0

Przez te "testy" już kilku nie jedzie na MŚ ;/

0

W którym miejscu skłamał?

2

Tylko nasz zarząd sprzedaje takiego zawodnika za marne 33 mln...

3

Fabregas>Rakitić
Nie wiem jaki jest sens sprzedawania Fabregasa. Najlepszy pomocnik Barcelony, ale musi być kasa na Aguero przecież.
Z kim Messi będzie gadał jak inni będą bronić? No właśnie.
Zamiast negocjować z Benatią to mają na obronę wywalone, bo od tygodnia słychać tylko: Aguero - Reus - Rakitić - Koke - ...
Dzięki zarządowi mam szybką odpowiedź na pytanie: "Co cię najbardziej wkur**a w Barcelonie?" ehh...

2

To my mamy styl? :O

5

Alexis znów asystował, tym razem "tylko" 2 razy, a Mascherano gola strzelił :V

0

No i dobrze. Nie rozumiem tego transferu.

0

Piotrowi Brożkowi się kontrakt kończy. Co prawda to lewy obrońca, ale od biedy i na prawej zagra. Wiek idealny jak na przyszłościowy zakup - 31 lat, a i wymogów finansowych na pewnie nie ma dużych.
Nic tylko brać póki się nim szejkowie nie interesują.

4

Gerard Piqué o Cesku: "Nigdy nie był należycie ceniony, ani w klubie ani przez kibiców. Ma jedne z najlepszych statystyk, ale wrócić "lewą nogą" jest ciężko, bo od początku musisz dawać z siebie więcej, z uwagi na to ile kosztowałeś."

1

Neymar-Messi-Reus to by było coś :D

0

A tam City nie chce. Kwestia ceny. Na miejsce Aguero kupią sobie Coste i będzie podobnie.

3

A tak. Wybacz :P

6

Jeszcze przewrotki były, zwodów dużo i obił poprzeczkę 2 razy :D

0

Strzela to strzela, po co drążyć. Niektórzy i w towarzyskich nie umieją :P

4

Kurde. W reprezentacji Neymar jest wszędzie. Ma więcej przestrzeni. Nie ma bezsensownego klepania, nikt nie szuka Messiego, są kontry i jakaś taka luźna gra. Wyniki są i to najważniejsze.
W wieku 21 lat mieć 32 gole i 23 asysty w kadrze to jest COŚ!
Cieszę się, że mamy go u nas w szeregach, a Luisa proszę o zmianę stylu gry. Kiedyś inni się uczyli od nas, teraz my musimy od innych.

0

Neymar powinien wykonywać wolne w Barcelonie bo robi to zajebi**cie :)

0

4:0 Willian, asysta Maxwell (prawie Neymar) :D

4

Założę się, że Neymar na tych mistrzostwach będzie lepszy od Messiego czy Ronaldo. W reprezentacji to jest kurde maszyna.

1

3:0 Hulk, asysta Neymar :D

2

LOL Alves strzelił :O

1

Tak jak już kiedyś było:
Neymar w Brazylii > Neymar w Barcelonie ;D
Mam nadzieję, że jak go będą omijać kontuzje to się chociaż wyrówna :D

0

Dokładnie. Pieprzy o super transferach, a sprowadzi Eto'o i Mathieu. Od razu trzeba było powiedzieć żeby się nie nastawiać na nie wiadomo co, a nie mówi, że będą Reusy, Aguery i inne Silvy, a wychodzą dziadki potem...

0

Niech zacznie robić w końcu coś, to przestaną go krytykować.

0

Może i tak, ale wystarczająco wszystkich denerwuje, że aż się nie można powstrzymać czasami.

0

oj tam :C

3

A Zubi - idiota.

0

Podobno Piszczka chcą. Już prawie cała Europa :V

0

Z całym szacunkiem do Eto'o, ale jest on za stary już. Za darmo grać nie będzie. Lepiej kasę dać na Aguero.

0

Od fcblog.pl:
W ubiegłym roku Barca sprzedała 31-letniego napastnika, mistrza świata, Europy, zdobywcę LM, pichichi La Liga i najlepszego strzelca w historii kadry (56/94 A, 235 goli w karierze) za 2,1 mln euro.
Ile Barca zapłaci za 31-letniego obrońcę, byłego gracza Sochaux, Tuluzy i teraz Valencii, dwukrotnego reprezentanta kraju, bez żadnego trofeum.

0

Niestety możemy tutaj bronić Cesca 24h przez 7 dni w tygodniu, ale to nie od nas zależy czy odejdzie przecież. Zrobią jak chcą. Trzeba się jakoś z tym pogodzić :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?