0

Czytałem przed chwilą, że Reus chciał iść tez do Barcelony, ale odrzucili tę propozycję.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale trochę szkoda patrząc na to, że nie mamy za dobrej pomocy.

9

Oj tam, nie płaczcie. Jest przecież Pedro.

;___;

0

Musi to być na głównym newsie? Nie można dać małej miniaturki? :v

0

Tylko niech Xavi nie odchodzi bo nie wytrzymam psychicznie :c

0

Aż mi trudno uwierzyć, że Alexis odszedł. W sumie najlepszy zawodnik ostatniego sezonu, ale jakby miał siedzieć na ławce to lepiej, że poszedł :)
Jednak Suarez to co innego i mimo wszystko taka "wymiana" wyjdzie nam na dobre (mam taką nadzieję). Szkoda zawieszenia, bo trochę tego jest, ale nie takie problemy były w klubie i ze wszystkiego wyjdziemy :)

0

Akurat jak będę za granicą :(

2

1

Dzięki Ronaldo nie awansują XD

2

Ronaldo hat trick w symulkach

1

Mówię jak może to wyglądać :)

7

Będę śmiał jak Alexis w Liverpoolu będzie królem strzelców PL, a Suarez u nas nic nie pogra, bo Messi będzie nr 1 ataku.

4

Jak już Marca pisze, że Suarez z Barceloną cziki cziki, to musi być już blisko nas.

1

Skoczy się, że Ter Stegen będzie grał w pomocy...

4

Kroos kosztuje 20 mln, a oni nie naciskają na Bayern...
Zarząd - pięta Achillesowa Barcelony.
Za kilka dni będzie: Kroos oficjalnie w Realu/United, a Ci debile zostaną i bez kupionej obrony i bez zastępcy Xavi'ego.

0

Mam nadzieję, że nie. Wydaje mi się, że będzie miał jaja i w razie czego posadzi na ławce nawet Messiego :)

41

Na obecną chwilę Mascherano jest lepszy od Busquetsa. Nie zdziwię się jak go wygryzie ze składu w Barcelonie.

1

Nie zrozumiałeś...

6

No kupili Bravo i Rakitić'a. Po co wam więcej stoperów...

0

Tak bo to moja opinia...
Wkleiłem tu, bo gość mądrze napisał, a nie tak jak inni, którzy wyzywają Messiego, Neymara czy innych Robbenów.

0

Neymar

0

Tak o wszedłem :P Rzucił mi się w oczy :)

17

"chyba nie sadzicie ze ktos bedzie pamietal 17 goli cr7 w LM skoro w tym roku jest mundial... Gwiazdami juz jest neymar, messi , robben, van persie.... Ronaldo bez szans na zlota pilke bo LM to nie Mundial, a jedna asysta christiano na mundialu,wybaczcie ale nie osmieszajcie sie... Di María przykrywa go czapką..."

Jeden z nielicznych komentarzy na rm.pl godny wyróżnienia :)

2

Zenit transfer sezonu chyba. Taki piłkarz za 6 mln to okazja okazji :/

0

Co za debile...

1

off top.


W sumie coś zostało w Klose z Polaka :D

0

Nie zauważyłem ;/

0

BTW.
Tu jest ranking najlepszych piłkarzy Mundialu. http://www.fifa.com/worldcup/statistics/castrol-index/index.html
Dziwne, że nie ma Jamesa czy Neymara w pierwszej 10.

2

Dobra. Ostatnia oferta. 50 mln + Pedro, Alexis i Neymar? Stoi?!

0

Nie wyobrażam sobie Iniesty krzyczącego na kolegów ;/

0

Po prostu ciągle się przywalają do tego co jest napisane w MD i Sporcie i to mnie denerwuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?