radeknyc1
Dołączył/a: maj 2011
Rzeszów
21 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
btw.
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10568824_841816169171312_7641743080456455119_n.png
Thiago coraz bardziej podobny do taty :D
0
Dokładnie. Nie zagrał ani jednego meczu, a niektórzy już wiedzą, że to najgorszy transfer w historii.
0
Zobaczymy co będziecie pisać jak strzeli gola, czy wykaże się jakąś interwencją ratującą wynik.
Też uważam, że jest przepłacony, ale to wysoki, silny i doświadczony obrońca, który będzie idealnym uzupełnieniem składu, bo takiego kogoś nam brakuje. Nie sądzę, że Luis go wziął na I skład, tylko właśnie na rezerwę.
2
Jak dla mnie to dobry wybór na rezerwowego obrońcę. Nie jest taki zły jak wszyscy mówią, ale na pewno nie na I skład.
Skoro Luis tak bardzo go chciał, to widzi coś w nim i być może jeszcze będziemy cieszyć się z tego transferu. To, że jest wart 40 mln na transfermarkcie nie oznacza, że od razu jest jakimś gównograjkiem, ale i wiek swoje robi. Sądzę, że przepłacili.
Teraz tylko trzeba poczekać na I stopera i Cuadrado :)
0
Treningi a la Franek Smuda :D
0
"Manchester United stał się poważnym kandydatem do sprowadzenia na Old Trafford Kolumbijczyka, Juana Cuadrado.
Fanem talentu Kolumbijczyka ma być nowy trener zespołu, Louis van Gaal, stąd zainteresowanie Manchesteru United. Włodarze angielskiego zespołu złożyli ponoć Fiorentinie ofertę za skrzydłowego opiewającą na 27,7 milionów funtów, teraz czekają na odpowiedź Włochów."
Może być ciężko go sprowadzić, ale mam nadzieję, że wybierze Barcelonę. Przyda się, bo pomoc nie wygląda za ciekawie.
11
Dzień bez Mathieu, dniem straconym.
Co rano liczę, że wchodząc na stronę zobaczę:
"Oficjalnie: Benatia/Marquinhos/Cuadrado w Barcelonie!"
2
Krążą plotki, że w razie ściągnięcia Cuadrado przez Barcelonę, Perez będzie namawiał Pele i Maradonę. Za 100 mln każdy.
1
Hala dzieci porównują Jamesa do Suareza... OK...
3
Zamiast kupić kogoś na lata, to biorą dziadka i to za 20 mln...
Więcej niż idiotyzm.
0
Po prostu mówię jak jest. Poza tym widać z tamtego sezonu, kto w jakiej formie.
2
Pomoc Realu >>> Pomoc Barcelony
Niestety jak na razie, mamy 3 ogarniętych pomocników i jak zawsze Barcelona była nr 1 w tej pozycji, tak teraz trzeba to powiedzieć o Realu.
6
James? Mamy Roberto...
0
Xavi ma zostać. Już dość legend opuściło zespół :/
Poza tym, przyda się nam ktoś, kto w razie czego uspokoi grę.
Nadal podtrzymuję zdanie, że nie mamy wystarczająco dobrej pomocy do walki na trzech frontach, bo tak na prawdę z ofensywnych tylko Iniesta czy Rakitić można zaliczyć do klasy światowej. Cuadrado to będzie świetny transfer. Liczę, że się uda.
0
A ja, na temat Twojej znajomości języka polskiego.
0
Każdy wie, że Ibra odszedł bo nie pozwolono mu sprowadzać jego ulubionego jogurtu ze Szwecji, a Villa chciał zaliczyć grę w pierwszej trojce największych miast Hiszpanii.
0
Co w z tym stoperem? Zubiemu chodziło o Stoperan, a że nazwy podobne to stąd to nieporozumienie i krytyka.
0
Do pomocy ;) Wiadomo, że ktoś by musiał od czasu do czasu siedzieć, ale trudno będzie jak Iniesta czy Ivan złapią kontuzje. Co by nie mówić, reszta nie jest na tyle organa żeby walczyć na 3 frontach.
0
To znamy inne historie chyba.
1
Cały i zdrowy :D
4
Ja osobiście najbardziej ciesze się z transferu Suareza :) W końcu mamy świetną 9, oby nie poszło to w stronę Ibry i Villi.
Co do pomocy, to czegoś mi brakuje. Kogoś jeszcze, kto zagra na poziomie Iniesty czy Rakitica, a może i czasem wyższym. Tak, mówię o Cuadrado. To jest zawodnik, który by dał szybkość, pomysłowość i świeżość. Oby się udało go sprowadzić.
1
Jaki zarząd, taki Thiago ;p
0
Wilusz może?
1
Modric, Kroos, Bale, James - to jest pomoc.
Sergio, Xavi - na ławkę się obecnie nadają.
Rafinha, Halilovic i Roberto - nie porównuje do tamtych.
Masche, Iniesta, Rakitic - to nasza pomoc.
0
W przeciwieństwie do Realu, nasza pomoc wygląda słabo. Cuadrado przyjdź ;__;
0
Chyba im się plany pomyliły. Hummels to powinien być plan super A.
24
Najlepszy był, jest i będzie, ale na 9 niech gra Suarez.
0
W pojedynkę wyprowadził, a z Di Marią i Lavezzim w fazie pucharowej. O to mi chodziło.
7
Najeżdżajcie na Messiego, ale to on w pojedynkę wyprowadził Argentynę z grupy i wcale nie grał jakoś bardzo słabo w fazie pucharowej. Dostał za nazwisko? Śmieszy mnie to. Ciągnął grę Argentyny wraz z Di Marią i Lavezzim i dało to miejsce w finale.
Może było kilku bardziej wyróżniających się, ale ja się cieszę, że dostał tę nagrodę.
Do hejterów Messiego, którzy na pewnej stronie nie mogą się z tym pogodzić. Przypomnijcie, z kim grała Portugalia w fazie pucharowej? A no tak :)
0
Niemcy i hala dzieci świętują.