4

Niemców to można oglądać. Grają bardzo fajnie :)

PS. Jeśli ktoś chce dodać tu jakiś komentarz odwołując się do historii, to nich sobie daruje, bo są one żałosne.

1

Może trochę źle to ująłem. Ja w sumie od zawsze lubiłem USA (nie tylko w piłkę, skąd zresztą "nyc" w mojej nazwie) i na pewno będę za nimi :P

0

Jutro wszyscy jesteśmy Amerykanami ; D

0

Tak na dobrą sprawę to dziś chyba 3 razy widziałem "dawnego" Messiego. 2 rajdy i oczywiście przepiękny gol.

0

A napisałem, że bramkarz Iranu?

0

Znów bramkarz ma "mecz życia" :D

0

Argentyna z tych "potęg" gra najgorszą piłkę (nie licząc Hiszpanii).

0

Żeby zatrzymać Messiego trzeba wysłać 3 piłkarzy.
Żeby zatrzymać Ronaldo wystarczy, podczas jego największej broni, nie ustawiać muru albo max 1 osobę ; P

0

"W piątek miało dojść do pierwszego spotkania pomiędzy Bayernem i agentem Juana Cuadrado - taką informację podają włoskie media."

0

A może właśnie Luis chce to zmienić i ustawić Messiego na prawym skrzydle. Kto wie, może w końcu zaczną grać jak należy, bez 10000000000 podań do Messiego, ale to również on nie może się spinać w kwestii roli w zespole.

1

Co by nie mówić, to Suarez jest obecnie najlepszą '9' na świecie. Mieć takiego zawodnika w szeregach jakiegokolwiek klubu to zaszczyt. Przyglądałem się jego grze w Liverpoolu przez ostatni sezon i marzy mi się taki ktoś w Barcelonie. Nie Aguero, nie Higuain, tylko właśnie Suarez. No ma wszystko czego potrzeba światowej klasy '9' i już nie raz to udowodnił.
To, że przejdzie do Barcelony jest raczej wymysłem mediów, a nie prawdą. Nawet się nie łudzę, że takie coś może mieć miejsce. A jeśli jednak okaże się to prawdą, to będziemy mieli najlepszy atak na świecie i BBC może się przy tym schować.

0

Odrobią!!!

2

Już nie dajecie Benzemie Złotej Piłki? :V

0

W FIFIE to i Messi na PO gra świetnie ;P
A tak serio, to ja nie mam nic przeciwko kupieniu Cuadrado. Soko Luis go chce to widocznie wie, że nada się na PO (który raz już to piszę...). Cuadrado może przecież grać na kilku pozycjach i mamy wtedy świetnego, młodego piłkarza, który wniesie mnóstwo świeżości i szybkości.

0

;P Trzeba się jakoś pogodzić :)

0

Będę płakał po nim. To dzięki niemu zacząłem interesować się piłką o kibicować Barcelonie. Zawsze będę mu wdzięczny za to jakim był piłkarzem i człowiekiem mimo, że przecież nie znałem go osobiście. Dzięki za wszystko Generale :/

0

To trzeba przyznać Realowi, że mogą kupić praktycznie kogo chcą. U nas nie dość, że pracują idioci, to jeszcze słabo z pieniędzmi. Umowy sponsorskie są jakie są i teraz zamiast "Oficjalnie: Benatia w Barcelonie!" jest "Barcelona interesuje się Mathieu"...

4

Neymar-Suarez-Messi to jest nierealne marzenie. Skoro ich nie stać na Mangalę czy Benatię to jak tu mówić o Luisie.

1

Johnson wejście życia :D

0

Co by nie mówić, to Cuadrado jest świetnym piłkarzem i fajnie się go ogląda.

0

James jak na razie jedyny został drugi raz MOTM :P

0

Szkoda, że nie szukamy zajebistego skrzydłowego :(

1

Ok, a kiedy w sprawie podstawowego obrońcy?

0

No tak, ale nie wiedzieć, że James czyta się "Hames" przez komentatorów to już lekka przesada.

0

Czyli jednak rzeczywiście wymawia się Ałwis, a nie Alwesz :D

http://www.goal.com/en/slideshow/7997/1/title/how-to-pronounce-every-world-cup-player?ICID=OP

0

Ten Cuadrado jest zajebisty. Niech go biorą. Może przecież w razie czego grać na skrzydle czasami, a Montoya wtedy na PO.
Mając takiego zawodnika byłbym bardzo zadowolony.

0

Dżejms Rodriguez...

6

Za młody. Nie trzeba nam takich młokosów...

14

To mogło tak wyglądać:
- Halo, czy to pan Zubizaretta?
+ Tak, słucham.
- Przemyśleliśmy sprawę sprzedaży Higuaina i jesteśmy w stanie zejść do 40 mln Euro.
+ Myślicie, że jestem głupi? Myślicie, że nie mamy kasy? Składam ofertę w wysokości 55 mln, a i jak trzeba będzie to dam te 70 mln!!!
- Ale...
+ Żadnego ale, dodam wam jeszcze Pedro i Songa. Do widzenia.

2

Ile ku**a? Rozumiem, że potrzeba napastnika, ale on NIE JEST tyle wart. Maksymalnie 35 mln. Za 55 mln to mamy obrońcę dobrego i Mario Mandżukić'a, którego chciałbym chyba najbardziej. Nie dość, że umie strzelać, to i do obrony często się wraca. Przydałby się nam taki ktoś na '9', a Pep na pewno by nam nie utrudnił pozyskania go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?