radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chicharito w United, nie w City :/
5
Paulinho, Paulista - jeden ch*j dla Szpaka XD
3
My to jesteśmy przyzwyczajeni, ale taki kibic Brazylii spoza Barcy musi się dopiero wkurw**ć na grę Alvesa :D
1
Silva by się nam przydał :/
3
Kur**, bierzcie tego Cuadrado i sprzedajcie Alvesa. Gorszy nie będzie na pewno, a i może jakieś akcje ciekawe będzie przeprowadzał...
0
Jeszcze Alves nie odejdzie xd
0
Alves moszna? Moszna :V
0
To Higuain czy Maradona? Powaliło ich...
5
Śmiałem z tego, że Neuer wywalone na mury miał, a Ronaldo i tak w bramkę nie trafiał XD
22
No to na popołudnie coś :)
http://i.imgur.com/Ikj3i30.gif
8
Skoro Luis go chce, to widocznie wie jak gra i widzi, że się nada na obrońcę. Barcelona na pewno nie bierze go bo tak. W razie czego, Montoya może grać na PO a Cuadrado pomoże na skrzydle.
Albo w ogóle Luis chce go na skrzydło, a PO kupią innego :o
0
Jakim prawem nazywasz Mullera SS-manem?
Przeżyłeś wojnę? Wiesz co to oznacza w ogóle SS-man?Wiesz, kim oni byli? Bo wydaje mi się, że nie.
Daruj sobie takie teksty, bo chyba masz niedorozwój umysłowy, skoro nazywasz obecnych Niemców SS-manami.
Skoro tak, to może będziemy mówić do Ciebie "Żyd", bo przecież 70 lat temu u nas było ich kupę...
0
Jak go tak bronisz, to mniej chociaż argumenty jakieś, bo taki "płacz", że mu się nie należała to do nich się nie zalicza.
Uderzył go ręką, Thomas się przewrócił. Trzeba było podejść, podać mu dłoń, pomóc wstać, przeprosić, a nie z ryjem od razu.
Na takie zachowania nie ma miejsca na MŚ, bo to idzie na cały świat, więc nie dziwię się, że sędzia dał czerwoną.
31
Najlepsze było jak Ronaldo strzelił w jednoosobowy, niemiecki mur :D
19
Królu Złoty, a jak damy banknoty? ;__;
4
Reus i tak lepszy. Liczę, że Zubi go sprowadzi.
36
Jak będzie:
"Oficjalnie: Marquinhos w Barcelonie!"
"Oficjalnie: Marco Reus w Barcelonie!"
To przestanę krytykować Zubiego przez cały sezon :D
5
No i zajebiś**e. Będzie dużo lepszy od Fabregasa. Takich zawodników nam potrzeba. Kiedyś uważałem inaczej, ale na szczęście zmądrzałem.
Witamy w Barcelonie! :D
9
"Muller więcej szczelił, bo krystjano to skszydłowy"
4
1. Reus
2. Reus
3. Reus
4. Reszta
3
Wszystko chyba ;/
0
Jeździli po zawodniku Barcelony, a nie po innym, a tamci nie widzą swoich, tylko wytykają błędy Leo...
Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.
0
Na rm.pl jadą po Messim, bo przecież Di Maria zagrał wspaniale...
0
Pójdę klasykiem:
To jest Di Maria? To jakaś popierdółka, a nie Di Maria.
1
No kur*a!!!!!!!
0
Szczeli :p
3
Najnudniejszy mecz to by był Argentyna - Hiszpania
0
Polska gra lepiej nawet.
1
Przestańcie krytykować Messiego, oszczędza się chłopak na Mundial...A nie, chwila ;/
9
Ale nudny mecz. Argentyna gra tak jak Barcelona ostatnio. Bez sensu, do tyłu, bez kontr, bez pomysłu. Messi niestety nie oszczędzał się na Mundial. Po prostu nie ma formy.