radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytałem przed chwilą, że Reus chciał iść tez do Barcelony, ale odrzucili tę propozycję.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale trochę szkoda patrząc na to, że nie mamy za dobrej pomocy.
9
Oj tam, nie płaczcie. Jest przecież Pedro.
;___;
0
Musi to być na głównym newsie? Nie można dać małej miniaturki? :v
0
Tylko niech Xavi nie odchodzi bo nie wytrzymam psychicznie :c
0
Aż mi trudno uwierzyć, że Alexis odszedł. W sumie najlepszy zawodnik ostatniego sezonu, ale jakby miał siedzieć na ławce to lepiej, że poszedł :)
Jednak Suarez to co innego i mimo wszystko taka "wymiana" wyjdzie nam na dobre (mam taką nadzieję). Szkoda zawieszenia, bo trochę tego jest, ale nie takie problemy były w klubie i ze wszystkiego wyjdziemy :)
0
Akurat jak będę za granicą :(
2
1
Dzięki Ronaldo nie awansują XD
2
Ronaldo hat trick w symulkach
1
Mówię jak może to wyglądać :)
7
Będę śmiał jak Alexis w Liverpoolu będzie królem strzelców PL, a Suarez u nas nic nie pogra, bo Messi będzie nr 1 ataku.
4
Jak już Marca pisze, że Suarez z Barceloną cziki cziki, to musi być już blisko nas.
1
Skoczy się, że Ter Stegen będzie grał w pomocy...
4
Kroos kosztuje 20 mln, a oni nie naciskają na Bayern...
Zarząd - pięta Achillesowa Barcelony.
Za kilka dni będzie: Kroos oficjalnie w Realu/United, a Ci debile zostaną i bez kupionej obrony i bez zastępcy Xavi'ego.
0
Mam nadzieję, że nie. Wydaje mi się, że będzie miał jaja i w razie czego posadzi na ławce nawet Messiego :)
41
Na obecną chwilę Mascherano jest lepszy od Busquetsa. Nie zdziwię się jak go wygryzie ze składu w Barcelonie.
1
Nie zrozumiałeś...
6
No kupili Bravo i Rakitić'a. Po co wam więcej stoperów...
0
Tak bo to moja opinia...
Wkleiłem tu, bo gość mądrze napisał, a nie tak jak inni, którzy wyzywają Messiego, Neymara czy innych Robbenów.
0
Neymar
0
Tak o wszedłem :P Rzucił mi się w oczy :)
17
"chyba nie sadzicie ze ktos bedzie pamietal 17 goli cr7 w LM skoro w tym roku jest mundial... Gwiazdami juz jest neymar, messi , robben, van persie.... Ronaldo bez szans na zlota pilke bo LM to nie Mundial, a jedna asysta christiano na mundialu,wybaczcie ale nie osmieszajcie sie... Di María przykrywa go czapką..."
Jeden z nielicznych komentarzy na rm.pl godny wyróżnienia :)
2
Zenit transfer sezonu chyba. Taki piłkarz za 6 mln to okazja okazji :/
0
Co za debile...
1
off top.
W sumie coś zostało w Klose z Polaka :D
0
Nie zauważyłem ;/
0
BTW.
Tu jest ranking najlepszych piłkarzy Mundialu. http://www.fifa.com/worldcup/statistics/castrol-index/index.html
Dziwne, że nie ma Jamesa czy Neymara w pierwszej 10.
2
Dobra. Ostatnia oferta. 50 mln + Pedro, Alexis i Neymar? Stoi?!
0
Nie wyobrażam sobie Iniesty krzyczącego na kolegów ;/
0
Po prostu ciągle się przywalają do tego co jest napisane w MD i Sporcie i to mnie denerwuje.