radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebi**ie! :D
1
Dajcie chociaż Inieście dalej grać ;____;
19
Jak dla mnie największą winę ponosi Del Bosque, bo:
1. Zabrał Torresa zamiast Negredo czy Llorente.
2. Stawiał na Costę mimo, że widać było jak słabo sobie radzi.
3. Nie wpuszczał Villi, który w ostatnim meczu przygotowawczym strzelił przecież 2 bramki i był najlepszym ŚN w kadrze.
4. Uparcie stawiał na Casillasa, który pokazał ostatnio i dziś "klasę".
5. Grają u niego nazwiska.
6. Nie zmienił nic od wpier**lu z Brazylią w 2013 r.
7. Ciągle ten sam wypalony schemat gry.
8. Kazał Ramosowi strzelać wolne...
2
Szkoda mi Villi który nie gra ch*j wie czemu i Iniesty który jedyny coś gra.
0
Torres się rozgrzewa. Del Bosque ty idioto...
0
Villa powinien grac od początku MŚ
1
A to, że alonso z 2 m w bramkarza to nie pamiętasz...
0
Po ch**u drewniak. Gorszy od Costy czy od Torresa by nie był.
0
A Negredo w domu ;/
1
http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=255931/match=300186498/man-of-the-match.html
Tu można zagłosować na Alexisa na nagrodę MOTM :D
1
Alexis już 2 asysty :D
0
Del Bosque stracił jaja gdzieś. Villa powinien grać od początku MŚ bo po prostu nie ma lepszego w kadrze. Alonso gra za nazwisko, a Pedro to nieporozumienie.
Negredo pewnie śmieje pod nosem z nich.
0
Nie napisałem, że chodzi mi tylko o Hiszpanów...
0
Jak na razie piłkarze Barcelony 3 razy zostali MOTM.
2
Jak ten Real wygrał LM jak jego piłkarze co chwile coś pierdo*ą?
8
Dziś odszedł z Wisły Piotr Brożek. Myślę, że się nada.
0
Chyba się popłaczę jak Xavi odejdzie ;_____;
Niestety ten moment musiał kiedyś nadejść i jakoś trzeba to przełknąć ;/
0
Cennik za piłkarzy FC Barcelona na letnie okienko transferowe:
- Cuenca, Tello,... - co łaska,
- Pedro - 25-30 mln,
- Song - 15 mln,
Koniec cennika :D
2
Wiem, ale tamci są śmieszniejsi :D
2
"mecz dobry, szkoda że meksyk nie strzelił ;p nie patrząc na to że jestem kibicem realu do 6 roku życia, najgorszym zawodnikiem meczy był neymar, gdyby nie jego zabawy z piłką i wpadanie na czterech obrońców meksyku to brazylia miała by więcej szans"
Jak ja lubię się śmiać z tamtych dzieci :D Gość kibicuje Realowi od 2 lat, a już super znawca :D
9
http://s3.ifotos.pl/img/Beztytuup_eeaxrsn.png
OK. Rozgryzłem to. Nie musicie dziękować :D
53
Raz się pojawił żeby strzelić w jednoosobowy, niemiecki mur :D
12
Jak na razie to: Neymar>Messi, Ronaldo
0
Ja nie narzekam na niego :) Skoro Luis go chce, to znaczy, że widzi w nim potencjał na obrońcę :D Myślę, że chłopak da radę, a i przyda się w razie czego w ataku :P
0
Ja też bym chciał jakiegoś Mangalę, ale co zrobić ;/ Może i Marq nie taki zły będzie. Lepszy on, niż znów Masche na ŚO.
2
http://www.futhead.com/14/squads/13354159/
Chyba zapowiada nam się taki skład na nowy sezon. Wg mnie, całkiem niezły. Co sądzicie?
5
Cytat dnia:
"Lepiej mieć punkt, niż być bez punktu." - Szpaku
:D
0
Dla hala dzieci i tak nie symulował
0
Silva powiedział "dupa" do Chicharito? XD
0
O to chodzi, że dobrze ;)