0

Zajebi**ie! :D

1

Dajcie chociaż Inieście dalej grać ;____;

19

Jak dla mnie największą winę ponosi Del Bosque, bo:
1. Zabrał Torresa zamiast Negredo czy Llorente.
2. Stawiał na Costę mimo, że widać było jak słabo sobie radzi.
3. Nie wpuszczał Villi, który w ostatnim meczu przygotowawczym strzelił przecież 2 bramki i był najlepszym ŚN w kadrze.
4. Uparcie stawiał na Casillasa, który pokazał ostatnio i dziś "klasę".
5. Grają u niego nazwiska.
6. Nie zmienił nic od wpier**lu z Brazylią w 2013 r.
7. Ciągle ten sam wypalony schemat gry.
8. Kazał Ramosowi strzelać wolne...

2

Szkoda mi Villi który nie gra ch*j wie czemu i Iniesty który jedyny coś gra.

0

Torres się rozgrzewa. Del Bosque ty idioto...

0

Villa powinien grac od początku MŚ

1

A to, że alonso z 2 m w bramkarza to nie pamiętasz...

0

Po ch**u drewniak. Gorszy od Costy czy od Torresa by nie był.

0

A Negredo w domu ;/

1

1

Alexis już 2 asysty :D

0

Del Bosque stracił jaja gdzieś. Villa powinien grać od początku MŚ bo po prostu nie ma lepszego w kadrze. Alonso gra za nazwisko, a Pedro to nieporozumienie.
Negredo pewnie śmieje pod nosem z nich.

0

Nie napisałem, że chodzi mi tylko o Hiszpanów...

0

Jak na razie piłkarze Barcelony 3 razy zostali MOTM.

2

Jak ten Real wygrał LM jak jego piłkarze co chwile coś pierdo*ą?

8

Dziś odszedł z Wisły Piotr Brożek. Myślę, że się nada.

0

Chyba się popłaczę jak Xavi odejdzie ;_____;
Niestety ten moment musiał kiedyś nadejść i jakoś trzeba to przełknąć ;/

0

Cennik za piłkarzy FC Barcelona na letnie okienko transferowe:
- Cuenca, Tello,... - co łaska,
- Pedro - 25-30 mln,
- Song - 15 mln,
Koniec cennika :D

2

Wiem, ale tamci są śmieszniejsi :D

2

"mecz dobry, szkoda że meksyk nie strzelił ;p nie patrząc na to że jestem kibicem realu do 6 roku życia, najgorszym zawodnikiem meczy był neymar, gdyby nie jego zabawy z piłką i wpadanie na czterech obrońców meksyku to brazylia miała by więcej szans"

Jak ja lubię się śmiać z tamtych dzieci :D Gość kibicuje Realowi od 2 lat, a już super znawca :D

9

http://s3.ifotos.pl/img/Beztytuup_eeaxrsn.png
OK. Rozgryzłem to. Nie musicie dziękować :D

53

Raz się pojawił żeby strzelić w jednoosobowy, niemiecki mur :D

12

Jak na razie to: Neymar>Messi, Ronaldo

0

Ja nie narzekam na niego :) Skoro Luis go chce, to znaczy, że widzi w nim potencjał na obrońcę :D Myślę, że chłopak da radę, a i przyda się w razie czego w ataku :P

0

Ja też bym chciał jakiegoś Mangalę, ale co zrobić ;/ Może i Marq nie taki zły będzie. Lepszy on, niż znów Masche na ŚO.

2

http://www.futhead.com/14/squads/13354159/
Chyba zapowiada nam się taki skład na nowy sezon. Wg mnie, całkiem niezły. Co sądzicie?

5

Cytat dnia:
"Lepiej mieć punkt, niż być bez punktu." - Szpaku
:D

0

Dla hala dzieci i tak nie symulował

0

Silva powiedział "dupa" do Chicharito? XD

0

O to chodzi, że dobrze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?