radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi niech się do ławy przyzwyczaja jak znów będzie grał piach ;D
0
A może w 2016 wygramy znów 6 trofeów :D Warto zapamiętać :P
2
O, a kto będzie grał wtedy? :O
6
Eto'o zamienił byle co na porządną koszulkę :D Nie pasowało mu niebieskie ;P
11
Co to za mecz bez naszych legend: Ronniego, Tarzana, Generała i Don Andresa :/
4
Szkoda, że bez Xaviego i Iniesty :/
5
Zemściło się z Ronaldinho za to, że najeżdżaliście na Mathieu :C
1
Dla mnie też to jest śmieszne. James tak na prawdę tylko coś na Mundialu zagrał, a Suarez od kilku lat w TOP 3 ŚN. Powinien być wart więcej i od Bejla i od Hamesa.
1
Bez Ronaldinho to nie mecz :C
3
Szybkość, wzrost, główki, wślizgi. Na prawdę dobry transfer. Trochę przesadzona cena, ale cieszę się, że mamy Francuza.
1
Neymar jak dostanie więcej swobody na skrzydle, to spokojnie jest w stanie wbić ponad 20 bramek.
Suarez jak będzie grał na '9' to gwarancja ponad 30 bramek o ile ktoś w połowie sezonu nie wpadnie na genialny pomysł żeby go przenieść na skrzydło...
Messi właściwie grając na obronie spokojnie koło 40 wbije. Mniej niż w ostatnich sezonach, bo stawiam go pozycji 'mediapunta'.
W trójkę spokojnie mogą dobić do granicy 100 bramek (i więcej) w sezonie, jeśli tylko każdy będzie grał na odpowiedniej pozycji i miał odpowiednio dobrze przydzielone zadania (żadnej gry na Messiego).
13
Xavi i Iniesta zawsze mi się kojarzyli z taką parą policjantów z filmów. Niby różni, a razem potrafią robić takie rzeczy, że trudno uwierzyć :D
0
Polska awansuje jak nie gra tylko ;D
1
On jest słabszy od Mathieu ;__;
1
Właśnie cena Vermaelen'a na transfermarckie spada jak Polska w rankingu FIFA...
1
Przepraszam, KTO?!
0
Cuadrado jest wart nawet 40 mln. Nie zastanawiałbym się tylko go brał. Takiego zawodnika nam trzeba. Pomoc też nie jest za dobra więc przyda się. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
1
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10421394_10152667020823304_38757160828861358_n.jpg?oh=9e99e97df2748b8b41a826cbb7c7e1d6&oe=5433A7DC&__gda__=1414247350_cf659a20c1d9e12b210c6636310c383e
Perez już szykuje 200 mln ;)
9
Na razie musimy sobie radzić bez najlepszego rozgrywającego w historii. Nie będzie nigdy drugiego Xavi'ego, jedynie może być ktoś na jego pozycji. To był piłkarz - fenomen i wiadome było, że nadejdą czasy bez niego.
Ja sam nie wyobrażam sobie tego, że Messi odchodzi do Arsenalu/City/PSG/Widzewa czy gdziekolwiek. To nasza perła, legenda, najlepszy piłkarz świata (być może w historii). Czy ktokolwiek z was sądził, że Messi będzie grał na tak wysokim poziomie przez całą karierę? To niemożliwe. Ten chłopak dał Barcelonie tyle goli i tytułów, że trudno zliczyć. Nie możemy go sprzedać. Fakt, że od jakiegoś czasu to nie ten sam Leo, ale nadal rozstrzyga mecze. Nie stracił tego co miał, ta blokada jest w jego głowie. Kto wie, może Luis znów przywróci w nim radość z gry i znów będziemy widzieć Messiego chociażby z sezonów 10/11, 11/12. Zobaczymy. Nawet jeśli nie, to nie powód żeby go od razu wywalać z klubu. Takiego piłkarza nie wolno wypuszczać, bo będziemy za min płakać. Messi w słabszej formie to i tak Messi. Gwarancja goli i asyst.
Wierzę, że chłopak da radę i zbuduje się na tonach krytyki pod jego adresem.
Visca el Messi!
46
„To ja rządzę w szatni”. - cytat tygodnia :D
0
Ronaldo zmienia za niego :D
2
Pewnie Puyola namówią do powrotu żeby ciąć koszty ;D
5
http://s3.ifotos.pl/img/Beztytuup_eshesnp.png
:P
2
Jakieś bydło wpuścili.
13
Xavi: "Gdzie mi z tym Audi po murawie? ;___;"
4
Jeszcze: Barca UN, Real DZEROOOOO
0
Na początku myślałem, że ta w blondyna w kręconych to Shakira 0__o
0
Tak. 4 ma Ivan :)
0
Widziałem coś z 4 na koszulce chyba :D
10
Zawsze jak widzę nowego zawodnika pierwszy raz w koszulce z herbem Barcelony to się automatycznie uśmiecham :D
Kto by to nie był, jakoś tak samo przychodzi :P