radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Na co czekają??? Marquinhos i Benatia sami chcą tu grać. Pieprzyć choć raz pieniądze i kupić w końcu kogoś, bo zaraz nam jakieś inne kluby podpieprzą zawodników, bo nikt się tak nie czai jak Barcelona.
Marquinhos + Benatia + Pique + Alba + Bartra + Adriano + Montoya = zaje**sta obrona :D
2
Jak ktoś weźmie Zubiego, to nawet jestem w stanie dopłacić mu :D
1
Czy może ktoś mi powiedzieć na ch*j nam Llorente?
1
Ja pierd**e. Wstydzę się za ludzi rządzących tym klubem.
15
Letnia wyprzedaż FC Barcelona!!!
Zapraszamy na letnią wyprzedaż. W ofercie:
- Dani Alves za 5 mln,
- Iniesta za 12 mln,
- Alexis za 8 mln,
- Fabregas za 10 mln,
i prawdziwa okazja: Messi w zestawie z Neymarem za jedyne 50 mln
Ceny podlegają negocjacji (możliwy upust).
Proszę o kontakt z A. Zubizarettą.
0
Jak dali za Luiza 50 to za Alvesa minimum 20, ale nasi mistrzowie negocjacji puszczą go za 10 pewnie. Już się zdążyłem przyzwyczaić.
0
No to jeden obrońca z głowy :D Jeszcze przedłużyć z Mascherano i po kłopocie ;P
2
Skoro za Luiza (przeciętnego) PSG dało 50 mln, to Alexisa, co ma najlepszy sezon w życiu, chcą sprzedać za 15 mln. Najbardziej poje**ni ludzi są w Barcelonie. Nikt tam nie umie negocjować. Z tych topowych klubów to my mamy najgorszy zarząd. Inne kluby za tych 3 piłkarzy spokojnie mogliby i 100 mln zarobić, a nie zdziwię się jak Fabregas pójdzie za 30, Alexis za 15, a Alves za 10...
29
Sprzedać Alexisa, zostawić Pedro, kupić Llorente... Ja pier**le, co za klub.
1
Z całym szacunkiem do Realu, ale już widzę jakby ich kibice na rm.pl wołali o artykuł wychwalający Barcelonę.
Dodadzą, to dodadzą. Jak komuś nie pasuje to może sobie własną stronę założyć i wstawiać co chce.
Mi to nie przeszkadza, że tego nie ma. Wolę informacje na temat transferów.
0
Jest coś o Realu - źle, nie ma - źle, dodadzą, to powiecie, że z łaski.
Nie dogodzi...
2
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10374925_10152021585026213_5053456400430074451_n.jpg
btw.
Poznajecie tego pana? :D
1
Powołanie Torresa, a nie Negredo to dla mnie parodia.
0
Villa już bardziej zasłużył...Ale to nie ja jestem trenerem.
3
Ale jakbyś był takim Negredo, strzelił 23 bramki w sezonie, zdobył mistrza Anglii, a za Ciebie grał Torres co strzelił 2 razy mniej to byś się nie wkur**ł?
2
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34548
No na rm.pl była informacja 3 lata temu ;P
2
Nie wiem czym się del Bosque kieruje powołując Torresa na cokolwiek. Chyba tylko historią. Przez niego lepsi nie grają.
1
Ter Stegen, Marquinhos, Reus - no, pięknie by było :P
1/3 już wykonana :P
Osobiście wolałbym Mangalę lub Benatię, ale i Marq dobry :P
0
Najlepszy skład ma Zawisza, bo wygrał Puchar Świata :v
0
Jakbyś przeczytał wcześniejsze moje posty, to byś wiedział, że ani się nie spinałem i pogratulowałem.
1
Miałeś wczoraj z kolegami? ;P
Po prostu stwierdzam fakt.
0
A mnie to wali. Raz my, raz oni.
1
Co to za zwycięzca, co w lidze nie wygrał ani z mistrzem, ani z vice mistrzem ;D
2
Nie rozpłacz się przypadkiem. Rewolucja powinna być już dawno, a Villa moim zdaniem powinien zostać kosztem Pedro. Jeśli masz inne zdanie, to napisz to po polsku i spokojnie, a nie wyzywasz kogoś zaraz.
1
Kurde to niemożliwe, że Villa poszedł za 2 mln. To chyba tak wyglądało:
- Sandro a nie wkur**sz się?
- A o co chodzi Zubi?
- No bo Atletico chciało Pedro za 2 mln, ale, że miałem wczoraj "ciężką noc" to przypadkiem sprzedałem Ville.
- Trudno. Pedro przecież jest wychowankiem i daje dużo świeżości.
Inaczej tego nie widzę.
1
Real żeby wygrać LM czekał 12 lat i wydał 1,2 mld Euro. Dziękuję. Dobranoc.
0
Dziś czytałem o 15 transferach, na 90 % potwierdzonych :D
15
Villa>Pedro.
Komuś się transfery powaliły...
0
Jakoś inne zespoły miały, tylko my nie. Jaki jeszcze zespół gra bez zaangażowania, bez pomysłu i wali głową w mur z co drugą drużyną?
3
Nie czepiaj się. Świętuje swoją ostatnią LM :P