radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10304499_681950545193292_8575422554053735152_n.jpg
Z oficjalnego FB Fabregasa...
0
Alba ma co chwile kontuzje...
1
Odchodzi Xavi i Cesc, a przychodzi Rakitić. Trzeba będzie kupić kogoś na miejsce Generała, ale nie wiem czy ktokolwiek przyjdzie. Koke? Wątpię...
0
Piękne ;___;
1
off top.
Kolejny świetny filmik :D
8
Jak ich nie chcecie to proszę bardzo:
OFFICES FCB
Arístides Maillol s/n, 08028 Barcelona
(vehicle entrance at gate 14)
Phone number: 902 1899 00.
Tu macie kontakt do klubu. Dawajcie swoje grube miliony na transfery jakich oczekujecie, a nikt nie będzie wtedy negocjował z Chinami czy Arabami, bez których nie było by Neymarów i innych Ter Stegenów.
Obecny futbol opiera się na sponsorach i wielkich pieniądzach, jak ktoś ma inny pomysł skąd je brać to chciałbym poznać.
6
A może Fabregas w ogóle nie odejdzie, kto wie.
0
Stwierdzam brak wiadomości dotyczących piłki nożnej.
13
Żałosne są te komentarze w stylu "I tak słabiak", "Pewnie symulował" itp.
Ci co oglądają mecze tylko jak lecą na TVP najczęściej się wypowiadają. Neymar w reprezentacji jest lepszy i od Messiego i od Ronaldo. Moim zdaniem, to będzie najlepszy piłkarz nadchodzącego Mundialu.
7
Jak to czytałem wcześniej to mini zawał miałem ;__;
0
Hiszpańskie i brazylijskie media podają, że Neymar lekko skręcił kostkę w prawej nodze, ale po dłużej chwili wrócił do zajęć.
7
Jeszcze Reus ;___;
0
Tak btw.
Jak ktoś TEGO nie widział
Oscar dla Nike za te reklamy.
0
Żeby nie było z nim tak jak z Benatią.
Neymar-Messi-Reus to by było na prawdę coś :D
0
No to ma FIFE, PES-a, FM-a, niech ściąga kogo chce. Alba zostaje i w ogóle niech nie podejmuje tematu.
0
Ale można się dogadać wstępnie, a potem jak wyzdrowieje przejść do rzeczy. Uważam, że 35 mln za takiego zawodnika to promocja :)
1
Taki gracz jak Reus jest do wzięcia prawie za darmo, można negocjować z nim bo ni jedzie na MŚ, a oni chcą Turana...
Śmiać się czy płakać?!
11
To ty chyba meczów nie oglądasz jak nie wiesz jak Pique i Sergio karne wykonują.
9
Słaba prowokacja. Co trzej Panowie akurat dobrze wykonują 11, a ja nic nie poradzę, że z Realu tylko 2 ma miejsce w podstawowej 11.
17
Karne powinien strzelać Xavi, Pique albo Busquets.
6
Te "ogórasy" są wyżej w rankingu od Polski.
2
60 gol Villi w reprezentacji :D
0
Villa na 100 %
http://www.livesports.pl/mecz/rcJXUec8/#szczegoly-meczu
2
Villa z główki na 1:0
29
Komentator na meczu Hiszpanii: "Nie wyobrażam sobie, że w drużynie gdzie jest Unicef na koszulkach miałby grać Piszczek skazany za korupcję" :D
2
Messi :D :D :D
0
Iniesta ładnie dziś piłką obsługuje kolegów :D
0
Po ilu dziś Costa zejdzie? :D
2
Kiedyś odchodził Ronaldinho, teraz Fabregas. Luis widać nie wiąże z nim przyszłości i trzeba się z tym zgodzić. Kto by pomyślał kilka lat temu, że Guardiola, co sprzedał Ronniego zapiszę się tak w historii. Może to dla niektórych (dla nie też) bardzo smutne rozstanie, ale trzeba iść dalej. Kto wie, może nowy pomocnik będzie lepszy i w listopadzie 90 % osób nie będzie pamiętać o Cescu.
Poczekamy, zobaczymy.
16
Dają 25, a Barcelona chce 10? :D