0

Alba ma co chwile kontuzje...

1

Odchodzi Xavi i Cesc, a przychodzi Rakitić. Trzeba będzie kupić kogoś na miejsce Generała, ale nie wiem czy ktokolwiek przyjdzie. Koke? Wątpię...

0


Piękne ;___;

1

off top.


Kolejny świetny filmik :D

8

Jak ich nie chcecie to proszę bardzo:
OFFICES FCB
Arístides Maillol s/n, 08028 Barcelona
(vehicle entrance at gate 14)
Phone number: 902 1899 00.
Tu macie kontakt do klubu. Dawajcie swoje grube miliony na transfery jakich oczekujecie, a nikt nie będzie wtedy negocjował z Chinami czy Arabami, bez których nie było by Neymarów i innych Ter Stegenów.
Obecny futbol opiera się na sponsorach i wielkich pieniądzach, jak ktoś ma inny pomysł skąd je brać to chciałbym poznać.

6

A może Fabregas w ogóle nie odejdzie, kto wie.

0

Stwierdzam brak wiadomości dotyczących piłki nożnej.

13

Żałosne są te komentarze w stylu "I tak słabiak", "Pewnie symulował" itp.
Ci co oglądają mecze tylko jak lecą na TVP najczęściej się wypowiadają. Neymar w reprezentacji jest lepszy i od Messiego i od Ronaldo. Moim zdaniem, to będzie najlepszy piłkarz nadchodzącego Mundialu.

7

Jak to czytałem wcześniej to mini zawał miałem ;__;

0

Hiszpańskie i brazylijskie media podają, że Neymar lekko skręcił kostkę w prawej nodze, ale po dłużej chwili wrócił do zajęć.

7

Jeszcze Reus ;___;

0

Tak btw.
Jak ktoś TEGO nie widział

niech szybko nadrobi!
Oscar dla Nike za te reklamy.

0

Żeby nie było z nim tak jak z Benatią.
Neymar-Messi-Reus to by było na prawdę coś :D

0

No to ma FIFE, PES-a, FM-a, niech ściąga kogo chce. Alba zostaje i w ogóle niech nie podejmuje tematu.

0

Ale można się dogadać wstępnie, a potem jak wyzdrowieje przejść do rzeczy. Uważam, że 35 mln za takiego zawodnika to promocja :)

1

Taki gracz jak Reus jest do wzięcia prawie za darmo, można negocjować z nim bo ni jedzie na MŚ, a oni chcą Turana...
Śmiać się czy płakać?!

11

To ty chyba meczów nie oglądasz jak nie wiesz jak Pique i Sergio karne wykonują.

9

Słaba prowokacja. Co trzej Panowie akurat dobrze wykonują 11, a ja nic nie poradzę, że z Realu tylko 2 ma miejsce w podstawowej 11.

17

Karne powinien strzelać Xavi, Pique albo Busquets.

6

Te "ogórasy" są wyżej w rankingu od Polski.

2

60 gol Villi w reprezentacji :D

0

2

Villa z główki na 1:0

29

Komentator na meczu Hiszpanii: "Nie wyobrażam sobie, że w drużynie gdzie jest Unicef na koszulkach miałby grać Piszczek skazany za korupcję" :D

2

Messi :D :D :D

0

Iniesta ładnie dziś piłką obsługuje kolegów :D

0

Po ilu dziś Costa zejdzie? :D

2

Kiedyś odchodził Ronaldinho, teraz Fabregas. Luis widać nie wiąże z nim przyszłości i trzeba się z tym zgodzić. Kto by pomyślał kilka lat temu, że Guardiola, co sprzedał Ronniego zapiszę się tak w historii. Może to dla niektórych (dla nie też) bardzo smutne rozstanie, ale trzeba iść dalej. Kto wie, może nowy pomocnik będzie lepszy i w listopadzie 90 % osób nie będzie pamiętać o Cescu.
Poczekamy, zobaczymy.

16

Dają 25, a Barcelona chce 10? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?