11

Na co czekają??? Marquinhos i Benatia sami chcą tu grać. Pieprzyć choć raz pieniądze i kupić w końcu kogoś, bo zaraz nam jakieś inne kluby podpieprzą zawodników, bo nikt się tak nie czai jak Barcelona.
Marquinhos + Benatia + Pique + Alba + Bartra + Adriano + Montoya = zaje**sta obrona :D

2

Jak ktoś weźmie Zubiego, to nawet jestem w stanie dopłacić mu :D

1

Czy może ktoś mi powiedzieć na ch*j nam Llorente?

1

Ja pierd**e. Wstydzę się za ludzi rządzących tym klubem.

15

Letnia wyprzedaż FC Barcelona!!!
Zapraszamy na letnią wyprzedaż. W ofercie:
- Dani Alves za 5 mln,
- Iniesta za 12 mln,
- Alexis za 8 mln,
- Fabregas za 10 mln,
i prawdziwa okazja: Messi w zestawie z Neymarem za jedyne 50 mln

Ceny podlegają negocjacji (możliwy upust).
Proszę o kontakt z A. Zubizarettą.

0

Jak dali za Luiza 50 to za Alvesa minimum 20, ale nasi mistrzowie negocjacji puszczą go za 10 pewnie. Już się zdążyłem przyzwyczaić.

0

No to jeden obrońca z głowy :D Jeszcze przedłużyć z Mascherano i po kłopocie ;P

2

Skoro za Luiza (przeciętnego) PSG dało 50 mln, to Alexisa, co ma najlepszy sezon w życiu, chcą sprzedać za 15 mln. Najbardziej poje**ni ludzi są w Barcelonie. Nikt tam nie umie negocjować. Z tych topowych klubów to my mamy najgorszy zarząd. Inne kluby za tych 3 piłkarzy spokojnie mogliby i 100 mln zarobić, a nie zdziwię się jak Fabregas pójdzie za 30, Alexis za 15, a Alves za 10...

29

Sprzedać Alexisa, zostawić Pedro, kupić Llorente... Ja pier**le, co za klub.

1

Z całym szacunkiem do Realu, ale już widzę jakby ich kibice na rm.pl wołali o artykuł wychwalający Barcelonę.
Dodadzą, to dodadzą. Jak komuś nie pasuje to może sobie własną stronę założyć i wstawiać co chce.
Mi to nie przeszkadza, że tego nie ma. Wolę informacje na temat transferów.

0

Jest coś o Realu - źle, nie ma - źle, dodadzą, to powiecie, że z łaski.
Nie dogodzi...

1

Powołanie Torresa, a nie Negredo to dla mnie parodia.

0

Villa już bardziej zasłużył...Ale to nie ja jestem trenerem.

3

Ale jakbyś był takim Negredo, strzelił 23 bramki w sezonie, zdobył mistrza Anglii, a za Ciebie grał Torres co strzelił 2 razy mniej to byś się nie wkur**ł?

2

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34548
No na rm.pl była informacja 3 lata temu ;P

2

Nie wiem czym się del Bosque kieruje powołując Torresa na cokolwiek. Chyba tylko historią. Przez niego lepsi nie grają.

1

Ter Stegen, Marquinhos, Reus - no, pięknie by było :P
1/3 już wykonana :P
Osobiście wolałbym Mangalę lub Benatię, ale i Marq dobry :P

0

Najlepszy skład ma Zawisza, bo wygrał Puchar Świata :v

0

Jakbyś przeczytał wcześniejsze moje posty, to byś wiedział, że ani się nie spinałem i pogratulowałem.

1

Miałeś wczoraj z kolegami? ;P
Po prostu stwierdzam fakt.

0

A mnie to wali. Raz my, raz oni.

1

Co to za zwycięzca, co w lidze nie wygrał ani z mistrzem, ani z vice mistrzem ;D

2

Nie rozpłacz się przypadkiem. Rewolucja powinna być już dawno, a Villa moim zdaniem powinien zostać kosztem Pedro. Jeśli masz inne zdanie, to napisz to po polsku i spokojnie, a nie wyzywasz kogoś zaraz.

1

Kurde to niemożliwe, że Villa poszedł za 2 mln. To chyba tak wyglądało:
- Sandro a nie wkur**sz się?
- A o co chodzi Zubi?
- No bo Atletico chciało Pedro za 2 mln, ale, że miałem wczoraj "ciężką noc" to przypadkiem sprzedałem Ville.
- Trudno. Pedro przecież jest wychowankiem i daje dużo świeżości.
Inaczej tego nie widzę.

1

Real żeby wygrać LM czekał 12 lat i wydał 1,2 mld Euro. Dziękuję. Dobranoc.

0

Dziś czytałem o 15 transferach, na 90 % potwierdzonych :D

15

Villa>Pedro.
Komuś się transfery powaliły...

0

Jakoś inne zespoły miały, tylko my nie. Jaki jeszcze zespół gra bez zaangażowania, bez pomysłu i wali głową w mur z co drugą drużyną?

3

Nie czepiaj się. Świętuje swoją ostatnią LM :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?