał, ta blokada jest w jego głowie. Kto wie, może Luis znów przywróci w nim radość z gry i znów będziemy widzieć Messiego chociażby z sezonów 10/11, 11/12. Zobaczymy. Nawet jeśli nie, to nie powód żeby go od razu wywalać z klubu. Takiego piłkarza nie wolno wypuszczać, bo będziemy za min płakać. Messi w słabszej formie to i tak Messi. Gwarancja goli i asyst.
Wierzę, że chłopak da radę i zbuduje się na tonach krytyki pod jego adresem.
Visca el Messi!

46

„To ja rządzę w szatni”. - cytat tygodnia :D

0

Ronaldo zmienia za niego :D

2

Pewnie Puyola namówią do powrotu żeby ciąć koszty ;D

2

Jakieś bydło wpuścili.

13

Xavi: "Gdzie mi z tym Audi po murawie? ;___;"

4

Jeszcze: Barca UN, Real DZEROOOOO

0

Na początku myślałem, że ta w blondyna w kręconych to Shakira 0__o

0

Tak. 4 ma Ivan :)

0

Widziałem coś z 4 na koszulce chyba :D

10

Zawsze jak widzę nowego zawodnika pierwszy raz w koszulce z herbem Barcelony to się automatycznie uśmiecham :D
Kto by to nie był, jakoś tak samo przychodzi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?